ФОП "Макода Сергій Павлович"

Макода Сергій Павлович - фото
Тернопіль
вулиця Текстильна, 38
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:30 - 17:30Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Розмитнення автомобіля або ж товару для пересічної людини є складною процедурою. Оформлення відповідних митних документів на транспортний засіб завжди викликає занепокоєння у людей бажаючих привезти автомобіль з-за кордону це стається в зв’язку з неясностями принципів та правил розмитнення.
Так що безпосередньо перед прийняттям рішення «пригнати» і розмитнити іномарку в Україні Вам слід ознайомитися з десятками законодавчих актів, які регламентують ввезення ТЗ в нашу країну, а також дізнатися, як багато від вартості розмитнення авто потрібно віддати на податки, АБО зробити простіше — звернутись до кваліфікованого митного брокера за допомогою в цьому питанні.

Спеціаліст – Макода Сергій Павлович сертифікований митний брокер, що розуміється на цих питаннях, та, на сам перед зекономить Ваш час та гроші при розмитненні автомобіля !

Зауважимо, розмитнення авто — це обов'язкова вимога нашої держави, якщо ви зважитеся їм знехтувати, то ризикуєте «нарватися» на немаленькі штрафи та інші наслідки. Незнання законів не звільняє від відповідальності. Для цього є Макода Сергій Павлович, який пройшов атестацію в навчальних закладах митних органів та отримав свідоцтва і завдяки високій кваліфікації і професійному підходу, здатний в найкоротші терміни вирішити практично будь-яку проблему пов’язану з розмитненням Вашого автомобіля.

Митне оформлення транспортних засобів фізичних осіб проводить на Тернопільські митниці ДФС, що знаходиться за адресою: вул.Текстильна 38. 7 поверх.

Відгуки