Туристична компанія "Гулівер тур"

Гулівер тур - фото
Відгуків 1
Тернопіль
вулиця Богдана Хмельницького, 23, офіс 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Ви хочете, щоб Ваш відпочинок був незабутнім?

Ви хочете максимально хорошу пропозицію для Вас за оптимальною ціною?

Ви любите, коли до Вас уважні та доброзичливі?

Саме таке ставлення Ви зустрінете у туристичній агенції "ГУЛІВЕР ТУР" м. Тернопіль. Ви обираєте туристичні фірми Тернополя?

Колектив туристичної агенції "ГУЛІВЕР ТУР" завжди допоможе підібрати для Вас та Вашої сім'ї такий відпочинок, про який Ви давно мріяли.

Туристична агенція "ГУЛІВЕР-ТУР" надає туристичні послуги на відпочинок в Болгарії, Туреччині, Греції. Іспанії, Італії, Хорватії, Чорногорії, Албанії, ОАЕ, Шри-Ланку, Індію, Єгипет, Гаячі і горящі тури, тури по Європі, автобусні тури, тури вихідного дня та економ тури, путівки на відпочинок на морі. Ви у нас можете придбати тури на Кіпр, Кріт, Мальдіви, Родос, Халкідіки. Корфу. Купуючи тур у нас, Ви завжди можете бути впевненими в якості туристичних послуг. Це пояснюється дуже просто - ми працюємо "для клієнта", для того , щоб він повернувся до нас знову.....

Народна мудрість:
"Подорожування - це не просто переміщення в просторі , а це стан душі! Ціль подорожі - відкрити інші країни, отримати безліч позитивних емоцій , надзвичайних видовищ , подивитись на інше життя , але несподівано ми розумієм, що головне відкриття – це ми самі. Так у подорожуванні ми відкриваєм себе....."

Увага! Наша нова адреса: м. Тернопіль, вул. Б. Хмельницького 23, офіс 8.

Відгуки