ТзОВ "Центр САПР"

Центр САПР - фото
Львів
вулиця Технічна, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

«Центр САПР» - компанія з двадцятирічним досвідом роботи на ринку систем автоматизованого проектування (САПР) - є одним з провідних центрів у галузі впровадження комплексних рішень у сфері автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва на підприємствах України.
Центр САПР є авторизованим дилером таких відомих виробників САПР як ГК АСКОН (Російська Федерація), Delcam Plc (Великобританія), виробника координатно-вимірювального обладнання FARO Technologies Inc.(США), а також таких відомих виробників САПР як НТЦ ГеММа, НТЦ АПМ та ін.
Сьогоднішні потреби інженерних підрозділів сучасних підприємств не обмежуються лише CAD-системами. Тільки створення єдиного інформаційного простору, що поєднає CAD-системи, технологічні САПР, єдині для всіх підрозділів довідники, автоматизовані робочі місця нормувальників тощо, дозволить вийти підприємству на якісно новий рівень автоматизації.
Одним з пріоритетних завдань Центру САПР є надання допомоги підприємствам у проведенні комплексної автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва - створення концепції автоматизації конкретного підприємства, поставка й адаптація відповідного програмного забезпечення, впровадження систем електронного документообігу та керування інженерними даними, систем автоматизованого проектування технологій для обладнання з ЧПК.
Поряд з поставкою програмного забезпечення Центр САПР професійно проводить навчання спеціалістів і забезпечує технічний супровід, що створює всі умови для максимально ефективного використання окремих систем та комплексу загалом.
Зусилля колективу скеровані на максимальне наближення до клієнта - для цього в Україні створено мережу регіональних представництв.
Наш досвід - це наш фундамент, а клієнти - це наша репутація.
Основні напрями діяльності в автоматизації виробництва:
• Поставка систем класів CAD /AEC/CAE/CAM /CAPP /CAI/PDM
• Аудит бізнес процесів інженерних підрозділів виробництва у машино та приладо будуванні та проектних робіт у будівництві;
• Виконання пусконалагоджувальних робіт
• Поставка координатно-вимірювального обладнання (з подальшою державною атестацією продукту);
• Виконання робіт із зворотного інжинірингу.
• Технічний супровід та навчання фахівців.

Відгуки