Туристична компанія "ROMA TOUR"

ROMA TOUR - фото
Відгуків 10
Івано-Франківськ
площа Міцкевича, 8, офіс 5
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб11:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

"Рома-тур" дарує Вам унікальну можливість подорожувати і відкрити для себе світ. Нашою визитною карткою є уважне і доброзичливе ставлення до клієнтів. Туристична агенція "Рома-тур" давно завоювала довіру та прихильність мандрівників, адже наші працівники прагнуть задовільнити всі бажання клієнтів, як найповніше використовуючи свій досвід роботи.

Ми не маємо якихось "улюблених" напрямків. Всі напрямки розвиваємо динамічно і приділяємо усім однакові зусилля і увагу. Нашими клієнтами є не тільки дорослі, але й маленькі мандрівники, які користуються нашою особливою увагою. Кожна мить подорожі з туристичною агенцією "Рома-тур" несе нові враження, які залишаються в пам'яті назавжди. 

Повертаючись до дому, Ви будете згадувати чудовий калейдоскоп краєвидів,  цікаві історії і легенди, які розповідали професійні екскурсоводи. Цей чудовий тур - результат старань всього колективу фірми "Рома-тур". Ми пропонуємо гортати сторінки світу разом з нами і чекаємо Вас за адресою: м. Івано-Франківськ, вулиця Міцкевича, 8 

 

Відгуки