ТзОВ "Львівський бетон"

Львівський бетон - фото
Львів
вулиця Грунтова, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 16:3012:00 - 12:30
Сб,НдВихідний

Інформація

Група компаній «Полібетон», що є складовою частиною міжнародної вертикально інтегрованої компанії CRH, увійшла на вітчизняний будівельний ринок у 2007-му році. І вже незабаром, завдяки роботі висококваліфікованих фахівців, використанню власної сировинної бази, а також індивідуальному підходу до кожного партнера/клієнта і, відповідно, надійній діловій репутації, підприємство здобуло беззаперечне лідерство на регіональному ринку бетонних виробів.

До групи компаній «Полібетон» входить низка крупних підприємств, зокрема, Щирецький завод залізобетонних виробів, ТзОВ «Львівський бетон», ПАТ «Дрогобицький завод залізобетонних виробів» і Ясниський піщаний кар’єр «Тригал». Таким чином група «Полібетон» об’єднала підприємства, які мають достатні потужності і вигідне місце розташування для якісного і оперативного виконання замовлень будь-яких об’ємів.

Заводські лабораторії оснащені необхідним сучасним обладнанням для постійного контролю за якістю продукції.

Крім того, на підприємствах групи компаній «Полібетон» на вимоги часу постійно вдосконалюється менеджмент, готується квліфікований персонал, вивчаються інноваційні технології та можливості для їх впровадження.

Основними принципами роботи групи «Полібетон» є гарантована якість, що забезпечується використанням потужного сучасного обладнання, а також точність та своєчасність виконання замовлення. «Полібетон» забезпечує виконання домовленостей та дотримання графіків замовника по виробництву і доставці за будь-яких обставин.

Виробництво

Заводи групи компаній «Полібетон» пропонують понад 400 найменувань продукції залізобетонних виробів для цивільного, громадського, промислового, та інфраструктурного будівництва.Постійно оновлюється парк форм  для випуску необхідного асортименту.

Крім того, для забезпечення високопродуктивного виробництва конкурентоспроможної продукції, на підприємствах групи компаній «Полібетон» постійно вдосконалюються вже існуючі та запроваджуються нові технологічні лінії.

В жовтні 2008 року було запущене високопродуктивне та технологічне виробництво паль січенням 35 см х 35 см як довжиною до 16 м, так і складених (по довжині), аналогів якому немає в Західній Україні.

У серпні 2010 року введено в експлуатацію високотехнологічну лінію для виробництва трамвайних плит, що робить трамвайний рух практично безшумним.

Працює лінія виробництва фундаментних блоків продуктивністю 15 м3/год.

На підприємствах встановлено сучасні бетоннозмішувальні вузли з комп’ютерним дозуванням. Продуктивність трьох заводів становить  220 м3/год. При цьому є можливість працювати 24 години на добу в 3 зміни з «нічним» бетонуванням.

Регулярно розширюється автотранспортний парк (працює 17 автобетонозмішувачів). Для оптимізації процесу логістики всі машини обладнані системою GPS, що дозволяє диспетчеру відслідковувати маршрути пересування та швидко реагувати на зміни транспортного потоку в напрямах доставки.  У 2012 році куплено найбільший у регіоні автомобільний бетононасос.

 

НАШІ КОНТАКТИ:

     1. ТзОВ «Щирецький завод залізобетонних виробів»

   81160, Львівська область, Пустомитівський район, смт.Щирець, вул. Золотогірська , 44

   Телефон/факс:

   (03230)  6-73-01 – приймальня

   6-73-37 – бухгалтерія

   6-72-72- відділ реалізації

    

       2. ТзОВ «Львівський бетон»

     79066, м. Львів, вул. Грунтова,1

     Телефон/факс:

      (032) 245-47-80 – приймальня

     245-47-82 – бухгалтерія

     245-47-81 -  відділ реалізації

      

         3. ПАТ «Дрогобицький завод залізобетонних виробів»

       82103, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Фабрична, 61

       Телефон/факс:  (0324)  41-02-61 ,41-03-00

        

           4. Піщаний кар’єр ТзОВ «Тригал»

         Львівський область, Яворівський район, село Зелів

         Телефон/факс: (032) 298-53-16, 226-24-91

         Відгуки