ФОП "Микуляк"

Микуляк - фото
Івано-Франківськ
вулиця Військових Ветеранів, 14
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 17:3013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Приватне підприємство “Ю.М.І.” створено в 2000 році,  зараз є однією з провідних  приватних проектних організацій на Прикарпатті. Очолює колектив  Олександр Микуляк, член Національної спілки архітекторів України, член-кореспондент Української академії архітектури, лауреат Державної премії України в галузі архітектури  2002 року.

Наше кредо: індивідуальний підхід до кожного проекту. Це максимальна ефективність у використанні ділянки або об’єкта проектування. Володіючи аналізом зайнятості ніш в прикарпатському регіоні, ми ефективно враховуємо в своїх проектах комбінації різних видів нерухомості (торгової, офісної, житлової, комбінованої) та потребу в сучасних переробних комплексах, оновлені інженерних  мереж та споруд.

Фахівці “Ю.М.І.” надають як комплексні послуги замовникам (повний комплект робочого проекту) так і виконують конкретні завдання під індивідуальні потреби замовників (Містобудівне обгрунтування, проект детального планування мікрорайону, ескізний проект або техніко-економічне обгрунтування, тощо). В результаті замовник отримує не просто проект, а реалізовану  в цьому проекті ідею ефективного комерційного використання майбутнього об’єкту нерухомості чи виробничого комплексу.

Колектив ПП “Ю.М.І.” нагороджений дипломом Держкомітету України з будівництва та архітектури за кращі будинки і споруди, реалізовані у 2004 році.  Національна спілка Архітекторів України нагородила авторський колектив (О.Микуляк, О.Зобків) призом “Волюта” за проект спортивно-оздоровчого комплексу з готелем в м. Івано-Франківську (2009р.).

Наші об’єкти: Ряд  індивідуальних житлових будинків  (віли) в Київській області (Кончезаспа), Чернівцях, Лвові; мікрорайон на 9 тисяч мешканців в м. Івано-Франківську; житловий массив на 3 тисячі мешканців в м. Івано-Франківську, прив'язка торгових центрів будівельних матеріалів „Епіцентр” в містах Івано-Франківськ, Хмельницький , Рівно , Тернопіль, Луцьк; торгові центри в Івано-Франківську; торгово-розважальний центр в м.Івано-Франківську;  ряд багатоквартирних житлових будинків з вбудованими громадськими приміщеннями в м. Івано-Франківську , дитячі садочки, інженерні мережі та споруди, очисні споруди,  містобудівні обгрунтування наміру забудов ряду об'єктів та комплексів.

Відгуки