Торговий центр "Маневр"

Відгуків 7
Івано-Франківськ
вулиця Коновальця, 149
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 21:00Без перерви
Івано-Франківськ
вулиця Миру, 90
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Роздрібний продаж продуктів харчування.

Відгуки

Анастасія Юріївна (Перехожий)
Не сподобалось
Купила вчора вівсяне печиво в цьому магазині і дуже пошкодувала про це. Добре ,що моя дитина його не встигла їсти, а голубам віддала. А я з'їла і відкусивши побачила всередині печива білі опариші. ЦЕ жах !!!! Я вам так цього не залишу!!

Olga Usatyuk: (Ревізор)
Анастасія , продукти там часто залежуються. Зверніть увагу на кількість відвідувачів цього магазину. Там іх майже немає. Таке враження,що його відвідують лише меншканці будинків поблизу. Ось вам і зіпсовані продукти... Списувати ж не хочеться
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Маряна Піньята (Перехожий)
Не сподобалось
Вже давно не заходила в цей магазин, але сьогодні довелось - тепер вже точно не піду туди НІКОЛИ!!!!!! Обслуговування жахливе!!!! На касі хамлять!!!
Нахамили, образили, на очах сльози від такої поведінки персоналу(((
Переглянути всі відповіді ()
Анастасія Я (Перехожий)
Не сподобалось
Магазин Маневр,що знаходиться на вулиці Галицька 93 НЕ РАДЖУ НІКОМУ!!!!!!! Тут не продавці,і не касири - тут ОДНІ ХАМИ!!!! Раніше я купляла товар в цьому магазині - часто товар був не свіжий,продавці ніколи нічого порадити не можуть. Маючи в магазині термінал для розрахунку карткою,вони іноді(коли їм западло)кажуть,що в них його немає і ніколи не було. А сьогодні так взагалі- я прийшла з дитиною в колясці - так касирша весь час за мною ходила і насторожено дивилась,нібито я хочу щось вкрасти. Потім я вибирала дитині кукурудзяні палички,дивилась дату виготовлення,хто виробник - так вона розкричалась на мене "що ви тут всі палочки перелапуєте" і не дозволила мені навіть вибрати. Коли я почала пояснювати їй,що я - покупець,я плачу гроші за товар і я маю повне право обирати той товар,який я хочу!!! Тоді охоронець каже мені - "Ви зайшли в наш магазин з візочком,а в нас неможна". Я кажу від коли не можна,де таке написано. На що він відповів "ніде не написано,але мені в усній формі власник сказав не пускати з візочком". Це повна не повага до покупців і людей загалом!!! Я ж не з собакою туди прийшла,а з дитиною маленькою. Тим більше,ніде в них не пише,що не можна з коляскою. Потім я попросила їх ,щоб дали мені Книгу відгуків і пропозицій. АЛЕ МЕНІ ЇЇ НЕ ДАЛИ. Я хвилин 20 вимагала,щоб її дали, але мені сказали,що її не можуть знайти,чи її взагалі немає. Потім продавчиня підійшла до кутка споживачів,де якраз і мала бути ця книга, щось взяла(напевно цю книгу) і пішла в інший кінець магазину. Скорше всього вона її сховала. Потім прийшла звідкись і сказала,що не може знайти книгу. По законодавству має бути в магазині куток споживача,на якому мають висіти копії свідоцтва,ліцензій,патентів,книга скарг. І вони мають бути вільні для покупців. Книга відгуків і пропозицій має видаватись по першому проханню і без всяких заперечень. Мені в цьому відмовили,хоча я дуже багато разів просила її дати мені. Продавчиня говорила зі мною на повишених тонах, а охоронець казав "чого ви зайшли з візочком".... Це просто жах,а не магазин!!! Куди дивится начальство,що тримає таких хамовитих,некомпетентних працівників!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
... на Галицьків просрочений товар...
Переглянути всі відповіді ()
Знову таракани по вул. Коновальця!Тепер не в кафе , а в магазині! Хотіла придбати булочки ,які випікає Маневр, а по них повзав таракан!!!Я покликала працівника магазину і показала "знахідку", але вона скала,що їй час на обід. ЖАХ
Переглянути всі відповіді ()
Кафе жахливе! Таракани всюди- живі і мертві!
Переглянути всі відповіді ()
Порада покупцям магазину "Маневр" по вул.Коновальця - не купуйте побутову хімію, термін зберігання всієї продукції вийшов 1-2 роки назад, іноді й 3 роки.
Переглянути всі відповіді ()