ТзОВ "Мальви-меблі"

Мальви-меблі - фото
Львів
вулиця Литвиненка, 3, офіс 415
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Меблева фабрика "Мальви" розробляє, виробляє та встановлює меблі для створення індивідуального житлового, чи робочого простору. Ми працюємо задля того, щоб зробити весь процес від проектування до встановлення меблів максимально комфортним та доступним. Ми створюємо в Україні європейський рівень дизайну, якості та сервісу.

Заснована у 1994 році у м. Львів, фабрика "Мальви" на сьогоднішній день встановлює нові стандарти проектування та дизайну меблів.

За час існування діяльність фабрики багато разів відзначалась відзнаками та подяками Замовників. 

У 2009 року фабрика "Мальви" здобула 16 місце у Всеукраїнському рейтингу "Динаміка розвитку підприємства" згідно даних Державної статистики України, що дозволяє носити звання Лідер економіки України і підтверджене свідоцтвом Міжнародної Торгової Палати. 

25 березня 2011 року, на підставі статистичної звітності, Державний орган статистики України визначив підприємство "МАЛЬВИ" як "Лідер галузі 2010" у Львівському регіоні, а керівника представив до нагородження орденом "Професіонал галузі". 

Фабрика "Мальви" – лідер інноваційних рішень у виробництві меблів. Наша фабрика оснащена сучасним обладнанням, а матеріали для виробництва меблів постачають кращі європейські виробники. Ми знаємо якими будуть меблі завтра.

Відгуки