ТзОВ "ІТ-Сервіс Груп"

ІТ-Сервіс Груп - фото
Відгуків 2
Львів
вулиця Олени Степанівни, 45
(2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація


Сервісний центр ТзОВ «ІТ-Сервіс Груп» працює на ринку гарантійного та післягарантійного ремонту офісної та комп'ютерної техніки з 2008 року і займається комплексним обслуговуванням малих та середніх підприємств.

З перших днів роботи керівництво компанії поставило перед собою мету – максимально допомогти користувачам у ремонті та обслуговувані , мінімізувавши виникнення незручностей.

Основною політикою у нашій роботі , вважаємо, якісне виконання завдань користувачів.

"ІТ-СервісГруп" спеціалізуєтьсянаремонтіноутбуківтанетбуківбудь-якоїскладності, ремонтімоніторів, блоківбезперебійногоживлення, факсів, сканерів, DVD-програвачів, автомагнітол, LCD телевізорів, фотоапаратів, заправцітарегенераціїкартриджів, продажі, встановленні, ремонтітаобслуговуваннікопірівтапринтерів.

Також ми консультуємо покупців до придбання товару і підтримуємо інформаційно після здійснення покупки.

Для реалізації цієї мети ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, уважно вивчаємо його проблеми і підбираємо рішення, яке максимально відповідає задоволенню його потреб , що дозволяє споживачеві отримувати високий рівень якості послуг, відповідно до сучасних вимог.

Висока якість виконання робіт, які ми пропонуємо, підтверджено великим досвідом роботи наших інженерів, які працюють в своєму напрямку понад п'ять років та підтверджені відповідними сертифікатами виробників.

Ми постійно оновлюємо базу знань наших спеціалістів для професійного ремонту техніки нових лінійок продукції всесвітньовідомих фірм таких як ASUS, ACER, TOSHIBA, MSI, HP, COMPAQ, CANON, APC, OKI, EPSON, MUSTEK, HYUNDAI, GENIUS.

Спектр послуг сервісного центру включає в себе всі необхідні операції, що супроводжують життя будь-якого сучасного офісу .

Ми завжди уважно вислухаємо Ваші скарги та побажання і намагатимемось допомогти!

Звертайтесь і на всі Ваші запитання відповість спеціаліст.

Завжди будемо раді бачити Вас у себе!

Відгуки