Туристична агенція "Феєрія Мандрів"

Феєрія Мандрів - фото
Стрий
вулиця Бобикевича, 16/4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Організація якісного відпочинку чи подорожей — відповідальна справа, доручити яку варто професіоналам, які мають відповідний досвід, орієнтуються в сучасних реаліях та знають важливі нюанси.

Туроператор «Феєрія Мандрів» є представником мережі успішної та досвідченої агенції «Феєрія», пропонує своїм клієнтам організацію відпочинкових та екскурсійних турів в різні куточки світу.

Про рівень та досвід роботи підприємства свідчать численні нагороди та відзнаки, отримані на міжнародних конкурсах.

Ми впровадили та строго дотримуємося принципу «без нічних перевезень» в Україні, плануючи поїздки таким чином, щоб ночі проводити в комфорті та затишку готельних номерів.

Для супроводу груп туристів пропонуємо послуги досвідчених та кваліфікованих гідів, кожен з яких пройшов відповідне навчання, спеціалізується на певних країнах та супроводжує туристів не менше трьох років. Ми грамотно комбінуємо та поєднуємо екскурсійні маршрути, щоб ви змогли відвідати цікаві місця, отримати особливі враження та емоції.

Туристична компанія «Феєрія» створює власний телепроект — передачу «Феєрія Мандрів», яка транслюється на 60 телеканалах України.

«Феєрія Мандрів» відкриє для вас особливе задоволення від мандрів та подорожей, ми покажемо вам нові країни та незвідані місцини, познайомимо вас з новими культурами.

Подорожуйте комфортно та безпечно разом із «Феєрією Мандрів».

Відгуки