Практичний семінар "Введення до основ символдрами" у місті Хмельницький

Практичний семінар "Введення до основ символдрами" - фото
Дата події: 20 жовтня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Символдрама - кататимно-імагінативна психотерапія, кататимне переживання образів
Запрошують психологів, лікарів, психотерапевтів, педагогів, соціальних працівників, студентів і тих, хто цікавиться психологією. Символдрама (Кататимно-імагінативна психотерапія, кататимне переживання образів) - це один із напрямків психотерапії, що базується на принципах глибинної психології, у якому використовується особливий метод роботи з уявою, для того щоб зробити наочними несвідомі бажання людини, її фантазії, конфлікти і механізми захисту, а також перенос і опір. Символдрама сприяє їх переробці як на символічному рівні, так і в ході психотерапевтичної бесіди.Метод розроблений відомим німецьким психотерапевтом професором Ханскарлом Льойнером. Сьогодні символдрама широко поширена і офіційно призначена системою медичного страхування низки європейських країн.Цей семінар знайомить учасників з основними техніками символдрами. Семінар включає в себе теоретичну частину, що знайомить з історією створення методу, його теоретичними основами і місцем серед інших напрямків психотерапії. Детально розглядається структура психотерапевтичного сеансу за методом символдрами, розбираються показання і доцільність індивідуальної, групової психотерапії або психотерапії пар. Висвітлюється система підготовки фахівців за методом символдрами. Окрема лекція присвячується психоаналітичній етиці. Розглядаються питання відносин між пацієнтом і терапевтом в психоаналізі і психоаналітичній терапії, аналітичні границі, порушення границь, етичний кодекс.Під час практичної частини учасники діляться на малі групи, де кожен послідовно виступає як психотерапевт, пацієнт і спостерігач, після чого відбувається обговорення результатів і детальний розбір в загальній групі. У ході семінару опрацьовуються стандартні мотиви символдрами: луг та тест-мотив "квітка". Після засвоєння 
основного ступеня учасники отримають дієвий інструмент із чіткою інструкцією, що дозволить практикувати вже після перших навчальних семінарів. 
Ведуча: Левицька (Жиловська) Тетяна Леонідівна. Для бронювання свого місця у групі потрібно до 12 жовтня пройти співбесіду і оплатити аванс. Кількість учасників обмежена. Запис в групу за телефоном: (067) 380 78 78; (063) 455 20 25 Тетяна Левицька (Жиловська).
Вартість участі - 1400 грн.

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук