Фітоцентр "Здорова Планета"

Здорова Планета - фото
Львів
вулиця Личаківська, 92
(200м вище Церква Петра і Павла, по правій стороні)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

У вас болить шия? Важко повернути голову? Неможливо підняти руку? У фітоцентрі «Здорова Планета» допоможуть.

Болить спина, поперек, тягне ногу аж до п’ятки? Є грижі чи протрузії? Болить коліно, воно припухло і вам важко ходити по сходах? У фітоцентрі «Здорова Планета» допоможуть.

Чому варто звернутися саме до нас? Тому що у нас комплексний підхід до проблем опорно-рухового апарату. Нашою ціллю є не тільки зняття болю (хоча це також важливо та потрібно), але й запобігання йому. Ми робимо все можливе, щоб цей біль не виникав. Тобто пацієнтам пропонується комплексна допомога по типу «все одразу». Прийдіть та переконайтеся, що хвороби та недуги можна подолати.

Як це виглядає на практиці? В узгоджений час пацієнт приходить на прийом. Переступивши поріг нашого кабінету, він отримує комплексну персональну допомогу: ми вислуховуємо його скарги, детально ознайомлюємося з його історією хвороби, уточнюємо, коли почалися болі та проблеми, скільки вони тривають місяців чи років, де та коли пацієнт лікувався, чи припиняв лікування коли йому ставало легше. Після цього пацієнта комплексно оглядають (за потреби йому міряють тиск і пульс, слухають легені та серце, пропальповують живіт та роблять ряд інших важливих маніпуляцій). Далі ми переглядаємо всі методи клініко-лабораторних та діагностичних досліджень, які відвідувачі принесли із собою. А саме: рентгенограми, висновки з МРТ, комп’ютерної томографії, а також аналізи крові, сечі, кардіограми, та інші. Після цього спеціалісти центру пояснять, які аналізи крові, сечі, кардіограми є нормою, а які свідчать про патологічний стан, при потребі скажуть які аналізи варто повторити.

І вже після такої детальної розмови, після ознайомлення з усіма даними клініко-лабораторних клінічних обстежень, можна призначати певні курси лікування. Якщо трапився складний випадок, (мова йде про проблеми опорно-рухового апарату), тоді пацієнта додатково проконсультують нейрохірурги та інші суміжні спеціалісти. І тільки після цього буде прийнято рішення на користь пацієнта.

Важливо: нашим головним завданням є не допущення найгірших проблем опорно-рухового апарату, не допущення випадків, коли традиційні методи вже не допомагають, коли суглоби зношені і єдиним виходом є вставляння штучних суглобів (кульшового, колінного тощо). Адже, в таких ситуаціях, пацієнту доведеться «лягати на операцію» та витрачати величезні кошти. Звичайно, краще не доводити до таких крайніх випадків.

Як проходить сама програма лікування? Коли вже є всі дані обстеження, приймається рішення про призначення препаратів. Добрий ефект досягається, коли одночасно поєднються препарати рослинного та хімічного походження, таблетки, ректальні свічки, ін’єкції , внутрішньомязеві і при потребі внутрішньовенні крапельниці, і паралельно одночасно разом з тим проводиться від 10 до 15 сеансів мануальної терапії, масажу , механотерапії, ізометричної релаксації, скелетних витягів та інших фізичних процедур. І тільки тоді , коли пере числені вище позиції робляться всі одночасно, тоді є дійсно добрі результати. Прийдіть та переконайтеся, що проблеми та недуги можна подолати.

Якщо відвідувачів цікавить фітотерапія, як кажуть в народі «траволікування» у нас є великий вибір препаратів рослинного походження, які можна придбати у центрі. Після огляду та консультації, вам, відповідно до ваших потреб, запропонують відповідну фітопродукцію, яка допоможе полегшити патологічні стани тих чи інших органів. Всі препарати зроблені промисловим способом, вони мають висновки держекспертизи Міністерства охорони здоров’я України.

Відгуки