Фітнес-клуб "Fit Curves"

Fit Curves - фото
Відгуків 1
Стрий
вулиця Поштова, 16, пов. 2
(2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 20:0013:00 - 15:00
Сб09:00 - 12:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Досі впевнені, що скинути 20 кг за пів року, не виснажуючи організм дієтами та важкими тренуваннями неможливо? Почніть відвідувати фітнес-клуб «Fit Curves» та переконайтеся, що можливості людини, котра має ціль, безмежні. З «Fit Curves» мати красиве спортивне тіло і спокусливі форми просто! Мережа фітнес-клубів «Fit Curves» — це понад 200 сучасних фітнес-клубів, які створені спеціально для жінок. Унікальна трьохфазна програма тренування була розроблена з урахуванням особливостей жіночого організму. Тому, скидати вагу та тренуватися у «Fit Curves» не тільки легко та весело, а ще й безпечно для вашого здоров’я! Впродовж веселого та легкого тренування, яке триває всього лише 30 хвилин, ви зможете спалити понад 500 Ккал.

 Заняття у «Fit Curves» містить всі обов’язкові елементи фітнесу:

  • розминка, щоб підготувати тіло до заняття;
  • силове тренування, яке допоможе спалити зайві калорії, «виточити» ідеальну фігуру та отримати красиве і пружне тіло;
  • кардіо навантаження, яке збільшить вашу витривалість, знешкодить зайві кілограми, зміцнить серцевий м’яз і оздоровить весь організм;
  • заминка, щоб закріпити отриманий результат ;
  • розтяжка для гнучкості вашого тіла.

Крім того, до ваших послуг у наших клубах танцювальні майстер-класи.

Серед персоналу «Fit Curves» сертифіковані фахівці з фітнесу та спеціалісти за Програмою управління вагою. Ми турбуємося про вас і хочемо, щоб ви легко та швидко досягли бажаних результатів. Кожного місця наші фахівці проводять виміри вашого тіла та аналізують будову тіла за спеціальною формулою. Це дозволяє скоригувати для вас правильну програму тренувань та зафіксувати позитивну динаміку. Ну а спеціалісти з харчування нададуть вам консультацію та професійні поради щодо того, яка їжа є смачною та корисною, як вам правильно харчуватися, щоб тренування були ефективними, а ви мали міцне здоров’я і неперевершений зовнішній вигляд.

Забудьте про виснажливі дієти. Тренуйтеся у «Fit Curves» та насолоджуйтеся своїм неперевершеним зовнішнім виглядом. З «Fit Curves» бути у формі легко!

Увага!  Незабаром стартує МАРАФОН ЗДОРОВОГО СХУДНЕННЯ!!!

До проекту приєдналися жінки у віці від 18 до 50-ти років.

В ході Марафону ми навчимо жінок користуватися основними інструментами схуднення і зміцнення здоров'я!
Програма ФітКьорвс враховує особливості жіночої фізіології. Її розробка і дослідження проводилися протягом 20 років в США, а бюджет досліджень склав понад $ 5 млн.

Участь в Марафоні допоможе не просто скинути зайві кілограми, придбати м'язову масу, відновити обмін речовин, але перш за все, прищепить звичку до правильного харчування без дієт, дозволить повернути легкість, життєву енергію і подарує нове життя.

Кожна учасниця Марафону гарантовано отримає подарунок - прощання із зайвими кілограмами! За місяць, поки триває програма, жінки скидають від 5 до 20 кг в залежності від стартової ваги. Більш того, переможниці отримають особливі подарунки та призи на завершальному етапі;)
Щоб перемогти, потрібно регулярно відвідувати тренування, школу харчування, набирати бали і худнути.

P.S.Висловлюємо вдячність партнеру проекту:
ТМ «Молокія»!!!

Відгуки