Турагентство "Anex Tour"

Anex Tour - фото
Відгуків 1
Львів
вулиця Тадеуша Костюшка, 16
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація


Компанія «Магазин горящих путівок» - це туристичне агентство. А це значить, що наша діяльність нерозривно пов'язана з такими поняттями, як відпочинок, радість, захоплення і щастя. Чому? Тому що подорож - це завжди нові враження і завжди нові відкриття. Ми дуже щасливі, коли ми бачимо іскорки радості і тяги до пригод в очах наших клієнтів. Наше завдання - зробити все можливе, щоб організувати для Вас максимально хороший відпочинок: безпечний і комфортний. Люди, які подорожують часто, знають, що часто через непрофесійність і безвідповідальність туристичних фірм відпочинок може перетворитися на суцільний жах: поганий готель з жахливим сервісом, невдалі місця, недостатньо добре продумана програма ... Як підсумок: зіпсований відпочинок і не найкращі спогади про відпустку.
 
Ви весь рік працювали, Ви втомилися і хочете, нарешті, відпочити достойно! Ми хочемо, щоб Ваш відпочинок був таким, який Ви заслуговуєте: яскравим і незабутнім. Для цього наші агенти збирають відгуки від туристів, відстежують по-справжньому хороші готелі, тури, заносять у чорні списки недобросовісних власників готелів і шахраїв. Більш того, ми підбираємо для бажаючих індивідуальні тури. А це майстерність вищого класу! З нами Ви можете запланувати весь відпочинок: маршрут, програму, ресторани, трансфер - все, що душа забажає!
 
Ми дуже любимо нашу роботу і наших клієнтів, тому, звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені: ми зробимо все можливе, щоб Ваш відпочинок перетворився на казку.

Відгуки