Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Тернопіль

Дати:
Розділи:
Кармен-сюїта. Шехерезада

Не пропустіть найгучнішу подію у світі балету! Катерина Кухар, Артур Гаспар та Олександр Стоянов в легендарному балеті «Кармен-сюїта. Шехерезада»! Інтригою цього вечора стане виступ одного з екс-солістів всесвітньо відомої групи «Kazaky» Артура Гаспара. Артур закінчив балетну академію А. Я. Ваганової за спеціальностю артист балету. У складі групи «Kazaky» співпрацував навіть з Мадонною, Dsquared2, Nicola Formichetti, потім успішно пріймав участь у проекті «The Great Gatsby». Він станцює роль Ескаміліо в культовому балеті «Кармен-сюїта».Партії Кармен і Хозе виконають світові зірки балету Катерина Кухар та Олександр Стоянов. Їх запрошують танцювати на найкращі балетні сцени світу Парижу, Токіо, Шанхаю, Женеви, Риму, Мадриду, Мускату, Берліну тощо.«Кармен-Сюїта» занурить вас у світ пристрастей. Історія про трагічну долю циганки Кармен і сліпо закоханого в неї солдата Хозе, якого вона кидає заради молодого Тореро. Любовний трикутник, який закінчується трагедією не залишить вас байдужими.Зміст новели Проспера Меріме, що розкривається в опері в чотирьох актах, в балеті ущільнено в один.Біля витоків задуму балету по опері «Кармен» стояла балерина Майя Плісецька. Для неї кубинський балетмейстер Альберто Алонсо склав лібрето і хореографію «Кармен-сюїти», а чоловік і композитор Родіон Щедрін написав транскрипцію до балету.Катерина Кухар о балеті «Кармен-сюїта»: «Я дуже люблю спектакль Кармен-сюїта за його темперамент, музику Жоржа Бизе, хореографічний текст з гострою сучасною пластикою. І завжди цей спектакль танцюю з величезним задоволенням».Шехеразада — балет на сюжет казки «Тисяча і одна ніч», якій оповідає про красномовство царівни Шехерезади, що звільнила від смерті молодих дружин Шахрияра. Балет поставив Михайло Фокін на музику симфонічної сюїти Миколи Римского-Корсакова «Шехеразада».

Вистава "Боїнг-боїнг"

“Боїнг-Боїнг” – легенда французького театру ХХ століття. Це символ французьких 60-х, такий же, як, наприклад, "Шербурзькі парасольки" або "Дівчата з Рошфора". Вперше "Боїнг-Боїнг" був поставлений в 1960 році в одному з великих паризьких приватних театрів "Comedie Caumartin". З тих пір п'єса з незначною перервою йшла в Парижі по 18 вересня 2004 року в режимі щоденного показу (театр "Michel"). Майже 44 роки! Камолетті ще за життя став класиком французького театру. Однак неймовірна грандіозність успіху, який випав на долю п'єси "Боїнг-Боїнг", зробила його фігурою майже міфічною. П'єса Марка Камолетті увійшла до “Книги рекордів Гіннесу” як маюча найбільшу кількість постановок за кордоном французька комедія, що поставлена в 60 країнах світу. Сюжет комедії “Боїнг-Боїнг” розгортається у будинку паризького ловеласа Бернара і розповідає про його роман з трьома чарівними стюардесами. Обраниці літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого жениха підладжувати своє життя під розклад “прильоту-відльоту” усіх “наречених”. Та рано чи пізно навіть найнадійніша схема може зруйнуватися через незаплановану затримку авіарейсу. І тоді починається найцікавіше..! З перших хвилин вистави глядач ніби потрапляє на борт міжнародного авіалайнеру: "…Ми раді вітати вас на борту нашого авіалайнеру. Під час польоту вам пропонують перегляд “ульотної” комедії “Боїнг-боїнг”. Екіпаж та командир корабля бажають вам комфортного польоту і яскравих вражень! А тепер, панове, пристебніть паски безпеки – ми злітаємо!". Повне відчуття перебування на борту літака створює чудова сценографія. Запальні танці у виконанні привабливих стюардес просто зачаровують не тільки головних героїв п’єси, але й глядача. А як важко впоратися з цим міні-гаремом економці! Скільки курйозів виникає через її спроби врятувати свого господаря від непередбачених обставин. Легка, весела вистава, що на дві години відволіче вас від життєвих негараздів, дозволить гарно відпочити і віддуші посміятися. Ролі виконують відомі українські актори: О. Сумська, Є. Паперний, В. Борисюк, К. Сінельник, Г. Хостікоєв, А. Безуханич, М. Ягодкіна. Вистава українською мовою! 4 жовтня на виставі “Боїнг-боїнг” нестримний сміх і позитивні емоції гарантовані всім!

Віденська кава

Любовний п'ятикутник - Сталін, Гітлер, Троцький, Фройд і таємнича жінка. Вони зустрінуться разом у віденській кав'ярні напередодні Першої світової війни... Французький дипломат Талейран казав, що ідеальна кава повинна бути гарячою як пекло, чорною як чорт, чистою як ангел і солодкою як любов. Пекло, чортівня, ангельська чистота і солод любові – усе це змішалося у “Віденській каві”, виставі, яка приготована за “рецептом” п’єси Дмитра Корчинського. За кавою писали шедеври, розполовинювали держави, розпочинали війни і водночас закохувалися. Напій, який завжди додає смаку історії, – символічний епіцентр вистави.1913 рік. У віденській кав’ярні збирається зграя непевних суб’єктів: маляр-невдаха Адольф, журналіст Лев, психіатр Зиґмунд і семінарист Йосип. Із перших реплік виписується чіткий діагноз – усі вони психічно неврівноважені. Але на носі – 1914 рік, а ці біснуваті – вершителі майбуття світу. За кожним із них угадуються знайомі лиця: Гітлер, Троцький, Фройд і Сталін. У кав’ярні працює Христина – заробітчанка із Галичини. Вона таке собі втілення своєї землі із власною ідентичністю. Однак у “вершителів” світу на неї вже є плани. У кожного персонажа п’єси за кавою гріється своє питання: в Адольфа – єврейське, у Йосипа класове, а у Зимунда – замість праці звільнення лібідо. Той чи інший епізод – це лаконічний натяк на добре відому історичну ситуацію, катастрофу яка скошувала людство: чи то жарти із погодою у Сибіру, чи то пограбування інкасаторів як спроба здійснення “маленької революції”, суперечки Троцького і Сталіна, намагання “завоювати” галичанку Христину.Так чи інакше, у глядача завжди є вибір, можливість власного тлумачення. П’єса є не лише майстерно виписаним зразком політичної провокації, але й тестом на знання історії і психології людини. Ідеальне поєднання комічного і трагічного, грайливого і серйозного, зрозумілого і бентежного. Опісля не стоятиме крапка – лише безліч знаків питання, тому “Віденська вистава” приречена вгрузнути в пам’ять. Шок, провокація на злобу дня і кава, що розігріває мізки – те, на що спраглий сучасний глядач! Вистава обігрує історичний факт. У Відні, у 1913 році одночасно, буквально на сусідніх вулицях мешкали Зиґмунд Фройд, Йосип Сталін, Адольф Гітлер і Лев Троцький. Вони цілком могли випадково зустрітися в одній кав’ярні, де й відбувається дія вистави. Люди, які визначили майбутнє (і нашу сучасність) потрапляють у смішні й трагічні ситуації. Ми знаємо, ким вони стануть, а вони ще не знають.Сценарій - Дмитро Корчинський Режисер - Ігор Марусяк У ролях: Лідія Семесюк, Назар Борушок, Сергій Федорчук, Віталій Чорний, Павло Довгань-Левицький.Тривалість - 100 хв.

Ансамбль українського танцю «ЮНІСТЬ»

В рамках 80-річчя Тернопільської обласної філармонії Ансамбль українського танцю «ЮНІСТЬ» (м. Нью-Йорк, США). Балетмейстер – Григорій МОМОТУ програмі бере участь лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Андрій ОЛЕНИНВхід вільний.

Танцюю, як усі - інклюзивний танцювальний проєкт
25.08.2019
Театральний Майдан

Інклюзивний проєкт "Танцюю, як Усі" - захід, який доведе - Ми всі Рівні - незалежно від стану здоров'я !Сім'ї, які щодня стикаються з перешкодами на своєму шляху.Сім'ї, які незважаючи ні на що, не покинули своїх дітей, а безперервно ведуть боротьбу за їх здоров'я.Сім'ї, які претендують не на жалість, а на Повагу.Ви побачите:- СПІЛЬНІ виступи матусь- СПІЛЬНІ виступи дітей та молоді- сольні виступи- виступи дитячих колективів.

Концерт академічного симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії

В рамках 80-річчя Тернопільської обласної філармонії Концерт академічного симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії .Головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Мирослав КРІЛЬ Солістка – заслужена артистка України, професор Оксана РАПІТА (фортепіано)Ведуча – заслужена артистка України Адріана ОНУФРІЙЧУК Квитки можна придбати в касі філармонії.

List stand up на Балконі

Нова локація і нові жарти! Проводжаємо літо з гумором, легко, на свіжому повітрі з коміками та незмінним ведучим Тарас Миколайович у balkon.streetbarРеєстрація для коміків за нижчевказаним посиланням. Вхід - 60 грн, а користувачам list.te.ua - безкоштовно (за умови замовлення бонусу).Резерв  столиків за нижчевказаним телефоном.

Ігри для дорослих
21.08.2019

Подія розпочинається о 12:00 год та триватиме до 03:00 год. Мріяв коли-небудь зіграти у рулетку? Знаєш про бір-понг лише з американських фільмів?  У нас ти можеш зіграти у десяток пікантних алко-ігор, поєднати інтелект з релексом за шаховою дошкою чи випробувати удачу в картах з барменом. Щосереди - ігри для тих, кому 18+.Приходь сам, а краще - з компанією - разом веселіше!

Latin party

Щосереди у нас запальна Latin Party від Студія танців "Social dance club" м.Тернопіль. Танцюй у ритмі сальси, шаленій від палкої бачати, поринай у вир звуків та запалюй танцпол кізомбою!

Битва столів
22.08.2019

Співай та вигравай ром, karaoke free. Ведучий Валентин Котик. Вхід до 22:00 вільний, після 22:00 для дівчат - 49 грн, для чоловіків - 99 грн. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Трансформаційна гра "Заміж з "Купідоном""
27.08.2019 - 27.09.2019 18:30

Для кого ця гра?Для дівчат і жінок будь-якого віку, які хочуть вийти заміж або знайти свою пару. Це перша практична трансформаційна гра, яка допоможе вам зрушити з мертвої точки.«Купідон» - гра абсолютно для всіх жінок від 17-18 і до ..., які хочуть поліпшити свої відносини з чоловіками. Особливо потрібна тим, хто спочатку відносин або у кого їх ще немає.Гра унікальна в своєму роді- дає можливість розібратися в собі і вашому в бажанні мати або не мати стосунки;- показує, де знаходяться ваші «сліпі зони» і слабкі місця;- уточнює і прояснює цілі та завдання, ви вийдете з туману невизначеності;- надихає на рішучі і обдумані дії!Жіноча - чоловікам вхід заборонено!Це «коуч-гра» - вона орієнтована не на процес, а на результат, ведуча надихне вас, допоможе знайти ресурси і слабкі місця, ви не впізнаєте себе!

Бізнес-гра "Cash Flow" (ведуча Інна Фокша)

І група (12:00-16:00)ІІ група (17:00-21:00)Вартість гри:до 01.09 - 600 грн.з 02.09 - 700 грн.Реєстрація за нижчевказаним номером.

Moto Festival Wer Wolf 2019 - VIKING
23.08.2019 - 25.08.2019
Хмельницька область, Меджибіж вул. Замкова, 1 (Державний історико-культурний заповідник "Межибіж")

Тематикою цьогорічного фестивалю стануть — Вікінги! Байкери найкраще втілюють сьогодні тогочасну епоху і є справжніми мужніми вікінгами на своїх залізних конях. Прекрасні дівчата в образі Валькірій, зможуть показати жіночий дух та магію того часу. На фестивалі ми всі спробуємо передати часи важких мечів і темних законів, відтворити середньовічну атмосферу, провести справжні паралелі між часами вікінгів і байкерів! На вас очікують: меджибізькі вікінги та валькірії, до нас завітають лицарі показати свою майстерність, ми проведемо шалені і безкомпромісні битви на мечах і не тільки, дводенна рок-програма найкращих гуртів з України, запальне піротехнічне та фаєр-шоу, цінні призи за кращі костюми і за перемоги у конкурсах та змаганнях, стародавня і сучасна рок-музика, танці до ранку, смачна кухня та море пива, надзвичайно цікаві екскурсії в підземелля фортеці та по м. Меджибожу, дві мото-колони та багато іншого! Тематичні та розважальні локації на території мото-фестивалю: - Fire-show програма від театру вогню "Z-Lights" (м.Хмельницький); - Тематичні майстер-класи - кузня Бороди та Миколина гончарня; - Майстерня одягу - Workshop Navagard; - Майстерня зброї вікінгів та фото-зона від Viking Stuff! - майстерня шкіряних виробів для справжніх байкерів-вікінгів "KUGENKO LEATHERWORKS"; - майстерня шкіряних виробів "GRIMVOLD LEATHER"; - лучний і арбалетний тир представляє Володимир Федорів з м.Івано-Франківська; - майстер тимчасового тату @tetiana_mehendi; - майстерна гра на вікінговській волинці від Daniel Ministrel з м. Одеса; - магічні танці від Tribal Fusion и Experimental Choreography (м.Харків). - спеціальний гість - Дрифт-трайкер! - професійна фото та відео зйомка протягом всіх днів фестивалю! Музична програма мото-фестивалю "Wer Wolf 2019 - VIKING": 24 серпня (субота): - 18-00 Dagger Blade (м.Ужгород) - heavy metal зі своїми піснями та каверами легендарних гуртів для справжніх байкерів-вікінгів; - 19-00 - INTERIIA (м.Київ) - кавер Nightwish; - 20-00 DiffSides (м.Хмельницький) - кавери на світові рок-хіти; - 21-00 Metall Invasion (м. Кропивницький) - требьют-гурт легендарної і неперевершеної групи METALLICA та піротехнічне шоу! Справжній метал - для справжніх Вікінгів! - 23-00 Last Wander (м.Кропивницький) - кавер Rammstein, власний вікінг-метал-рок та піротехнічне шоу! 25 серпня (неділя): - 17-00 - Blackstone Road (м.Чернігів), blues hard rock, неперевершений жіночий вокал, власні пісні; - 18-00 Forget-Me-Nots (м.Кам'янець-Подільський) - melodic heavy-metall, власні пісні та кавер AC/DC; - 19-00 - Бабай (м.Хмельницький) - відомі рок-метал-хіти та власні пісні; - 20-00 Педаль Достоєвського м.Дніпро) - "дніпровські вікінги" з требьютом олдскул "Сектор Газа", та власні хітові пісні; - 22-00 D/C Train (м.Київ) - требьют легендарних "AC/DC" - піротехнічне шоу. Проживання: - приймає готель "Меджибізький замок" (м.Меджибіж) - поселення в місцевого населення. Харчування: - гриль-паб-кухня "Spark" (м.Київ); - домашня кухня "від Шустрого" (м.Кам'янець-Подільський); - тематична фаст-фуд і пив-зона від "Eat & Go" (м.Хмельницький). Вартість: - байкер 400 грн. - всі дні фестивалю, реєстраційний пакет (шкіряний брелок, нашивка, наклейка), проживання на території фортеці або мото-кемпінгу, вода, дрова, літній душ, екскурсії, розваги, рок-концерти; - дівчина байкера 200 грн. на всі дні фестивалю, все крім рег.пакету; - учасники АТО та члени їх сімей - безкоштовно (наявність посвідчення обов'язкова); - дівчата за кермом власного мото - реєстрація безкоштовно (за наявності техпаспорту і водійського посвідчення). - туристам вхід на 1 день (без ночівлі) - 100 грн. Діти до 6 років — безкоштовно.

Фестиваль "Пікнік у Тернополі"
23.08.2019 - 26.08.2019
Набережна ставу та парк ім.Т.Шевченка

23-26 серпня запрошуємо на фестиваль "Пікнік у Тернополі". Святкування Дня Незалежності та Чемпіонату світу з водно-моторного спорту. Виступ "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ", Volodymyr Trach, Perfect Boys та багато інших.   Вхід вільний.

Ternopil Holi Fest
25.08.2019 17:00
Острівок Чайка

Ми знаємо, що ви чекали! Яскраві емоції та драйв на Ternopil Holi Fest! Відсвяткуй День міста на уже традиційній битві фарбами! Вхід на фестиваль безкоштовний

Екскурсія на ферму Elite Snail
23.08.2019 10:00

Ви маєте думку займатися розведенням равликів, але не знаєте як виглядає ферма, і які потрібні тваринницькі об'єкти?Запрошуємо Вас на екскурсію. Ферма ELITE SNAIL - Равликовий бізнес радо покаже Вам свої напрацювання:*Розплідник, інкубатор*Теплиця*Вуличний вольєр розміром 0,8 гаВартість екскурсії 400 грн -1,5 годПопередня реєстрація за номером нижче. 

Дністровський квартет

Розмаїття цікавих і красивих місць, що можна оглянути за час сплаву Дністром впродовж чотирьох днів, зібрано у цьому турі. Архітектурні пам'ятки у Бучачі, Раківці, Червоному та Чорткові, наймальовничіші водоспади й гроти, неповторна природа Дністровського каньйону не минуть безслідно! Вартість - 3130 грн.

Сходження на Молдовяну - найвищу вершину Румунії

Кажуть «В будь якій незрозумілій ситуації йди в гори». Тому якщо ви трохи заплутались в роботі і не маєте особливих планів на кінець липня – приєднуйтесь до нашої мандрівки в Румунію. Гарантуємо: красиві гори і містечка, надійну веселу компанію, незабутні враження від цієї чудової країни! Головна мета – сходження на найвищу вершину Румунії – Молдовяну. Але попри це плануємо оглянути ще кілька цікавих місць: каньйон Біказ, найглибший і найдовший в Румунії; місто Сігішоару, де народився граф Дракула, правда його знаменитий замок розташований не тут, але центр міста просто прекрасний своєю архітектурою і атмосферою; гора Рарау, увінчана масивними скельними виступами. Для мандрівки достатньо середньої фізичної підготовки. Легко не буде, але краєвиди Румунських Карпат точно варті затрачених зусиль.Програма25.0719:00 виїзд з Тернополя26.07В дорозі огляд каньйону Біказ, прибуття в Симбета-де-СусПерехід до притулку Самбата27.07Перехід притулок Самбата – г. Молдовяну – оз. Подраґу28.07Перехід оз. Подраґу – оз. Балеа29.07Виїзд в Тернопіль через місто Сігішоару (в якому народився граф Дракула), масив скель Рарау.Прибуття в Тернопіль до ранку 30.07Програма може відрізнятися в залежності від погоди і фізичного стану учасників. Вартість 165 євро/чол. Сюди входять транспортні витрати, супровід інструктора, страховка, 3-разове харчування протягом всіх 4-ох днів, прокат наметів і загального спорядження.

Rueda de casino

Довгоочікуваний щорічний літній факультатив по Rueda de casino. Сальса в колі, або танець який об'єднує усіх танцюючих людей. І в якому куточку світу ти б не був, знаючи базові фігури - ти може прийняти участь. Тільки 2 місяці!Вартість: по абонементу

Lady style with Mila Sid

LadiesПродовжуємо вдосконалювати техніку, працювати над стилем, розвивати пластику та харизму разом з Mila SidЗапускаємо lady style на 2 місяці з 28 липняЩонеділі 19:10- 20:10 для старших груп. Термін навчання від 1,5 року. Важливоприходити згідно рівня, адже тут не буде пояснення базових рухів. Працюємо над стилем! Заліземо в аутентичність, додамо грації та елегантності, трохи сексуальності та драйву. Приходити бажано на підборах. Щопонеділка 19:10 - 20: 10 для молодших груп. Термін навчання 0,5 - 1,5 р. Поставимо правильно корпус, ручки, заставимо працювати ваші caderas та заберемо всі психологічні блоки.⠀Тільки 2 місяціПриходити згідно рівня танцювання.Вартість: по абонементу

ПроБіг: тренування
21.08.2019 19:00
Набережна Тернопільського ставу

Відкрите бігове тренування для всіх охочих. Вікових, статевих, політичних (тьху-тьху:) чи будь яких інших обмежень немає.Збір о 18.55, стартуємо о 19.03 :) ((про зміни в графіку повідомляємо тут - підписуйтеся:))Погода і темрява ввечері не завада - кожен орієнтується на свою підготовку та бажання, ліхтарик поки що рекомендований, але вже не обов'язковий.Біжимо в зручному для себе темпі, інколи так формуються групи, "хвостів" не губимо, тому не хвилюйтесь заблукати в краях заозерних.

Відкритий 5km забіг Ternopil runday!
24.08.2019 08:30
Площа на набережній перед Центральним причалом

runday - це національна спільнота бігунів та волонтерів з єдиною місією: зібрати 1 мільйон людей, які регулярно бігають або ходять 5 кілометрів.Ternopil runday - це пробігтися 5км по найбільш безпечній та екологічній біговій локації у Тернополі. Це зустріти бігових друзів, познайомитися з досвідченими атлетами, долучитися до бігової спільноти, дізнатися про найцікавіші бігові заходи, знайти тренувальний клуб у своєму районі та весело провести час у дружній компанії. При цьому бігати не є обов'язковою умовою, натомість дуже цінується волонтерська допомога: засікати час, сканувати учасників, роздавати токени, фотографувати та проводити розминку/заминку, бо runday - це соціальний проект, який тримається на волонтерській ідеї!Тож, щосуботи зранку ми збираємось: площа на набережній перед Центральним причалом (як спуститись сходами з фонтаном «Каскад»).Знайомимося, робимо групову розминку та біжимо 5км! Час кожного фінішера фіксуємо та викладаємо на сайті runday.org. Крім того, ми прагнемо фіксувати наші емоції, і дуже вдячні, коли учасники позначають на світлинах себе, друзів і знайомих...Ми бігаємо за будь-яких погодних умов! Наші заходи ми ніколи не відміняли та не переносили...Долучитися дуже просто:- безкоштовно зареєструватися (достатньо 1 разу на всі забіги, навіть на інших локаціях)- не зважати на погоду, настрій чи на жодні обмеження щодо віку або спортивної форми...- дістатися вчасно до точки збору (локація на Google maps).

Ternopil Open SUP Race 2019
01.09.2019 09:30
Пляж Циганка

Перегони на SUP-бордах в акваторії Тернопільського ставу відбудуться у перший день осені — 1 вересня, у неділю.SUP-змагання — це енергія та воля до перемоги, що резонують із синьою гладдю стихії. Без обмежень за віком. Із власним бордом чи наданим організаторами. Аквамаринове серце Тернополя чекає саме на тебе! Став у місті Тернополі, оздоблений архітектурними пам'ятками та смарагдовою зеленню, вабить спортсменів-водників уже давно. SUP-бординг відкритий для усіх — дітей, юнацтва й дорослих. 1 вересня — час змагатись, уболівати й захоплюватись.   SUP-бордерами, що розтинають синю гладь. А вправлятись можна вже зараз разом із SUP Kayak Club Ternopil. Протягом усього літа на Дальньому пляжі працює прокат каное, каяків та SUP-бордів.

Благодійна акція "Шкільний портфелик"
29.08.2019

Друзі, до акції #ШкільнийПортфелик залишилось 16 днівЦього року акція розрахована на 250 дітей з кризових, малозабезпечених та багатодітних родинЗа роки проведення акції більше тисячі діток вже отримали необхідне шкільне приладдяЗапрошуємо всіх, хто має бажання, долучитися до акції #ШкільнийПортфелик‼️Відтак шкільні зошити, ручки, олівці, фломастери, пенали, альбоми, кольоровий папір, фарби, пластилін, клей, щоденники можна приносити до благодійного фонду "Карітас Тернопіль", що знаходиться на вулиці Замонастирській, 1, або ж перерахувати кошти на рахунок, з позначкою акція «Шкільний портфелик».РЕКВІЗИТИ:ТБФ "Карітас"21162280Р/рах. 2600201171387ЦВ ПАТ КредобанкМФО 325365

Катання на Тернопільському озері
21.08.2019 06:00
вул. Білецька, 49 (Пляж Циганка Тернопіль)

Порядок дій простий - берете човник і весло і за кілька хвилин ви вже в трошки іншому світі. Тут можна відпочити від роботи, побути наодинці з собою/природою, як кортить руху - то погребти і потренуватися, можна взяти своїх друзів і побавитись з ними у веселі ігри на воді. Вибір за вами)Вартість катання:Каяк (1-місце) перша година 100 грн/год, кожна наступна 80 грн/год;Каное (2-місця)перша година 150 грн/год, кожна наступна 100 грн;Сап (1-місце)перша година 150 грн/год, кожна наступна 100 грн.До човна додається весло, жилет і короткий інструктаж, що і як робити, щоб все було добре).Щоб взяти участь, обов'язково повідомте про своє бажання за номером ‭нижче не пізніше, ніж за дві години до катання. Можна також домовитись про прокат човнів на інший, зручний для вас час.Що мати з собою: одяг для купання/катання, рушник, переодяг.

Піднятись у небо на повітряній кулі

Здійсни свою мрію! Зустрічай світанок на висоті пташиного польоту! Насолоджуйся заходом сонця в небі! Освідчуйся у коханні на кулі!26 серпня у Тебе буде можливість піднятись у небо на повітряній кулі! Для бронювання доступні: ранковий (оглядовий) та вечірній (романтичний) польоти! Обирай, що стане тобі до вподоби!

Аромасенсація від UNICE
28.08.2019
вул. Замкова, 1

До Дня міста Тернополя UNICE підготував Аромасенсацію у твоєму місті. На тебе чекають:- аромасюрпризи від UNICE у подарунок!- цікава інформація про співпрацю з Компанією та можливість почати свою історію любові з UNICE multibrand- будемо тестувати продукцію компанії - а також ти матимеш можливість змінити своє життя :)

Плюс один

Літо – це справжня пора для весіль. Майже кожна пара хоче відсвяткувати найголовніший день у їхньому житті саме в цю пору. Звичайно ж – на вулиці тепло, погода прекрасна, у багатьох друзів і родичів відпустки, тому можна й на весіллі погуляти, та й у медовий місяць злітати краще влітку. Загалом, одні плюси. Тільки ось ніхто не подумав про тих людей, яких часто запрошують на весілля – наприклад, про давніх друзів Бена й Еліс. За це літо обох чекає 10 весіль. Якщо врахувати, що вони обидва пари не мають, а на торжество завжди запрошують тебе із ще однією людиною, то це стає справжнім випробуванням. Еліс і Бен вирішили цю ситуацію незвичайним способом – вони будуть всім говорити, що є парою, щоб не шукати партнера на кожне весілля. Що з цього вийде, ніхто не знає.

Заборонений

Метафорична історія про яскраве життя і загадкову смерть найпотужнішого поета-шістдесятника, правозахисника, героя України – Василя Семеновича Стуса та його боротьбу із системою. Події фільму розгортаються під час останньої спроби КДБ спокусити поета химерною «свободою».