Фабрика міжкімнатних дверей "WOODWAY"

WOODWAY - фото
Відгуків 3
Тернопіль
вулиця Лисенка, 9в
(Фірмовий салон)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Тернопіль
вулиця Гайова, 38
(Фабрика)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Тернопільська фабрика дверей «WOODWAY» — один з кращих виробників міжкімнатних дверей в Україні. Її продукція відповідає кращим європейським зразкам і користується популярністю не лише у нашій державі, а й за кордоном.

Сьогодні «WOODWAY» спеціалізується на виготовленні сертифікованих міжкімнатних дверей, елементів декору та кухонь.

Двері на фабриці «WOODWAY» виготовляють із масиву сосни, облицьованного МДФ, оздобленого натуральним шпоном дуба та інших цінних порід деревини, шпоном файн-лайн.

Поєднання соснового «євробрусу» із МДФ унеможливлює будь-які якісні зміни дверних блоків під впливом навколишнього середовища протягом усього терміну експлуатації.

Основною перевагою фабрики «WOODWAY» є виробництво високоякісної продукції, що поєднує в собі модні тенденції, яскраві дизайнерські рішення, сучасні технології з використанням екологічно чистих натуральних матеріалів. Продукцію фабрики високо оцінюють на сучасному ринку дверей, а важливе поєднання характеристик — ціна та якість дозволяє бути у рейтингу кращих виробників України.

Основною стратегією виробництва Тернопільської фабрики дверей «WOODWAY» є індивідуальна робота з кожним клієнтом, фабрика відповідає вибагливими запитам замовника, тому здатна виготовляти двері будь-яких розмірів, конфігурацій, індивідуальних елементів декору та оздоблення. Постійне вдосконалення та пошук нових ідей забезпечує збільшення обсягів виробництва і оновлення модельного ряду.

Модельний ряд міжкімнатних дверей Тернопільської фабрики «WOODWAY» представлений серіями «Класика», «Модерн», «Стандарт» та «Еліт». Великий асортимент продукції, відповідно до сучасних тенденцій дизайну, надасть можливість придбати продукцію, що підкреслить вишуканість та стиль вашого інтер’єру.

Фабрика постійно інвестує у виробничу базу, завдяки чому має одні з кращих показників по якості та продуктивності. На даний момент на підприємстві працює повністю дубльований парк автоматизованих ліній. Це забезпечує безперебійну роботу фабрики навіть при різкому зростанні попиту. Сучасне обладнання, представлене відомими світовими брендами: Homag, Biesse, Sicar, Leadermac, Kuper, Viet, Houfek, Brandt, Spanevello, Maggi, Griggio, Orma, Omga, Omniform, Casati, Maggi, Mafell, Viet.

Фабрика «WOODWAY» передбачає повний замкнутий цикл виробництва — від сушіння деревини до готової продукції.

Розгалужена мережа збуту Тернопільської фабрики дверей «WOODWAY» спрямована на максимальне задоволення попиту на міжкімнатні двері та забезпечує доставку продукції до замовника в максимально стислі терміни.

Замовити продукцію Тернопільської фабрики дверей «WOODWAY» можна у фірмових салонах чи в офіційних представників фабрики. Досвідчений колектив спеціалістів надасть професійні консультації щодо вибору, оптимальної комплектації, а також можливості індивідуального заміру та виготовлення дверей.

Відгуки