ТзОВ "Галімпекс"

Галімпекс - фото
Відгуків 6
Львів
вулиця Маєра Балабана, 14
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 17:1513:00 - 13:45
Сб,НдВихідний

Інформація

ТзОВ фірма "Галімпекс - склодзеркальний завод" - один із найбільших в Україні експортерів продукції власного виробництва та найбільший виробник ялинкових прикрас у Європі.

Новий рік та Різдво Христове – найсвітліші і найрадісніші свята в житті кожної людини. Ці свята неможливо уявити без новорічної ялинки з яскравими і різнобарвними іграшками та прикрасами. Для цього, щоб у кожній сім’ї була святково прикрашена новорічна ялинка і працює фірма «Галімпекс – Склодзеркальний завод», яка була заснована в 1948р. і є одним з найбільших у світі виробників ялинкових скляних прикрас.

Ялинкові прикраси виготовляються за давніми традиціями, які передавалися з покоління у покоління працівниками підприємства. Понад 90% продукції експортується в 32 країни світу: Німеччину, Голандію, Францію, США, Канаду, Італію, Великобританію, Бельгію, Данію, Росію, Грецію, Перу та інші країни. Кожен рік підприємство обновляє асортимент продукції на 70-75%.

Ми виготовляємо ялинкові прикраси:

  • Іграшку формову
  • Іграшку з візерунками
  • Іграшку з логотипом
  • Іграшку з пейзажом
  • Одноколірну іграшку

 

Також "Галімпекс  -  склодзеркальний завод" понад 20 років працює у скляній галузі, за цей період завод завоював високе звання серед виробників скляної продукції не тільки України, а й Європи. На даний час на заводі працює більш ніж 1500 чоловік, і усі працівники є висококваліфіковані у цій галузі.

 Склодзеркальним цехом надаються такі послуги як:

- обробка скла

- матування скла

- тонування скла

- свердління отворів

- порізка

- виготовлення гартованого скла під замовлення

Продукція склодзеркального цеху:

- скло листове

- дзеркало листове

- асортимент дзеркал

 

Відповіді на запитання Ви зможете отримати по телефону або електронним листом!

Будемо раді співпраці!         

 

 

Відгуки