Туристичне агентство "Ласпер ЛТД"

Ласпер ЛТД - фото
Івано-Франківськ
вулиця Бельведерська, 51
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Туристичне агенство «Ласпер» пропонує широкий спектр туристичних послуг:

  • Відпочинок на морі;
  • Екскурсійні тури по Україні;
  • Автобусні тури по Європі;
  • Дитячий відпочинок;
  • Відпочинок в Карпатах;
  • Паломницькі тури;
  • Он-лайн бронювання готелів, екскурсій, авіа- та автобусних квитків;
  • Візова підтримка(США, Канада, Англія);
  • Страхування.

Туристична Агенція «Ласпер» — Відпочивайте з нами!
76010, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 51
Тел.: (0342) 720-650, 0509346292
 

Е-mail: *** />http://www.lasper.com.ua
Ліцензія ДТА України АВ № 505010 від 13.11.2009 р.

 АКЦІЯ!ЧОРНОГОРІЯ 315Є/ЧОЛ. ВИЛІТ 28.05    ТЕЛЕФОНУЙТЕ 720-650

Відгуки

Дівчатка молодці, привітливі, вгостили кавою, забронювали мені гарячий тур в Туніс, я залишився дуже задоволений!
Переглянути всі відповіді ()
чекайте в гості, цього разу Хрватія )))
Переглянути всі відповіді ()
Дякую вам за найкращий відпочинок в Болгарії та Туреччині )))
Переглянути всі відповіді ()
Одноденний екскурсійно-відпочинковий тур!
Відпочинок душею та тілом...
SPA у вартості туру!
ДО ДНЯ 8 БЕРЕЗНЯ !


07.03.2010
ДЛЯ ВАС ЖІНКИ!
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – ТУСТАНЬ (С.УРИЧ) – СХІДНИЦЯ – БОРИСЛАВ – ТРУСКАВЕЦЬ + ВІДПОЧИНОК У SPA- ЦЕНТРІ «МЕД-ПАЛАС» - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Програма:
08-00 Збір групи біля розважально-торговельного комплексу « Панорама Плаза». 8-15 - Виїзд.
Відвідування наскельного міста-фортеці Тустань (с.Урич) - пам’ятки природи та археології національного значення, яка не має аналогів у Європі. Комплекс скель перебуває під охороною Державного історико-культурного заповідника «Тустань» та Національного природного парку «Сколівські Бескиди».
В Уричі ви побачите скелі з викарбуваними на них слідами давнини, печерами та гротами.


Переїзд до Східниці
Бальнеологічний курорт «Східниця» розташований у мальовничій долині, оточеній гірськими вершинами Карпат на висоті 600 метрів над рівнем моря. Перші згадування про це карпатське поселення ставиться до X-XI ст. Наприкінці 50-х років XX ст. інженер-еколог Омелян Соцький відкрив унікальні східницкі мінеральні води, які не мають аналогів у Європі. Східниця приваблива в будь-яку пору року.


Міні – пікнік на свіжому повітрі.
Зупинка в Бориславі
Місто Борислав свою назву одержав від монастиря, навколо якого пізніше виникло однойменне село. Відлік часу існування Борислава ведеться від 19 березня 1387 року. У XV-XVII ст. Борислав був одним з великих центрів солеваріння на Україні.
Переїзд до Трускавеця - бальнеологічного та SPA-курорт, який - є унікальним, як за своїм розташуванням, так і спектром послуг для відпочинку, лікування, та оздоровлення. 400 м над рівнем моря у передгір´ї Східних Карпат забезпечують кришталево чисте гірське повітря, багате на озон, та неповторну за своєю красою екосистему.
14 природних джерел знаменитих мінеральних вод розташовано на території Трускавця. Цілющі мінеральні води «Нафтуся», «Марія», «Юзя», «Софія», «Броніслава», на які так багата, трускавецька земля, повертають здоров´я, красу та молодість. Але пити цю воду потрібно з бюветів – джерел. Органічні речовини, що входять до складу «Нафтусі», дуже швидко руйнуються, контактуючи з повітрям. Вода з джерел використовується для лікування та профілактики багатьох захворювань, навіть онкологічних.

Відвідування SPA-центру «Мед-Палас» - можливість відпочити тілом та душею , відвідавши фінську, турецьку та інфрачервону сауни. Розслабитися в джакузі, та освіжитися в басейнах комплексу. За бажанням відвідати соляну кімнату. І завершити відпочинок горнятком чаю на травах.


Легка вечеря в затишному ресторані.
20-00 Повернення до Івано-Франківська
Вартість туру 230 грн./чол.
У вартість включено: Проїзд по маршруту, екскурсійна програма, відвідування SPA- центру Мед-палас (фінська, турецька, інфрачервона сауни, басейни, джакузі, кімната відпочинку), страхування.
Додатково оплачується: Харчування ( міні – пікнік, вечеря в ресторані), додаткові spa-послуги в центрі Мед-Палас, особисті витрати.
Необхідно мати з собою:
- Теплий і зручний одяг та взуття
- Бутерброди і що забажаєте, для міні- пікніка
- Купальні костюми, банні приладдя та рушники
- Хороший настрій!
Чекаємо на ВАС!
Переглянути всі відповіді ()
одним словом, НАЙКРАЩІ
Переглянути всі відповіді ()
  Тури в карпати   Тури за кордон   Працевлаштування за кордоном   Туристичні фірми   Візи, візова підтримка   Робота за кордоном   Агенція з працевлашування за кордоном   Агентство з працевлашування за кордоном   Туристичні фірми   Турфірми   Турагенції   Туристичні агенції   Турагенства   Турагентства   Турагенція   Туристичне агентство   Туристичні агенства   Туроператор   Туроператори   Туристичні оператори   Туристичні послуги   Туристична агенція   Туристична фірма   Турфірма   Туристичне агентство   Туристичне агенство   Турагенство   Турагентство   Туристичний оператор   Туристичні агентства   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Єгипет   Автобусні тури   Болгарія   Відпочинок в карпатах   Відпочинок на морі   Візова підтримка   Греція   Дитячий відпочинок   Домінікана   Екскурсійні тури   Лікувальні тури   Робота в польщі   Робоча віза в польщу   Туреччина   Тури для молодят   Тури по україні  
Показати більше