Туристична агенція "ADEMA"

ADEMA - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
вулиця Гаркуші, 7
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Досить пітніти в офісі — сезон літніх відпусток в розпалі! А це означає, що варто задуматися і про власний відпочинок: як, де і коли його провести.. ще ж треба врахувати багато деталей та нюансів, адже весело має бути всім: і тим, хто хоче погріти «бочки» на сонечку, і тим, хто не може й хвилини всидіти на місці.

Наша молода команда докладе максимум зусиль, щоб догодити всім, щоб ваш відпочинок втілив усі ваші мрії в реальність. Ми розуміємо, що для кожного відпочинок — це різні поняття та розуміння, тому із задоволенням підберемо максимально комфортні умови для пляжних лінивців та запальних енерджайзерів.

Отож збирайте рюкзаки, дітей, котів і гайда мандрувати. Ми пропонуємо безліч цікавих та оригінальних пропозицій, які зможуть зацікавити кожного.

Пропонуємо:

  • індивідуальний підбір турів за вашим смаком;
  • туристичні послуги та консультація;
  • екскурсії цікавими місцинами України та світу;
  • бронювання готельних номерів;
  • страхування мандрівників.

Ми гарантуємо, що подорож, організовану нашими працівниками, ви ще довго не зможете забути, адже у вас залишаться яскраві моменти та враження, неймовірні історії та нові знання. Ми вміємо дивувати, тому можете бути впевнені в тому, що всі ваші навіть найбільш нестримні та навіть божевільні бажання будуть втілені.

Туристична агенція «ADEMA» — до мрії один крок.

Відгуки