Туристичне агентство "Pasadena tour"

Pasadena tour - фото
Відгуків 1
Тернопіль
вулиця Київська, 11а
(Біля Піцерії "Наша піца")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Стомилися?  У вас поганий настрій? Пора у відпустку!

Цікава мандрівка вас «вилікує» від хандри! Навіть короткотривала подорож може змінити все: ваш настрій, ваш світогляд і, зрештою, ваше життя. Тому, радимо вам якомога більше подорожувати. Адже, яскраві спогади про цікаві поїздки залишаться з вами назавжди. Життя без мандрівок — це сумне, сіре й одноманітне існування.

Хочете жити, а не існувати? Тоді пригоди чекають на вас! Поспішайте до нас за своєю порцією позитиву та першокласного відпочинку.

Що ми пропонуємо? Наші послуги:

  • Екскурсії до різних країн світу;
  • Мандрівки мальовничими куточками України;
  • Допомога у відкритті різних видів віз.

Чому ми? Переваги Pasadena tour:

  • Кваліфікований, ввічливий персонал та особлива атмосфера взаємної довіри, що панує у нашій компанії.
  • Пропонуємо виключно актуальні та перевірені варіанти подорожей. Наші працівники регулярно досліджують ринок туристичних пропозицій, слідкують за всім новинками у сфері туристичних послуг, відвідують готелі та курорти, перш ніж рекомендувати їх вам.
  • Ми чуємо вас і завжди зважаємо на ваші побажання при підборі туру. Врахувавши вподобання, потреби й фінансові можливості клієнта, застосувавши свої професійні навички та досвід у сфері туристичних послуг, ми находимо дійсно кращі варіанти для вашої мандрівки.
  • Якщо ви плануєте відкривати візу з нашою допомогою, то можете бути певні в успішності цієї операції. Адже, відточені впродовж багатьох років професійні навички нашого персоналу дозволяють уникнути «підводних течій» під час оформлення візи. Звернувшись до нас, практично сто відсотків клієнтів отримують візу швидко і без зайвих труднощів.
  • Сервіс у нас чудовий, а ціни приємно низькі.

Тож, не вагаючись, обирайте Pasadena tour і насолоджуйтеся якісно та професійно наданими туристичними  послугами.

 

Відгуки