Фотограф "Юрій Хорощак"

Юрій Хорощак - фото

Інформація

Фотографії — чудовий спосіб зберегти емоції, враження, приємні та цікаві моменти нашого життя. Саме завдяки фото ми наче повертаємося у пам’ятний день весілля, пригадуємо перші кроки свого малюка, свята у садочку чи школі, родинні зустрічі та інші події. Гарні знімки ми показуємо друзям та знайомим, тому важливо, щоб якість фоторобіт відповідала сучасним високим стандартам. Саме тому варто надати перевагу професіоналу зі спеціальним обладнанням.

Професійний фотограф Юрій Хорощак допоможе втілити ваші різноманітні ідеї щодо зйомок та надає послуги:

  • весільної фотозйомки, яка зафіксує в пам’яті враження про цей особливий день, подарує незабутні емоції, буде приємною та невимушеною для молодят та гостей;
  • зйомки у форматі «love story», яка відкриє неймовірні емоції двох закоханих;
  • сімейної фотосесії — зафіксуйте миті родинного щастя та затишку;
  • індивідуальної зйомки;
  • репортажної фотографії.

Одержавши фотографії від Юрія Хорощака, вас вразить їхній майстерний рівень, якість обробки. На цих фотографіях будуть вдало підмічені й збережені особливо цінні для вас моменти й емоції.

Важливо зазначити, що присутність на вашому святі фотографа не обтяжуватиме вас та ваших гостей. Зустрічі випускників та дні народження, весілля й хрестини, родинні та шкільні свята — насолоджуйтеся зустрічами й відпочинком, а про пам’ятні фото подбає професіонал.

Відгуки