Туристичне агентство "Mayel"

Mayel - фото
Відгуків 3
Івано-Франківськ
вулиця Незалежності, 25, офіс 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Туристичне агентство «MaYel», яке створило можливість легко і з задоволенням вибрати тур на будь-який смак і будь-який інший світ світу.

Ми працюємо з більш як 92 туристичними операторами України і бувшого його союзу, провідними експертами по  напрямках: України, Туреччини, Єгипту, Марокко, Ізраїлю, Індії, Маврикії, Танзанії, Сейшели, Андори, Австрії, Європи, Болгарії, Грузії, Тунісу, Греції, Кіпру, ОАЕ, Шрі Ланки, Мальдів, Тайланду, Китаю, В'єтнаму, Доменікані, Мексики, Куби, Йорданії, Сингапурі, Камбоджі. Які працюють на ринку з 20-30 літнім стажем.

Мета агентства полягає в тому, щоб зробити максимально комфортний Ваш шлях до своєї мрії в приємній атмосфері. Тому що подорож починається з аеропорту чи трансферу до цього часу, а саме від вибору курорту в будь-якому зручному для Вас, будь-якому іншому, місці.

Місія агентства полягає в тому, щоб докласти всі зусилля сприяти створенню комфортних умов, які стосуються відносин в клієнті - агенту - оператору, що заслуговує уваги на взаємний досвід. Кінцева метана діяльності агентства - зробити максимальні умови для вибору якісного відпочинку !!

Туристичне агентство «MaYel» уклало договори з 93 туристичними операторами та компаніями, які створюють величезний вибір і багато можливостей.

Ми пропонуємо відпочинок на різний бюджет.

У переліку варіантів є екзотичні країни, які приваблюють любителів оригінального, нестандартного дозвілля.

Супер пропозиція від «MaYel» - Домінікана з Івано-Франківська !

З нами ви побачите кращі та найпотаємніші куточки нашої планети . Дуже привабливий і професійний персонал агентства любить свою роботу і дбає про кожного туриста!

Відгуки