ТзОВ "Штеллє-Україна"

Штеллє-Україна - фото
Івано-Франківськ
вулиця Дудаєва, 24а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація


Товариство з обмеженою відповідальністю «Штеллє-Україна» - виговляє високоякісні вітражі та меблеві фасади з МДФ.

Вітраж – орнаментальна або сюжетна декоративна композиція зі скла та інших матеріалів.

На сьогоднішній день найбільш поширеною є розроблена за новітньою технологією англійської компанії CRI (“Creative Resins International”) та CadRam удосконалена техніка вітражного розпису.

Ескіз майбутнього вітражу проектується у векторних програмах, вибравши з каталогу готовий зразок або спільно з дизайнером розробивши індивідуальний проект, відповідний по стилю та гамі саме Вашому інтер’єру.

В якості основи використовується прозоре, матове, органічне, фарбоване (лакобель), гартоване скло, триплекс, дзеркало будь-якої товщини а також поліроване дерево, плити МДФ, керамічна плитка, полікарбонат та інший пластик або будь-яка плоска поверхня.

Двокомпонентна полімерна суміш, з якої наноситься контур, може бути чорного, золотого, прозорого та інших кольорів і наводиться на поверхню спеціальним обладнанням (контурним станком ЧПУ (станок з числовим програмним управлінням)) по векторному напрямку, а утворені ділянки між контурами вручну заповнюються кольоровими двокомпонентними фарбами-полімерами на акриловій основі, що не вимагають випалу і тверднуть за рахунок хімічної реакції. Після висихання на поверхні залишається рельєфний декор з міцного полімеру, що має високу адгезію до скла, стійкий до перепаду температур, атмосферних явищ, ультрафіолетового випромінювання і механічного впливу. Такі вітражі можна використовувати як усередині приміщення – в інтер’єрі, так і назовні – в екстер’єрі.

Новітня технологія дозволяє створювати цільне вітражне скло з декором будь-якої складності, що дає можливість виготовити художнє скло для склопакетів, вікон, дверей, стель, розсувних перегородок, фасадів для шаф-купе, скляних кухонних панелей та вітрин, рекламних вивісок, панно з підсвіткою. Максимальний цільний розмір вітражу становить 1500×2800 мм.

Для виготовлення наших вітражів ми використовуємо виключно найновіші технології та високоякісні матеріали європейських виробників, що гарантує високу якість, доступну ціну і незмінний зовнішній вигляд готових виробів впродовж довгих років.
 

Меблеві фасади МДФ – це найбільш розповсюджений тип фасадів, які застосовуються для виробництва корпусних та кухонних меблів. Фасади виготовляють на основі якісних МДФ товщиною 10мм, 16 мм та 33 мм.

Ми пропонуємо великий вибір різноманітних фризерувань фасадів в комплексі з величезним асортиментом плівок ПВХ, що дозволяє створювати меблі як класичного типу, так і стильні сучасні варіанти.

Для виробництва фасадів застосовують плівки ПВХ, які мають високі експлуатаційні можливості із матовою, глянцевою та глянець-металік текстурою – WDM ,VINILGROUP та АРТЕЛЬ. Вони мають високу стійкість до стирання та зміни кольору. Для накладок на броньовані двері застосовують спеціальні термостійкі плівки TERMOPAL, VINORIT та MARZIPRO.

Відгуки