ТзОВ "ПОЛІ"

ПОЛІ - фото
Львів
вулиця Академіка Лазаренка, 6Б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Cпільне українсько-чеське підприємство ТзОВ «Полі» — працює в галузі поліграфії понад 15 років, надаючи послуги високої якості та оперативності.

За цей період на підприємстві оновлено парк друкарського обладнання, встановлено власнe СTP, вдосконалено та розширено усі етапи поліграфічного виробництва.

Ми з впевненістю дивимось у майбутнє та запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених партнерів.

Перелік основних послуг, які можна замовити на нашому підприємстві:

Офсетний друк форматом до B2 (52х72) на крейдяному, офсетному, етикетковому, газетному папері, а також на картоні та самоклеючому папері.

Виготовлення різноманітної книжково-журнальної продукції: книги з клеєвим скріпленням або в твердій палітурі, глянцеві журнали високої якості, різноманітні брошури, періодичні видання та інше.

Друк газет: у нас є можливість оперативно та якісно друкувати на газетному папері, в тому числі (4+4), довільно комбінуючи колірність і кількість сторінок. При тиражах до 5000 примірників наша ціна однозначно є кращою за ту, яку можуть дати ротаційні машини.

Друк рекламної продукції, виготовлення упаковки:

  • плакати, календарі, буклети, флаєри, листівки, етикетки...
  • друк, лакування захисним чи УФ лаком, висічка, поклейка різноманітної упаковки. 

Співпраця:

  • від вас потрібен файл у форматі *.ps, *.pdf, або іншому (головне — коректно зроблений). Можливий друк в стислі терміни: «сьогодні» — на «сьогодні».
  • для періодичних видань— відтермінування по оплаті та хороші ціни.

 

Відгуки