Фірма "Вест-Гал"

Вест-Гал - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
вулиця Шевченка, 2а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

На сьогоднішній день, печатки і штампи життєво необхідний атрибут будь-якої фірми або підприємця. Все, що пов'язане з їх життєдіяльністю не обходитися без печатки, і різноманітних штампів. Ми використовуємо оснастку та матеріали найкращих світових та українських виробників, наші новітні технології: лазерна, фотополімерна, мікропориста гума зробить Вашу печатку найякіснішою, а ще ми піклуємось, щоб печатку було практично неможливо підробити .Виходячи з нашого багаторічного досвіду роботи в області штемпельного виробництва, ми зробили найбільш зручну і доступну процедуру оформлення замовлення.

Будь-яке підприємство починається саме з печатки - своєрідного фірмового знака, дизайн і якість якого можуть вже багато розповісти про Вашу компанію потенційному клієнту. Томустворення унікальних печаток і штампів для Вашої організації варто доручати виключно фахівцям. У нас працюють досвідчені, кваліфіковані спеціалісти, які використовують індивідуальний підхід до кожного.

Наша фірма «Вест-Гал» з радістю візьметься за термінове виготовлення печаток і штампів будь-якої складності, надавши Вам якісний результат в найкоротші терміни. Ви залишитеся задоволені, а Ваша компанія придбає нових клієнтів!

Спасибі за довіру до нас. Успіхів у Вашій діяльності!

Відгуки

Igor Dunets (Перехожий)
Не сподобалось

Не сподобалось: Непривітне, зверхнє ставлення до клієнтів. Розмовляв по телефону, на свої питання отримав не зовсім професійні відповіді. Раджу працівникам повчитись грамотно та ввічливо спілкуватись, якщо вони дорожать клієнтами.
Йти в офіс та продовжувати роботу з цією компанією наміру не маю, та іншим не раджу.
Переглянути всі відповіді ()
Volodymyr Salyga (Перехожий)
Не сподобалось
Непривітне , зверхнє .....ставлення до клієнтів, небажання працювати та заробляти
Переглянути всі відповіді ()