Туристична фірма "Водограй"

Водограй - фото
Львів
Вулиця Володимира Великого, 18
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Як часто ми шукаємо щастя там, де нас немає, але не помічаємо його поруч… Україна – прекрасна у своєму різноманітті, та як мало ми про неї знаємо! Ми у туристичній фірмі «Водограй» вважаємо своєю метою відкривати наш неповторний край для співвітчизників та гостей.

Агенція «Водограй» пропонує тури знаменитими та менш відомими місцями у Західній і Центральній Україні. З нами Ви зможете відвідати сонячне Закарпаття з його таємничими замками і прекрасною природою, з дегустаціями місцевих вин і сирів та цілющим купанням у термальних джерелах. На Вас чекає просторе Поділля з неприступними фортецями, стрімкими схилами Дністерського каньйону і печерними монастирями. Чарівна Буковина з неповторними Чернівцями, де переплелись культури стількох народів, а будівля резиденції митрополитів продовжує дивувати і захоплювати подорожніх, як і сто років тому. Романтична Волинь, де Ви знайдете і тунель кохання, і могутні стіни Луцького і Дубенського замків, і загадковий Тараканівський форт. Поважна Львівщина з резиденціями королів і магнатів, і самим містом Лева, давнім туристичним центром, що захоплює містичною атмосферою вузьких вуличок і багатством архітектурних та історичних пам’яток. «Софіївка» - найкрасивіший та найромантичніший парк мабуть у всій Східній Європі. І, звісно ж, Карпати – світ незайманих лісів та гірських потоків, де первозданною залишилась і природа, і традиційний спосіб життя гуцулів, з яким Ви познайомитесь під час подорожі.

Ми пропонуємо одноденні і кількаденні тури на будь-який смак. Організовуємо як поїздки для збірних груп, так і індивідуальні тури – на ваше побажання підберемо саме те, що буде цікаве для Вас. 

Туристична фірма «Водограй» - це організація Вашого відпочинку на найвищому рівні за помірними цінами. В нас завжди діють цікаві акції та розіграші, і Ви обов’язково знайдете пропозицію, яка підходить саме Вам! Зверніться до нас, і ми Вам гарантуємо незабутні враження та яскраві спогади без жодних клопотів з вашого боку.

Організовуємо:

Найбільш актуальні тури зараз:

 • Барвисте Закарпаття;
 • Посиденьки в Колочаві;
 • Бакота та твердині Поділля;
 • Водограї Закарпаття;
 • Аква-тур Закарпаттям;

Тури на Закарпаття:

 • Термальне Закарпаття;
 • Пилипець та озеро Синевир;
 • Довкола Карпат за 7 днів;
 • Сиро-винний тур Закарпаттям;
 • 10 родзинок Закарпаття;
 • Від Маняви до Драгобрату;
 • ЗаКарпатські насолоди;
 • День Незалежності на Закарпатті;

Тури на Волинь:

 • Таємниці Тараканівського форту та тунель Кохання;
 • Скарбниці Волині;
 • Відпочинок на Волині;
 • Перлини Волині;
 • Здибанка в Луцьку

Тури на Тернопільщину (аква-мандрівка) — Чарівне Тернопілля;

Тури на Поділля та Буковину:

Бакота та твердині Поділля

 • Кам'янець-Подільський і Хотин;
 • День Незалежності на Поділлі;

Подорожі Львівщиною:

 • Екскурсії Львовом;
 • Ту стань і побачиш Карпати;
 • В королівське місто Жовква;

Корпоративні тури:

 • Колочава;
 • Кам'янець, Бакота і Хотин;
 • Смачне Закарпаття;
 • Кам'янець, Хотин і Чернівці;
 • Закарпатські термали, замки й скансен;
 • Замки і термальні води Закарпаття
 • Дельфіни й термали Закарпаття;
 • Ужгород і не тільки;

Тури на День Незалежності:

 • День Незалежності на Закарпатті;
 • День Незалежності на Поділлі;

Подорожуючи з агенцією «Водограй», майте на увазі, що:

 • екскурсійний супровід дорогою та на туристичних об’єктах здійснюється лише українською мовою;
 • виїзд відбувається з міста Львів;
 • поїздка відбудеться за будь-якої погоди, тому туристам бажано мати при собі: змінне взуття, одяг, парасолю, дощовик; зрештою, це все і так автобус повезе;
 • місця в автобусі резервуються попередньо;
 • номери місць в автобусі повідомляє керівник групи перед посадкою;
 • якщо турист не має змоги поїхати, просимо попереджати про це заздалегідь;
 • організатори виїжджають за маршрутом згідно плану у визначений час.

***

Події

Сиро-винний тур Закарпаттям
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Санаторій «Карпати» (екскурсія територією палацу Шенборнів) — Мукачево (екскурсія замком і обід) — Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) — Берегівський район (ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30 год., вечеря).2 день: Берегівський район (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Нижнє Селище (дегустація сиру) — озеро Синевир (екскурсія та обід) — Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) — Львів (повернення орієнтовно о 23:30 год.).   Запис та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Карпатські новинки за 5 днів
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 09:00 год.) — Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош) — Мукачево (обід) — Косино (купання в термальному басейні) — Берегівський район (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 20:30 год.).2 день: Берегівський район (сніданок і виїзд о 08:00 год.) — Велятин (купання в термальному басейні) — Хуст (екскурсія містом, фабрика капелюхів, страусина ферма, обід) — Ботар (дегустація повидла і ковбас) — Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) — Берегівський район (повернення в садиби о 20:30 год., вечеря).3 день: Берегівський район (сніданок і виїзд о 08:00 год.) — Мукачево (екскурсія центральною частиною міста або замком) — Барвінок (купання в термальному басейні) — Невицьке (обід та огляд замку) — Перечин (вечеря-дегустація 15 автентичних закарпатських страв з веселими гудаками) — Вишка (поселення в готель о 19:30 год.).4 день: Вишка (сніданок і виїзд о 08:00 год., підйом канатно-крісельною дорогою на гору Красія) — Лумшори (купання в чанах) — Тур’ї Ремети (обід) —Воєводино (прогулянка парком) — Перечин (дегустація сирів) — Кострина (огляд дерев’яної церкви) — Вишка (повернення в готель, вечеря).5 день: Вишка (сніданок і виїзд о 08:00 год.) — Ужок (огляд церкви і SPA-комплекс) — Матків (церква) — Коростів (обід) — Кам’янка (огляд водоспаду) — Урич(музей і наскельна фортеця) — Львів (повернення орієнтовно о 22:30 год.). Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Сплав по Черемошу і не лише
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Рогатин (огляд церкви) — Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) — Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) — Поляниця (поселення в готель о 19:30, Гуцульська забава).2 день: Поляниця (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — сплав річкою Чорний Черемош (ділянка Дземброня – Верховина) — Верховина (обід, споживання живого пива) — Львів (повернення орієнтовно о 23:30 год.).   Запис та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Гуцульські Карпати та Буковель
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Рогатин (огляд церкви) — Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) — Буковель(підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) — Поляниця (поселення в готель о 19:30 год., Гуцульська забава).2 день: Поляниця (сніданок і виїзд о 08:00 год.) — Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї «Тіні забутих предків» та огляд музею хата-стая) — Верхній Ясенів (обід) — Криворівня (огляд гуцульської церкви та хати-ґражди) —Верховина (споживання живого пива) — Львів (повернення орієнтовно о 23:30 год.).   Запис та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Тур "Яремче, Буковель та Говерла"
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Рогатин (огляд церкви) — Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) — Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) — Поляниця (поселення в готель о 19:30, Гуцульська забава).2 день: Поляниця (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — спортбаза «Заросляк» (підготовка до сходження, сходження на гору Говерла, перекус на вершині, обідо-вечеря) — Львів (повернення орієнтовно о 23:30 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Екскурсія "Карпатський Трамвай і Скелі Довбуша"
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Бубнище (скелі Довбуша) — Вигода (обід і карпатський трамвай) — Гошів (огляд монастиря) — Львів (приїзд орієнтовно о 22:00 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Похід на Піп Іван Чорногірський, Смотрич і Вухатий Камінь
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Івано-Франківськ (оглядова екскурсія містом, храмами, музеями та обід) — Яремче (парк-музей «Карпати в мініатюрі») — Верховина (поселення у садиби до 18:30 год., вечеря, вечірні посиденьки біля ватри з трав’яним чаєм).2 день: Верховина (сніданок, виїзд о 07:00 год.) — Дземброня (сходження на гори Смотрич, Піп Іван Чорногірський, Вухатий камінь, огляд хати-стаї на полонині Смотрич) — Верховина (повернення в садиби до 19:30 год., вечеря, вільний час).3 день: Верховина (сніданок, виїзд о 09:00 год.; сплав річкою Чорний Черемош або огляд музеїв гуцульської магії та «У трембітаря») — Верхній Ясенів (обід) — Букове (огляд Бухтівецького та Крапелькового водоспадів) — Львів (повернення орієнтовно о 23:00 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Термали Закарпаття
Маршрут подорожі:1 день: Тернопіль (виїзд о 05:00 год.) — Пилипець (огляд водоспаду Шипіт, підйом канатно-крісельною дорогою на Боржавську полонину) — Берегівський район (поселення, обід) — Косонь (3 години відпочинку на території релаксаційно-оздоровчого комплексу «Косино») — Берегівський район (ночівля в садибах сільського зеленого туризму).2 день: Берегівський район (сніданок) — Берегово (відпочинок в термальних басейнах «Жайворонок», обід, екскурсія містом, повернення у термальні басейни «Жайворонок») — екскурсія у винний погруб з дегустацією вин — Берегівський район (ночівля).3 день: Берегівський район (сніданок) — Косонь (3 години відпочинку на території релаксаційно-оздоровчого комплексу «Косино») — Мукачево (обід, екскурсія замком Паланок) — Чинадійово (екскурсія замком Сент-Міклош) — Тернопіль (приїзд орієнтовно о 22:00 год.)   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Тур "Відпочинок на Дністрі"
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Кам’янець-Подільський (екскурсія містом та фортецею) — Врублівці (поселення в готель, вечеря).2 день: Врублівці (відпочинковий день, прогулянка пароплавом по каньону Дністра до Бакоти).3 день: Врублівці (відпочинковий день).4 день: Врублівці (сніданок, виселення з готелю о 09:00 год.) — Хотин (екскурсія фортецею) — Нирків (огляд печери Кришталева) — Львів (приїзд орієнтовно о 22:00 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Тур "Кам'янець-Подільський, Чернівці і Бакота"
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Чернівці (обід, екскурсія університетом, містом, вечеря) — Кам’янець-Подільський (поселення в готель).2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, екскурсія фортецею та Старим містом, обід) — Бакота (огляд скельного монастиря) — Кам’янець-Подільський (повернення в готель).3 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — катання на кораблику по каньйону Дністра — Хотин (екскурсія по Хотинській фортеці) — Кривче (обід) — Більче-Золоте (огляд печери Вертеба) — Львів (приїзд орієнтовно о 23:00 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Тур "10 родзинок Закарпаття"
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Санаторій «Карпати» (екскурсія територією палацу Шенборнів) — Мукачево (екскурсія замком, обід) — Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) — Берегівський район (ночівля в угорських садибах сільського туризму, поселення о 21:30 год., вечеря).2 день: Берегівський район (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) — Лумшори («варіння» в чанах) — Берегівський район (повернення в садиби орієнтовно о 20:30 год., вечеря).3 день: Берегівський район (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Іза (дегустація сиру) — озеро Синевир (екскурсія та обід) — Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) — Львів (повернення орієнтовно о 23:30 год.).   Запис та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Тараканів, Дубно і тунель кохання
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Тараканів (огляд форту та обід) — Дубно (екскурсія по замку) — Клевань (фотографування в тунелі кохання) — Львів (приїзд орієнтовно о 22:30 год.).   Вартість - 445 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
День Незалежності на Гуцульщині
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Івано-Франківськ (екскурсія містом, обід) — Яремче (огляд водоспаду Пробій, закупи сувенірами) — Ворохта (поселення в садибах зеленого туризму, вечеря, ночівля).2 день: Ворохта (сніданок, виїзд о 07:30 год.) — Верховина (екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї «Тіні забутих предків», екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, обід) — Криворівня (екскурсія дегустаційним музеєм «Дідова аптека», огляд гуцульської церкви та хати-гражди) — Львів (повернення орієнтовно о 23:30 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Тур "Жовква, Крехів і Страдч"
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Жовква (екскурсія замком, центральною частиною та храмами міста) — Крехів (огляд монастиря, похід до печер, набирання джерельної води та обід) — Страдч (огляд печер та храму) — Львів (повернення орієнтовно о 19:30 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Тур "Перлини Волині"
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Берестечко (огляд Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестейської битви») — Дубно (екскурсія замком та містом, обід) — Тараканів (огляд форту) — Клевань (прогулянка тунелем кохання) — Луцьк (поселення в готель орієнтовно о 20:00 год.).2 день: Луцьк (сніданок, виїзд з готелю о 08:00 год., екскурсія замком Любарта, містом та музеями) — Колодяжне (огляд Літературно-меморіального музею-садиби Лесі Українки та обід) — Володимир-Волинський (екскурсія містом) — Зимне (огляд монастиря) — Львів (приїзд орієнтовно о 22:30 год.).   Вартість - 895 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Подорож "День Незалежності на Закарпатті"
Якщо Ви прагнете пізнати захоплюючу природу Українських Карпат, велич древніх фортець, скуштувати домашнє вино, найсмачнішу кухню Закарпаття та дізнатися про неперевершену культуру та історію краю, запрошуємо взяти участь у турі «День Незалежності на Закарпатті».Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:30 год.) — Кам’янка (огляд водоспаду та мертвого озера, вільний час, обід) — Чинадійово (екскурсія замком Сент-Міклош) — Мукачево (екскурсія замком Паланок) — Берегівський район (ночівля в садибах зеленого туризму, поселення о 20:00 год., вечеря).2 день: Берегівський район (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Невицьке (екскурсія Невицьким замком) — Ужгород (екскурсія містом, вільний час, обід) — Барвінок (2 години відпочинку в термальному комплексі «Золота Гора») — Берегівський район (повернення в садиби, вечеря, ночівля).3 день: Берегівський район (сніданок, виїзд о 08:45 год., дегустація вин) — Косонь (3 години відпочинку на території релаксаційно-оздоровчого комплексу «Косино») — Мукачево (обід) — Санаторій «Карпати» (екскурсія територією палацу Шенборнів) — Львів (повернення орієнтовно о 23:00 год.).Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Тур "Манява, Драгобрат і полонина Перці"
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Манява (екскурсія монастирем, обід та огляд водоспаду) — Делятин (огляд краєзнавчого музею) — Ясіня (поселення у готелі о 20:50 год., вечеря, ночівля).2 день: Ясіня (сніданок, виїзд о 08:00 год., автомобільний підйом на Драгобрат, підйом на вершину Стіг канатно-крісельною дорогою, автомобільний переїзд до гірського озера Герашаска) — Яблуниця (відпочинок та майстер-класи на Полонині «Перці») — Львів (повернення орієнтовно о 23:00 год.).  Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Кам'янець-Подільський круїз
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Кам’янець-Подільський (екскурсія по фортеці, місту, обідо-вечеря, вільний час, поселення в готель о 19:30 год.). 2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — катання на кораблику по каньйону Дністра — Хотин (екскурсія по фортеці) — Кривче (обід) — Більче-Золоте (огляд печери Вертеба) — Львів (приїзд орієнтовно о 23:00 год.).   Вартість 995 грн.   У вартість туру входить: проїзд автобусом туристичного класу проживання в готелі (1 ніч) екскурсійний супровід по дорозі та на екскурсійних об’єктах cтрахування на час подорожі Реєстрація та деталі за вказаним посиланням ат номерами телефонів.
Тур "Довкола Карпат за 7 днів"
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 09:00 год.) — Пилипець.2 день: Пилипець (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Келечин (дегустація унікальної мінеральної води) — Синевирський перевал  — Національний парк «Синевир»  — Колочава — Сойми (дегустація унікальної мінеральної води) — Пилипець.3 день: Пилипець — Санаторій «Карпати» — Мукачево — Берегово — Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) — Берегівський район.4 день: Берегівський район— Ужгород (екскурсія містом та замком, обід) — Косонь  — Берегівський район.5 день: Берегівський район — Нижнє Селище (дегустація сиру) — Іза (оленяча ферма) — Нижня Апша (огляд церкви) — Ділове — Кваси (дегустація живого пива) — Поляниця.6 день: Поляниця — Верховина — Яворів (майстер-клас з ліжникарства) — Косів (обід) — Коломия — Поляниця.7 день: Поляниця — Буковель — Яремче — Гошів (огляд монастиря) — Бубнище (скелі Довбуша) — Львів (повернення орієнтовно о 22:30 год.).   Запис та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
SPA-тур у Карпати
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Меденичі (огляд зоопарку) — Східниця (дегустація мінеральних вод та обід) — Борислав (молитви на оздоровлення та благословення мощами) — Трускавець (прогулянка центральною частиною міста, дегустація вод та SPA) — Львів (повернення орієнтовно о 22:00 год.).   Вартість туру - 395 грн.   У вартість туру входить: проїзд автобусом туристичного класу екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах страхування на час подорожі Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Закарпатські насолоди
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Ужок (огляд церкви) — Перечин (обід-дегустація 15 автентичних закарпатських страв з гудаками) — Барвінок (купання в термальному басейні) — Середнє (дегустація вин) — Берегівський район (поселення о 21:00 год., вечеря, ночівля).2 день: Берегівський район (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Виноградів (дегустація сиру на буйволиній фермі) — Синевирський перевал (огляд карпатських панорам) — Колочава (огляд музеїв і обід-забава із сценками з життя горян) — Сойми (дегустація унікальної мінеральної води) — Львів (повернення орієнтовно о 23:30 год.)   Запис та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Термальне Закарпаття
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 09:00 год.) — Чинадійово (екскурсія замком Сент-Міклош) — Мукачево (обід) — Косонь (3 години відпочинку на території релаксаційно-оздоровчого комплексу «Косино») — Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) — Берегівський район (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 21:00 год., вечеря).2 день: Берегівський район (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) — Лумшори («варіння» в чанах) — Львів (повернення орієнтовно о 23:30 год.).   Запис та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.  
Озеро Синевир та водоспад Шипіт
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 07:00 год.) — Пилипець (огляд водоспаду Шипіт та обід) — Синевирський перевал (фотографування та огляд карпатських панорам) — Національний парк «Синевир» (реабілітаційний центр бурого ведмедя та перехід до озера) — Келечин (дегустація унікальної мінеральної води) — Львів (повернення орієнтовно о 24:00 год.).   Вартість туру 550 грн.   У вартість туру входить: проїзд автобусом туристичного класу екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах страхування на час подорожі Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Тур "Чернігів, Батурин і Качанівка"
Маршрут подорожі:1 день: Київ (виїзд о 08:00 год.) — Качанівка (обід, екскурсія) — Тростянець (екскурсія) — Красносільське (поселення, вечеря).2 день: Красносільське (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Батурин (екскурсія по фортеці, палаці, обід) — Крути (екскурсія музеєм) — Ніжин (екскурсія) — Красносільське (вечеря, ночівля). 3 день: Красносільське (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Чернігів (екскурсія, обід) — Козелець (огляд Вознесенкської церкви) — Київ (повернення орієнтовно о 22:00 год.).УВАГА: тур розпочинається та завершується в Києві.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Карпати на 1 день
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Урич (огляд музею і наскельної фортеці) — Коростів (обід) — Волосянка «Захар Беркут» (підйом на гору Високий верх канатно-крісельною дорогою) — Кам’янка (огляд водоспаду) — Львів (приїзд орієнтовно о 22:00 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Тур "Івано-Франківськ та Погоня"
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Івано-Франківськ (екскурсія містом, храмами, музеями та обід) — Погоня (огляд монастиря) — Львів (повернення орієнтовно о 22:00 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Тур "Замок Паланок, термальні води Косино і вино"
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 07:00 год.) — Коростів (сніданок в кафе «Окей») — Мукачево (екскурсія замком Паланок і обід) — Косонь (3 години відпочинку на території релаксаційно-оздоровчого комплексу «Косино») — Берегове (дегустація вина) — Львів (приїзд орієнтовно о 00:30 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Екскурсія "Зарваниця та Заздрість"
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Заздрість (екскурсія Музейно-меморіальним комплексом Й.Сліпого та обід) — Зарваниця (екскурсія Марійським духовним центром та вільний час) — Львів (повернення орієнтовно о 22:00 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Тур "Джуринський водоспад і Бакота"
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Нирків-Червоногород (огляд панорами, пішохідний перехід до палацу і водоспаду, обід, купання у водоспаді, вільний час) — Кам’янець-Подільський (поселення в готель о 19:30 год., вечеря, прогулянка вечірнім містом). 2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Бакота (пішохідний перехід до монастиря, огляд панорами) — Велика Слобідка (купання в Дністрі, засмагання та обід) — Львів (приїзд орієнтовно о 23:00 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
На бринзу до Рахова через Закарпаття
Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) — Велятин (купання в термальному басейні) — Нижня Апша (огляд церкви) — Солотвино (поселення в готель та вечеря о 20:30 год.).2 день: Солотвино (сніданок, купання в озері Кунігунда, виїзд о 09:00 год.) — Ділове (огляд центру Європи) — Рахів (5-ти годинне перебування на фестивалі бринзи та обід) — Львів (повернення орієнтовно о 23:00 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Тури в карпати   Туристичні фірми   Екскурсії   Туристичні фірми   Турфірми   Турагенції   Туристичні агенції   Турагенства   Турагентства   Турагенція   Туристичне агентство   Туристичні агенства   Туроператор   Туроператори   Туристичні оператори   Туристичні послуги   Туристична агенція   Туристична фірма   Турфірма   Туристичне агентство   Туристичне агенство   Турагенство   Турагентство   Туристичний оператор   Туристичні агентства   Екскурсії   Екскурсовод   Бакота   Відпочинок влітку   Відпочинок на літо   Дельфіни   День незалежності на закарпатті   День незалежності на поділлі   Екскурсії в горах   Екскурсії по україні   Екскурсійні тури в закарпаття   Екскурсійні тури на буковину   Екскурсійні тури на поділля   Екскурсійні тури по буковині   Екскурсійні тури по закарпатті   Екскурсійні тури по поділлі   Екскурсійні тури по україні   Екскурсійні тури україною   Закарпатські термали   Замовити корпоративний тур   Замовити тур на буковину   Замовити тур на закарпаття   Замовити тур на поділля   Захоплюючі тури в гори   Кам'янець   Кам'янець подільський   Колочава   Корпоративні тури   Куди поїхати   Куди поїхати відпочивати   Куди поїхати на відпочинок   Куди поїхати у відпустку   Озеро синевир   Пилипець   Поїхати на екскурсію по україні   Подорожі україною   Проведення екскурсійних турів україною   Скансен   Скарбниці волині   Смачне закарпаття   Таємниці тараканівського форту   Термали закарпаття   Термальні води закарпаття   Термальне закарпаття   Тунель кохання   Тур в жовкву   Тури в закарпаття   Тури на буковину   Тури на волинь   Тури на день конституції   Тури на закарпаття   Тури на поділля   Тури на тернопільщину   Тури по буковині   Тури по закарпатті   Тури по поділлі   Тури україною   Турфірма   Тустань   Фестиваль вина   Хотин   Цікаві екскурсійні тури   Цікаві подорожі в гори   Цікаві подорожі україною   Цвітіння сакури в ужгороді   Чарівне тернопілля   Чернівці   Що подивитись  
Показати більше