Туристичне агентство "Банзай тревел"

Відгуків 12
Івано-Франківськ
вулиця Незалежності, 67, офіс 20
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт11:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Туристичні послуги за кордоном, легалізація документів, продаж авіаквитків.

Відгуки

Olga Usatyuk (Ревізор)
Сподобалось
Минулого літа відпочивали з хлопцем в Туреччині. Працівники туристичного агентства допомогли з вибором найоптимальнішого варіанта, враховуючи усі наші побажання. Завдяки вам відпустка пройшла просто чудово. Досі раджу своїм знайомим відпочивати саме у цьому місці.
Переглянути всі відповіді ()
Їздив від цієї турфірми минулого літа. Сподобалося відношення та домога у виборі туру та в підготовці документів для відкриття візи. Задоволений усім.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже гарно і чітко помогли відкрити візи, переживав, що на митниці можуть бути якісь проблеми. Та ні все чітко, за що вдячний менеджеру Наталі. І просто смішно чути про гроші. Якщо мені щось не підходить, я іду до іншої агенції. Зараз їх купа. От тільки рідко знайдешгарен відношення і професіоналізм. Недавно користувався нотаоіальними послугами, що думаєте там люди за повітря працюють. Весь бізнес для цього! Чи ви на роботу ходите, щоб вдома не сидіти)))
Переглянути всі відповіді ()
Чудове агенство!!!
Найкраще на Прикарпатті, рекомендую на всі 100%
Переглянути всі відповіді ()
дуже хороше агенство. Тільки хороші враження від відпочинку!!!
Переглянути всі відповіді ()
Я також згідна з автором думок,що пишуть негативні відгуки конкуренти. Користуюся послугами "Банзай тревел" не один рік, були різні бюджети, але дівчата знають свою справу і завжди підходять до кожного кліента дуже індивідуально. Професіоналізму і порядності Вам шановні з негативними відгуками, тільки вчитися від "Банзай тревел".
Переглянути всі відповіді ()
думаю, що пишуть конкуренти. особисто знаю п.Наталю - власницю! дуже порядна,хороша жінка!я вже роками їзджу через них, і багато моїх знайомих теж! щось жодного разу ніякого негатуву від поїздок не було! все залежить від людей:комусь і вода "за мокра" і сонце "забагато світить"...тому не задоволині абсолютно всім!
Переглянути всі відповіді ()
тут працюють зухвалі люди,заробляють на туристах купа бабла і розводять народ.Валом беруть ,а люди ведуться.Уцієї агенції (головне гроші)а за якість тут не турбуються.
Переглянути всі відповіді ()
Банзай не порядний,головне гроші,дякую за Турцію
Переглянути всі відповіді ()
Банзай рубає капусту.Порядність поставили на другий план.
Переглянути всі відповіді ()
Мы ездили 5 лет. Кризис добрался и сюда. Перезвоните 0991889193 , я Вам покажу видео от туда. И сможете переговорить с теми, кто был со мной. Масса впечатлений...
Переглянути всі відповіді ()
а я Вам не верю!!!ездила с этим турагенством не раз в разные страны и всегда море положительный впечатлений..может просто не стоит искать на гавне сметаны???и вкладывать в отдых больше денег!!!
Переглянути всі відповіді ()
Банзайтревел   Тури за кордон   Авіаквитки   Квитки   Туристичні фірми   Легалізація документів   Квиток   Білет   Квиток для транспортних перевезень   Туристичні фірми   Турфірми   Турагенції   Туристичні агенції   Турагенства   Турагентства   Турагенція   Туристичне агентство   Туристичні агенства   Туроператор   Туроператори   Туристичні оператори   Туристичні послуги   Туристична агенція   Туристична фірма   Турфірма   Туристичне агентство   Туристичне агенство   Турагенство   Турагентство   Туристичний оператор   Туристичні агентства   Апостиль   Апостилізація   Проставити апостиль   Апостиль документів   Відпочинок за кордоном   Відпочинок на морі   Де легалізувати документи   Де можна легалізувати документи   Екзотичний відпочинок   Екскурсійні тури за кордон   Легалізувати документи   Продаж авіаквитків   Туристична діяльність   Як легалізувати документи   Як можна легалізувати документи  
Показати більше