Туристичне агентство "Кипарис-Тур"

Кипарис-Тур - фото
Івано-Франківськ
вулиця Дністровська, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:0013:00 - 14:00
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Пилипа Орлика, 7а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:0013:00 - 14:00
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Туристичне агентство

Візова підтримка

Відпочинок на морі

Відпочинок за кордоном

Тури країнами Європи

Італія

Іспанія

Відпочинок на морі цілий рік

Гірськолижні курорти Австрії

Чехії

Польщі та інших країн

Відпочинок в карпатах

База відпочинку "Синевір"

Відгуки

Доброго дня, хочу поділитися з вами своїми хорошими враженнями про туристичну фірму, я випадково на неї потрапила і не прогадала.
Хороша дівчинка яка там працює з величезною швидкістю знашла мені іменно те ,що я хотіла. Я хочу просто подякувати за прекрасний відпочинок
Переглянути всі відповіді ()
ДЯКУЮ Кипарису тур за найкращий выдпочинок в Болгарыї
Переглянути всі відповіді ()
оцінка нуль за роботу агенства
Переглянути всі відповіді ()
Я зі своїм чоловіком кожного літа користуємося послугами "Кипарис-тур" понад 5 років, і повністю задоволені як відпочинком так і персоналом насамперед!!! Як і менеджер так і власник даного агенства надзвичайно комунікабельні люди, завжди порадять щось корисне і виберуть необхідний відпочинок!! Не знаю щодо коментаря вищесказаного, но це цілковита брехня! Дана фірма працює наскільки я знаю понад 10 років і ніхто не казав що менеджер чи власник "хамло", принаймі більша половина наших родичів і друзів які користуються туристичними послугами в "Кипарис-турі" також! Ми відвідували: Туречину, Болгарію, Чехію та Іспанію! І наша сімя цілковито задоволена! Я дуже вдячна "Кипарис-тур" за прекрасний відпочинок!
Переглянути всі відповіді ()
Скориставшись послугами Тур фірми, був задоволений на 100%. Недавно приїхав з Болгарії. Все було так як при замовленні відпочинку. Той готель, той фвідпочинок, про який розказував менеджер. Мало того, що віддихнув класно, так ще й зробили знижку на поїздку. Порадив фірму знайомим, кого не питаю, задоволені фірмою.
Думаю не потрібно по одному дзвінку судити.Все буває з телефонами. Може погана якість дзвінка - а здавалось шо вам хамлять? Думаю фірма чудова на рахунок відпочинку за кордоном. Приємного процвітання Вам!
Переглянути всі відповіді ()
а я в шоці!!хотіла направити на е-маіл запит, що мені цікаво, щоб мені дали відповідь..бо на жаль не мала можливості спілкуватись з фірмами..дівчинка, з офісу на Орлика чемно і гарно направила в основний офіс, бо в них нема доступу..а на Дністровській якесь хамло , вибачте, але ніяк цього мужчину інакше не назвеш...наамила мені, випитувався хто я і чому по хамськи, і коли я представилась як мене звати, і що по питанню співпраці, і що я , можливо, ваш майбутній клієнт, то він 3 раз спитав :а нащо?фуу..навчіться спілкуватись з клієнтами...
Переглянути всі відповіді ()
Відпосивав в 20.10.10 по 31.10.10 в Єгипті район Шар-ель-Шейх готель Редженсі Плаза. Відпочинок був класний. Гтель хороший обслуговування в готелі також на вищому рівні, хочу висловити велику подяку менеджеру та директору фірми за хороший підбір готелю.
Переглянути всі відповіді ()
Тури За Кордон   Тури В Карпати   Туристичні фірми   Візи, візова підтримка   Туристичні фірми   Турфірми   Турагенції   Туристичні агенції   Турагенства   Турагентства   Турагенція   Туристичне агентство   Туристичні агенства   Туроператор   Туроператори   Туристичні оператори   Туристичні послуги   Туристична агенція   Туристична фірма   Турфірма   Туристичне агентство   Туристичне агенство   Турагенство   Турагентство   Туристичний оператор   Туристичні агентства   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Travel sim   Єгипет   Єрусалим   Відпочинок в болгарії   Відпочинок в криму   Відпочинок в туреччині   Відпочинок в херсоні   Відпочинок в хорватії   Відпочинок в чорногорії   Відпочинок за кордоном   Відпочинок на морі   Візи   Візова підтримка   Вілли чорногорії   Гірськолижні курорти   Гарячі тури   Дитячі табори в болгарії   Літній відпочинок на морі   Надання туристичних послуг   Поїхати в гори   Поїхати на море   Тури в карпатах   Тури по європі   Тури по україні  
Показати більше