ТзОВ "Західбудпроект"

Західбудпроект - фото
Львів
вулиця Глинянський Тракт, 152а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Організація та проведення будівельних робіт вимагає високого професійного рівня виконавців, використання сучасних методів та технологій, строгого дотримання будівельних норм та правил, вимог чинного законодавства. Сучасні забудовники втілюють новітні світові досягнення у цій галузі, застосовують якісні матеріали, намагаються споруджувати не лише надійні та довговічні споруди, а й стильні та естетично привабливі.

Підприємство «Західбудпроект» пропонує будівельні та ремонтні послуги об’єктів різного рівня складності. Наші фахівці володіють успішним багаторічним досвідом роботи, здатні втілити в життя оригінальні проекти та дизайнерські рішення, дотримуються заздалегідь обумовлених строків здачі об’єктів.

Сфера послуг підприємства «Західбудпроект» включає:

  • ремонтні роботи — виконуємо капітальний та частковий ремонт будівель і споруд різного призначення;
  • будівельні роботи — споруджуємо різноманітні об’єкти з використанням сучасних якісних матеріалів та ефективних технологій будівництва;
  • проектні роботи.

Ми практикуємо чітке планування процесу будівельних чи ремонтних робіт, оптимізацію процесу та обсягу фінансових витрат, контроль на кожному етапі виконання задачі.

Підприємство «Західбудпроект» готове якісно виконати ремонтні та будівельні роботи, підготувати проектну документацію. Злагодженість роботи фахівців компанії, відповідальність та професіоналізм гарантують відмінний результат та чітке дотримання проекту й законодавчих вимог.

Відгуки