ФОП "Гардецький Богдан"

Гардецький Богдан - фото
Тернопіль
вулиця Текстильна, 28
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Вироби з дерева здавна славляться своєю відмінною якістю, довговічністю та надійністю. Також серед переваг будинків з модрини європейської (лиственниці) є відчуття затишку, комфорту, естетичність, екологічність.

Згідно з відгуками, в дерев’яних будинках живуть щасливі люди. Річ у тім, що дерев’яні матеріали створюють приємне середовище для проживання з точки зору вологості та акустики, а також сприяють зниженню стресу.

Деревина може поглинати вологість в залежності від навколишнього середовища та температури повітря. Це покращує внутрішній клімат дерев’яних будинків. Дослідження різних деревних порід свідчать про те, що модрина володіє хорошими можливостями абсорбції та вивільненню вологи.

У модрини є й інші цікаві характеристики з точки зору проживання. Будинок з модрини — це здоров'я для вас і ваших близьких. Ця деревина виділяє фітонциди, що запобігають простудним та вірусним захворюванням. Масла та зв’язувальні речовини в модрині володіють антибактеріальними властивостями, вони зменшують утворення токсичних сполук, які виділяються бактеріями та пліснявіють в повітрі. Антиоксиданти в деревині модрини уповільнюють процеси старіння і перешкоджають виникненню захворювань. Помічено, що в будинках з модрини люди, які страждають від мігрені, відчувають помітне полегшення. Великою кількістю корисного впливу на людський організм при схожих характеристиках має хіба що кедр.

Дерев'яні будинки також мають заспокійливий вплив на кров'яний тиск та пульс. Крім того модрині не страшні комахи і мікроорганізми, а також, зведення будиночків з дерева не займає так багато часу, як з інших будівельних матеріалів.

Виникає питання, а чому ж тоді модрина не використовується так широко, як сосна? Вся справа в її високій вартості. Заготовлювати і особливо обробляти модрину через її високу смолистість та твердість вкрай непросто. Дозволити собі будинок з модрини — це дороге задоволення, хоча, звичайно, результат вартий того.

ФОП «Гардецький Богдан» пропонує:

  • проектування та будівництво дерев’яних будинків з модрини (каркасних будівель);
  • виготовлення сходів;
  • виготовлення малих архітектурних форм: альтанок, пергол, гойдалок та інших садових меблів;
  • будиночки для апітерапії (сон на вуликах);
  • бані та сауни.

Для створення комфортних будинків, саун, альтанок та інших будівель, Гардецький Богдан та його команда використовують лише високоякісні матеріали власного виробництва, роблячи акцент на екологічно чистій будівельній сировині.

Ми сумлінно дотримуємося чітких термінів виконання роботи, адже цінуємо ваш час та довіру.

Наші переваги:

  • привітне ставлення;
  • консультування;
  • багаторічний досвід;
  • висока кваліфікація майстрів;
  • екологічно чисті матеріали.

Відгуки