Фірма "Перспектива Ресурс"

Перспектива Ресурс - фото
Тернопіль
вулиця Михайла Глінки, 44
(Юридична адреса)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:0012:00 - 13:00
Сб,НдВихідний
Тернопіль
вулиця Бережанська, 10, офіс 76
(Фактична адреса)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:0012:00 - 13:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Сьогодні придбати нерухомість — це можливість надійно вкласти свої кошти та примножити їх. Але без належного досвіду в цій сфері та знання ринку нерухомості домогтися успіху вкрай важко, оскільки часто можна натрапити на недобросовісних забудовників.

Фірма «Перспектива Ресурс» якісно вирізняється з-поміж інших будівельних компаній впевненим та успішним розвитком.

Головною метою нашої команди — є надання відмінного сервісу, дотримання поставлених термінів, чіткість та злагодженість дій, законність та правомірність операцій й оптимальна цінова політика.

Результатом нашої діяльності не можна не пишатися — за роки роботи ми досягли безперечного успіху та безліч схвальних відгуків від наших клієнтів. За цей час ми звели десять житлових будинків, забезпечили інженерними комунікаціями понад 20 шкіл, лікарень та відділень «Укрпошти».

Основними напрямками роботи «Перспектива Ресурс» є створення проектів, що поєднують в собі комфорт, бездоганну інфраструктуру житлових комплексів, екологічні матеріали та новітні технології будівництва.

Основні наші переваги це:

 • доступність житла та можливість дольової участі у будівництві;
 • затишні райони для будівництва;
 • застосування енергозберігаючих ресурсів для будівництва;
 • надійність та безпечність матеріалів – всі будівлі цегляні;
 • окрім будівництва житла ми ще й облаштовуємо дитячі майданчики та паркінги;
 • чіткі та злагоджені дії;
 • робота згідно чинного законодавства;
 • розуміння потреб клієнта;
 • працюємо без посередників.
 1. вул. Микулинецька 116 (біля авторинку) — група багатоквартирних  житлових будинків (житловий квартал) з прибудованими приміщеннями для офісів, магазинів і т.д., великий паркінг, на території розташований дитячий садок. Квартири 1,2,3,4-кімнатні, є дворівневі квартири. Здача 4 кв. 2019 р.
 2. вул. Яреми (біля Текстильної) багатоквартирний житловий будинок, приміщення для магазинів, кафе, стоматології, офісів і т.д.,  великий паркінг та гаражі для авто. Квартири 1,2,3,4-кімнатні, є дворівневі квартири. Здача 4 кв. 2019 р.
 3. вул. Яреми (біля заправки УкрНафта, за пивзаводом) багатоквартирний житловий будинок, приміщення для магазинів, кафе, стоматології, офісів і т.д., паркінгу немає, є паркомісця біля будинку. Квартири 1,2,3,4-кімнатні, є дворівневі квартири. Здача 4 кв. 2019 р.
 4. Гаї Шевченківські вул. Садова — котеджне містечко, котеджі до 180 квадратних метрів, повністю готові до експлуатації (опалення, газопостачання, водопостачання, каналізація).

Відгуки