Туристична фірма "Надія"

Відгуків 5
Івано-Франківськ
вулиця Незалежності, 40
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
площа Ринок, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Відпочинок в Україні та за кордон. Послуги перекладачів та екскурсоводів.

Відгуки

Nata Korolyova (Перехожий)
Сподобалось
Багато разів користувалась послугами даної туристичної фірми, все завжди було на висоті. Дівчата люблять свою роботу, хороші спеціалісти. Організація турів чи відпочинку - все оперативно, чітко, відповідально. Можу з певністю рекомендувати звертатись сюди.
Переглянути всі відповіді ()
Antonina Magas (Перехожий)
Сподобалось
Кілька разів замовляла тут тури, сподобалося відношення менеджерів, завжди надавали повну інформацію, підказували стосовно варіантів розміщення, транспорту, страхування, з документами все чітко та відповідально. Якщо треба буде скористатися послугами турфірми, то однозначно прийду до дівчат з турфірми «Надія»!
Переглянути всі відповіді ()
Роман Король (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Їздив відпочивати у Чорногорію через турфірму "Надія". Сподобався професіоналізм дівчат, все максимально доступно пояснили і швидко вирішили всі питання. Зручно, що є 2 офіси в місті, відповідно можна піти куди ближче.

Загальне враження:Цього року планую знову на море, буду користуватися їхніми послугами.
Переглянути всі відповіді ()
Марія Андріїв (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Віпочивала з чоловіком в Угорщині. Путівку замовляла в офісі біля Ратуші, менеджер гарно і детально все мені розповів. про додаткові витрати на місці та вартість вх кв на купальні. Вибраним готелем були задоволені/ на місці трохи порівнювали з іншими/

Загальне враження:Професіонали своєї справи, оскільки могли дати відповідь та пояснити все! Рекомендую іншим. І ще обов"язково сама туди поїду, тепла вода та спокій на курорті просто супер.
Переглянути всі відповіді ()
Ігор Гойванюк (Перехожий)
Сподобалось
Продавець-консультант - дуже приємна дівчина. Все гарно розказує\пояснює\підказує. Правда при замовленні сертифікату на поїздку вийшов не дуже приємний, хоч і дрібний, нюанс: я казав і неодноразово, що мені потрібен подарунковий сертифікат на поїздку тривалістю один рік(Це було важливо для мене). натомість отримав лише до закінчення календарного року ... Тому будьте обережні, якщо замовлятимете такий в кінці року )
Переглянути всі відповіді ()
  Тури в карпати   Тури за кордон   Переклади   Туристичні фірми   Екскурсії   Бюро перекладів   Переклад   Перекладацькі послуги   Перекладачі   Послуги перекладачів   Перекладач   Туристичні фірми   Турфірми   Турагенції   Туристичні агенції   Турагенства   Турагентства   Турагенція   Туристичне агентство   Туристичні агенства   Туроператор   Туроператори   Туристичні оператори   Туристичні послуги   Туристична агенція   Туристична фірма   Турфірма   Туристичне агентство   Туристичне агенство   Турагенство   Турагентство   Туристичний оператор   Туристичні агентства   Екскурсії   Екскурсовод   Автобусно екскурсійні тури   Відпочинок в карпатах   Відпочинок за кордоном   Відпочинок на морі   Відпочинок на морі   Дитячий відпочинок   Дитячий відпочинок   Екскурсії по місту   Екскурсії по регіону   Оздоровлення на термальних курортах угорщини   Тури по європі  
Показати більше