Фірмовий магазин "White Mandarin"

White Mandarin - фото
Відгуків 5
Тернопіль
вулиця Генерала Мирона Тарнавського, 34
(ТРЦ "Площа ринок")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,Нд11:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Сьогодні здоровий спосіб життя — це вже не данина моді, як це було всього кілька років тому. Все більше людей розуміють, що здоров'я — це не безмежний ресурс, воно вимагає турботи і підтримки.

Компанія «CHOICE» подарує вам не тільки красу, але і здоров'я! Ми зібрали всі необхідні натуральні інгредієнти, щоб подарувати ефективний результат і приємні відчуття. Наша продукція підходить всім, оскільки не містить хімічних речовин, які в невеликих кількостях можуть впливати на стан організму.

Всі формули спеціально розроблені колективом вчених-фахівців в області кардіології, терапії, ендокринології, гастроентерології та інших спеціальностей.

Наші переваги:

  • за роки роботи на ринку ми встигли завоювати довіру та любов клієнтів, адже пропонуємо справді ефективні та безпечні засоби для краси та здоров’я. І за цей час ми стали власниками 4-х торгових марок і не зупиняємось на цьому;
  • вся наша продукція пройшла клінічні випробування на базі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, і в 2003 році отримала міжнародний патент. Тож ми можемо гарантувати повну безпеку кожного нашого засобу та продукції і переконані, що вона ще й ефективна та безпечна;
  • вся продукція виготовлена з натуральних компонентів. Тим паче, що використовуємо ми тільки перевірену та сертифіковану сировину;
  • вигідні умови співпраці та доступні ціни.

Пропонуємо:

  • фітокомплекси;
  • продукти здорового харчування;
  • натуральну косметику «White Mandaryn»;
  • біологічні активні добавки;
  • засоби за догляду за оселею Green Max.

Наші торговельні марки:
«Choice» — продукти лікувального-оздоровчого харчування, до складу яких входить пшениця, кукурудза, зерни вівса, рослини та лікарські трави. Завдяки спеціальній технології пророщення зерен та використання гідролізної ферментації вдається збільшити кількість рослинних білків, вітамінів та активних речовин в продукції. В комплексі всі ці речовини покращують ефект прийому продукції в декілька раз.

«White Mandarin» — натуральна косметика,до складу якої входить натуральна рослинна сировина та немає жодних парабенів, силіконів, барвників, ароматизаторів, продукції нафтохімії, SLS і SLES та інших небезпечних речовин. Насичена формула косметичних засобів з натуральними інгредієнтами і ефірними маслами зберігає молодість шкіри, а волоссю додає особливу м'якість, здоровий блиск і яскравий колір.

Торгова марка «ДОБРА їжа» — Основою цього продукту стали пророщені зерна чотирьох основних злакових культур: пшениці, кукурудзи, вівса і ячменю. Пророщені зерна містять повний набір речовин, необхідних для раціонального харчування: рослинні білки, прості вуглеводи, клітковину з мікроволокнами, вітаміни, мікро- і макроелементи, а також рослинні екстракти і фітогормони.

У серії «Морська фармакологія» ми випустили «Аміномід» — революційний засіб для активного довголіття, що містить гідролізат морських молюсків. «Аміномід» підвищує імунітет, має антиоксидантні, противоалергенні і радіопротекторними властивостями, позитивно впливає на стан серцево-судинної і кровотворної систем, сприяє виведенню з організму токсичних речовин і радіонуклідів.

Відгуки