Тойота Центр Івано-Франківськ "Класик-Авто"

Класик-Авто - фото
Відгуків 7
Івано-Франківськ
вулиця Вовчинецька, 225/5
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто» з червня 2008 року являється офіційним дилером японського автомобільного концерну "TOYOTA" в Івано-Франківській області та виконаний відповідно до єдиних стандартів Toyota, в основі якої лежить принцип "Customer First" ( «Клієнт - на першому місці»). За цей час власниками автомобілів Тойота стали більш ніж 800 клієнтів, кількість автомобілів, які знаходяться на технічному обслуговуванні складає більш ніж 2000 авто.

 

Основним завданням дилерського центру є не тільки представлення всього модельного ряду автомобілів Toyota, що продається в Україні, але і забезпечення кожному клієнту максимального комфорту і зручності. Крім покупки автомобіля клієнту надається можливість скористатися послугою "тест-драйв", а також застрахувати машину, оформити кредит на її придбання, встановити додаткове обладнання, пройти технічне обслуговування і багато чого іншого.

 

 У дилерському центрі працюють кваліфіковані співробітники- згуртована команда справжніх професіоналів, фахівців своєї справи, які пройшли спеціальне навчання в навчальних центрах компанії "Тойота Україна" і "Тойота Мотор", що гарантує якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного відвідувача.

 

Для зручності клієнтів у «Тойота Центр» розташована комфортабельна клієнтська зона, обладнана спеціальними моніторами, які дозволяють клієнтам контролювати процес ремонту своїх автомобілів. Також для клієнтів працюють зони свобідного доступу  в Інтернет.

 

Будьте з нами в соціальних мережах:

- https://vk.com/toyotaif

- https://www.facebook.com/toyotaif

- https://twitter.com/Toyota_IF

 

 

Відгуки

Nadia Zhydkykh (Перехожий)
Не сподобалось
Жахливий сервіс. Щоразу, коли записуюсь на певну годину - все одно чекаю по 40-50 хв, щоб мене обслужили. Сьогодні телфонувала 40 хв, щоб записатись на перевзування машини. НАрешті додзвонились- обіцяли мені відзвонитись протягом години. Пройшло уже 8 годин- дзвінка немає.
Переглянути всі відповіді ()
Один з найкращих сервісів, на яких я бував. Все прозоро, офіційно та чесно, а найголовніше - дуже професійно та сучасно. Рекомендую всім!
Переглянути всі відповіді ()
я теж думала що все гаразд. але тепер я сміливо поставлю одиницю. чоловік був не задоволений ще й не оригінальними запчастинами щось там замінили. сказав що саму мене більше туди не пустить
Переглянути всі відповіді ()
тішить, що бали йдуть по наростаючи. впринципі мені на сервісі зробили усе добре і не задавали лишніх питань. сервісом задоволений.
Переглянути всі відповіді ()
Вчора був на ТО все зробили. Персонал ввічливий
одним словом - сподобалось.
Переглянути всі відповіді ()
Можливо забули, можливо і не знали!) Заходив також, приглядав автомобіль, хвилин 15 ходив, ніхто не підійшов,поки сам не запитав. Але, шо знав то і довідався,рівень знань продавця та обслуговування явно не такий, який обіцяють в рекламі. Автомобілі,якщо брати до уваги,що це автосалон "дуже чисті", особливо yaris, де можна було малювати на панелі від пороху... Шось не дуже захотілось купляти тут авто. Надто пасивно все і сіро...
Переглянути всі відповіді ()
жахливий сервіс. приїхавши на огляд о 8:55 і запитавши працівника куда відганяти машину без будь якого доброго ранку почув у відповідь із незадоволеною пикою - ми взагалі то з девятої працюємо. далі більше - при оформленні оплати за сервіс питання вбило - ВАМ ОРИГІНАЛ СТАВИТИ ЧИ ПІД ОРИГІНАЛ..... це ОФІЦІЙНИЙ сервіс тойоти. чесно хотілося відправити того мужичка у його ж зал прочитати фразу Тойоти про сервіс і комфорт. вони явно її забули. чесно кажучи немає ані найменшого бажання у подальшому звязуватися з цією бичою конторою, тому сумніваюся що наступне авто буде цієї марки
Переглянути всі відповіді ()
Класикавто   Розвал-сходження   Автомобільний електрик   Автомобільне рихтування   Запчастини для легкових автомобілів   Продаж легкових автомобілів   Кузовні роботи   Ремонт двигуна   Ремонт ходової   Продаж транспорту   Автомобільна хімія, аксесуари   Автозапчастини   Сто   Шиномонтаж   Купити транспорт   Автомобільна хімія   Автомобільні аксесуари   Автохімія   Автоаксесуари   Автокосметика   Аксесуари для автомобіля   Автомобільні запчастини   Запчастини до авто   Запчастини для авто   Запчастини до автотранспорту   Запчастини до транспорту   Запчастини для автотранспорту   Запчастини до автомобілів   Запчастини для автомобілів   Запчастини для транспорту   Запчастини   Запчасті   Запчасти   Станція технічного обслуговування   Станції технічного обслуговування   Сервісно-технічне обслуговування автомобілів   Сервіс автомобілів   Ремонт автомобілів   Автосервіс   Ремонт авто   Шини монтаж   Автошини монтаж   Заміна шин   Вулканізація   Ремонт шин   Заміна автошин   Classic auto   Toyota   Авто   Автомобілі toyota   Автосалон   Встановлення аудіо та відео систем   Встановлення додаткового обладнання для підвищення комфорту   Встановлення оригінальних запчастин та аксесуарів   Гарантія   Заміна мастил та рідин   Заміна скла   Запчастини до автомобілів toyota   Запчастини до тойота   Захист авто від угону та злому   Класик авто   Комплексна доукомплектація автомобіля   Кузовний ремонт   Купити авто   Купити автомобіль toyota   Обслуговування авто   Обслуговування та ремонт двигунів   Оригінальні аксесуари toyota   Перевірка розвалу сходження коліс   Продаж авто   Ремонт електрообладнання   Сервіс автомобілів toyota   Сервісне обслуговування toyota   Тест драйв   Тойота   Шиномонтаж балансування  
Показати більше