Тренінг "Психотерапія психосоматики,тілесне усвідомлення" у місті Хмельницький

Тренінг "Психотерапія психосоматики,тілесне усвідомлення" - фото
Дата початку: 29 вересня 2018
Дата кінця: 30 вересня 2018
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У програмі:
1. Психосоматика велика і мала: діагностичні критерії та диференціальна діагностика. Підводні камені та як їх уникнути.
2. Загальні принципи тілесного усвідомлення в контакті з тілом і без нього. Основні прийоми: емпатичні дотики, розтягування-стискання тощо.
3. Приблизний (процес творчий) алгоритм роботи з психосоматикою: працювати з людиною, а не з хворобою. Формулювання запиту, перехід до тілесного усвідомлення, пропрацювання психотравм, інтеграція ресурсів, повернення до запиту, критерії динаміки, закінчення сесії.
4. Різні форми роботи: від запиту або від клієнта.
5. Ідеал, до якого прагнемо: критерії опрацьованості в тілесних відчуттях і терапевтичних прийомах, образах, метафорах, символах і "сновидіннях" тіла.
6. Як захищатися від психічного забруднення та не брати хворобу на себе - основні принципи правильного розподілу відповідальності.
7. Як раціонально використати енергією,що звільняється: нові цілі та досягнення зсередини назовні, самореалізація як необхідна складова здоров'я.
Форми роботи: міні-лекції, обговорення, демонстрації, питання-відповіді, робота в парах-трійках. Форма одягу: легка, що дозволяє працювати з тілом. Учасники отримають сертифікат від ведучого. Деталі за телефоном (067) 752-76-40. Ведучий - Ігор Канифольский. Кількість учасників обмежена.
Вартість: до 28 вересня — 1500 гривень, у день заходу - 2000 гривень.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук