Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Тернопіль

Дати:
Розділи:
Містерія «Тіні забутих предків»

Виставу створено за мотивами всесвітньо відомої повісті Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків». Інсценізацію твору зробила сама режисер - Тетяна Матасова. Звернення до цієї повісті стала новим етапом в розвитку Академічного театру «Берегиня».У селі, біля річки Черемош живуть дві родини, які давно ворогують. Юні Іванко та Марічка ще змалечку дружать, хоча проти цього виступають їхні родини. Іванко відправляється на полонину на заробітки. Там він дізнається, що Марічка загинула через повінь. Повернувшись в рідне село через шість років, Іванко одружується з нелюбою йому Палагною. Дізнавшись про зраду дружини, Іван відправляється в місця, де був щасливим з Марічкою, яку зустрічає в образі мавки. Там, в лісових хащах Іван гине. Ховають його за місцевим звичаєм з танцями й піснями. Поховання перетворюється на гру з веселощами і від танцю тіло Івана наче оживає під звук трембіт. Квитки можна придбати в касі театру

Вистава «Украдена краса»

- театральний слешер, комедійний детектив- автор, режисер-постановник, сценографія, пластика, музичне оформлення – Богдан Гнатюк- балетмейстер – Дмитро Лук’яненкоКиївська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір’я» Вечір у дешевому мотелі не віщував для журналіста-невдахи Романа нічого цікавого, окрім написання рекламного буклету. Аж доки в номер до нього не постукала перелякана дівчина, яка поселилась у сусідньому номері. Вона випадково стала свідком таємниці – виявляється, у головного магната країни є чимала колекція крадених шедеврів світового живопису. Тепер дівчина ховається, тому що боїться, що за нею прийдуть. Але Роман її вже не чує. Він почав писати сенсаційну статтю. Та чи буде вона завершеною. Квитки можна придбати в касі театру. 

Комедія «Емігранти»

- режисер-постановник — заслужений діяч мистецтв України Вадим Сікорський- художник-постановник — Наталя Тарасенко- помічник режисера — В'ячеслав ЖуковНаціональний академічний український драматичний театрімені Марії Заньковецької   Емігранти» – одна з найвідоміших п’єс польської драматургії та світового театру загалом. У ній автор – Славомир Мрожек – сміливо говорить про те, що зазвичай намагаються тримати в таємниці. Тема свободи, сім’ї та справжніх людських страхів стають головними у бесідах двох чоловіків-емігрантів, які через різні обставини змушені разом мешкати в невеличкій кімнаті-комірчині під сходами.Один із них інтелігент, що мріє написати книгу про свободу, а інший – простий робітник.На сцені театру запрезентують відверті розмови, ідейні конфлікти, а відтак розуміння сутності свободи, закону та розумного суспільства.Режисер вистави Вадим Сікорський переконаний, що ця п’єса з роками не втрачає своєї актуальності, а все більше стає близькою для кожного народу.

Концерт «Франкові сліди у Тернополі»
27.08.2019 17:00
Вул. Гетьмана Сагайдачного

О. Герман, хорова капела «Зоринка»

Концерт «Співай Україно»
28.08.2019 15:00
Співоче поле

 

List stand up на Балконі

Нова локація і нові жарти! Проводжаємо літо з гумором, легко, на свіжому повітрі з коміками та незмінним ведучим Тарас Миколайович у balkon.streetbarРеєстрація для коміків за нижчевказаним посиланням. Вхід - 60 грн, а користувачам list.te.ua - безкоштовно (за умови замовлення бонусу).Резерв  столиків за нижчевказаним телефоном.

Квартірнік

По вівторках у Бункермузі "Квартірніки"! Неймовірна лампова атмосфера, перевірені часом, і не лише ним, хіти, море смачної, а головне безкоштовної наливки, жартів та веселої компанії, яку створюватимуть запальні ведучі Сергій Стецій і Андрій Турко (Сергій Стецій (Sergii Stetsii), Андрей Турко (Турко Андрій)) у поєднанні з Вами. Все як колись тільки краще.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Ігри для дорослих
28.08.2019

Подія розпочинається о 12:00 год та триватиме до 03:00 год. Мріяв коли-небудь зіграти у рулетку? Знаєш про бір-понг лише з американських фільмів?  У нас ти можеш зіграти у десяток пікантних алко-ігор, поєднати інтелект з релексом за шаховою дошкою чи випробувати удачу в картах з барменом. Щосереди - ігри для тих, кому 18+.Приходь сам, а краще - з компанією - разом веселіше!

Latin party

Щосереди у нас запальна Latin Party від Студія танців "Social dance club" м.Тернопіль. Танцюй у ритмі сальси, шаленій від палкої бачати, поринай у вир звуків та запалюй танцпол кізомбою!

Трансформаційна гра "Заміж з "Купідоном""
27.08.2019 - 27.09.2019 18:30

Для кого ця гра?Для дівчат і жінок будь-якого віку, які хочуть вийти заміж або знайти свою пару. Це перша практична трансформаційна гра, яка допоможе вам зрушити з мертвої точки.«Купідон» - гра абсолютно для всіх жінок від 17-18 і до ..., які хочуть поліпшити свої відносини з чоловіками. Особливо потрібна тим, хто спочатку відносин або у кого їх ще немає.Гра унікальна в своєму роді- дає можливість розібратися в собі і вашому в бажанні мати або не мати стосунки;- показує, де знаходяться ваші «сліпі зони» і слабкі місця;- уточнює і прояснює цілі та завдання, ви вийдете з туману невизначеності;- надихає на рішучі і обдумані дії!Жіноча - чоловікам вхід заборонено!Це «коуч-гра» - вона орієнтована не на процес, а на результат, ведуча надихне вас, допоможе знайти ресурси і слабкі місця, ви не впізнаєте себе!

Mind Game

Для того, щоб 28 серпня уже спокійно і не напружено святкувати День файного міста, запрошуємо вас у ВІВТОРОК, 27 серпня на 9 гру 7 сезону Mind Game Реєстрація за посиланням нижче. 

Бізнес-гра "Cash Flow" (ведуча Інна Фокша)

І група (12:00-16:00)ІІ група (17:00-21:00)Вартість гри:до 01.09 - 600 грн.з 02.09 - 700 грн.Реєстрація за нижчевказаним номером.

Скарби Тернового поля
28.08.2019 12:00
Парк Національного Відродження

Виставка – продаж виробів народних майстрів 

Жіночий фестиваль "Best Mama fest"
20.10.2019 10:00

В Тернополі відбудеться четвертий фестиваль для жінок - Best Mama fest!Даний фестиваль буде проведено для жінок і заради жінок!Заради жінки – матері, жінки – дружини, жінки – коханої!!!Даний захід має на меті донести до жінок Тернополя, що сім’я, діти, чоловік, особистий ріст – це ті напрямки, які важливо розвивати.Важливо розуміти істинні життєві цінності заради збереження душевної рівноваги жінки.Під час фестивалю Best Mama fest, учасниці відвідають:тренінги 5 спікерів;майстер-класи;розважальні шоу - програми;б'юті зону;зону консультацій від провідних спеціалістів сфери краси та здоров'я;зможуть отримати нові знання; ?️сформувати корисні звички;отримати відповіді на свої внутрішні запитання стосовно виховання дітей, відносин в сім’ї та з партнером, і дізнаються саме головне - як стати щасливою жінкою! Фестиваль Best Mama fest дає можливість, за один день, відвідати виступи та майстер-класи провідних спікерів зі всієї України! Цей фестиваль – для жінок, які прагнуть розвиватись, бути завжди стильними та успішними, люблячими та щасливими!В рамках фестивалю відбудеться щорічна премія:"Найкраща МАМА Тернопілля"Дуже сподіваюся на зустріч з Вами!!! Впевнена, що Вам сподобається!!!

Крізь терни до зірок
27.08.2019 15:00
Вул. Гетьмана Сагайдачного

Мистецька імпреза з нагоди поповнення Алеї Зірок таблицями: Міського товариства «Вертеп», Андрію Пушкарю, Ізидору Доскочу, Ігорю Пелиху

Нездоланні твердині Волині (три замки, святині)

Вартість:450 грн + 170 грн/чол. вх.кв. + 100 грн обід.Тривалість:8:00 – 19:30Маршрут: Тернопіль – Почаїв – джерело Св. Анни – Кременець – Вишнівець – Збараж – ТернопільДеталі за нижчевказаним телефоном. 

Карпатське родео

Рафтинг на Черемоші - екстремальний та безпечний вид активного відпочинку у Карпатах. Впродовж сплавів ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги Чорного Черемошу, опануєте веслування на катамарані та рафті, навчитесь правильно долати водні перешкоди. В високу воду човен стрімко несеться бурхливим потоком, пінисті хвилі накривають з головою, а рафт розгойдується на високих гребнях валів. Рафтинг на Черемоші заряджає, і навіть у мокрому гідрокостюмі знову рвешся на сплав по порогах.  Основні переваги і акценти рафтингу з Турклубом:складність сплавів збільшується по наростаючій: тренувальні сплави дадуть можливість новачкам освоїти роботи на катамарані, а більш досвідченим туристам пригадати забуті за зиму навички;для тих, хто вже не вперше на Черемоші завжди знайдеться щось новеньке для чергового вибуху емоцій - тренування і сплави на надувних байдарках, основи каякінгу, оверкілі і самосплав;здорове харчування: триразове гаряче харчування (супи, м'ясо, салати, гарніри); під час сходження (на вершині) - гарячий чай з бутербродами;комфортні переїзди вздовж річки мікроавтобусами;погода завжди на нашу користь: світить сонце - чудово, падає дощ - піднімається вода і з'являється додаткова порція емоцій та адреналіну;а також, комфортний рафтинг-табір, вечірні ватри з іграми та розвагами, ранкова руханка, сауна.Рафтинг на Череморші - відпочинок для тих, хто хоче отримати повний набір вражень і вибух адреналіну!

Костюмована інтерактивна екскурсія
27.08.2019 19:00
Центральна частина міста

 

Lady style with Mila Sid

LadiesПродовжуємо вдосконалювати техніку, працювати над стилем, розвивати пластику та харизму разом з Mila SidЗапускаємо lady style на 2 місяці з 28 липняЩонеділі 19:10- 20:10 для старших груп. Термін навчання від 1,5 року. Важливоприходити згідно рівня, адже тут не буде пояснення базових рухів. Працюємо над стилем! Заліземо в аутентичність, додамо грації та елегантності, трохи сексуальності та драйву. Приходити бажано на підборах. Щопонеділка 19:10 - 20: 10 для молодших груп. Термін навчання 0,5 - 1,5 р. Поставимо правильно корпус, ручки, заставимо працювати ваші caderas та заберемо всі психологічні блоки.⠀Тільки 2 місяціПриходити згідно рівня танцювання.Вартість: по абонементу

Ясність

Щоб по-справжньому бути щасливим достатньо бути справжнім - приймати все, що відбувається в житті в кожен момент, тут і зараз.Тоді є усвідомлення, що в будь-який момент можна поміняти все. Досить лише звернути увагу.Про це та про багато іншого на зустрічі "Ясність".Що буде:- бесіда з питаннями-відповідями про усвідомленості, цілісності, прийняттю Життя такого, яким воно є;- практика "коан";- знайомство з кармічним насінням;- медитація;- чаювання.Практика "коан" має сильний трансформаційний ефект, тому в результаті:- активується внутрішній спостерігач;- усвідомлення дозволяє краще відчувати і розуміти себе та світ;- доторкнетеся до своєї внутрішньої тиші, спокою;- з'являється можливість усвідомити, відчути джерело життя;- включається свідомість Творця.З собою мати бажання працювати над собою і вільний одяг.Добре, якщо є запит, який хочете пропрацювати.Кількість місць обмежена до 18, тому реєструйтеся заздалегідь.Енергообмін: 200 грн + за почуттям донейшн (можливість попрактикувати щедрість).

Курс із мережевого етикету й безпеки

Курс допоможе навчитися безпечно і комфортно працювати в інтернеті.Програма: Навчання правил безпеки й конфіденційності в інтернеті Безпека користування мобільними пристроями Правила безпечного пошуку інформації Самозахист від фішингу та шахрайства Турбота про свою репутацію в мережі Ініціатива Google for Education

ПроБіг: тренування
28.08.2019 19:00
Набережна Тернопільського ставу

Відкрите бігове тренування для всіх охочих. Вікових, статевих, політичних (тьху-тьху:) чи будь яких інших обмежень немає.Збір о 18.55, стартуємо о 19.03 :) ((про зміни в графіку повідомляємо тут - підписуйтеся:))Погода і темрява ввечері не завада - кожен орієнтується на свою підготовку та бажання, ліхтарик поки що рекомендований, але вже не обов'язковий.Біжимо в зручному для себе темпі, інколи так формуються групи, "хвостів" не губимо, тому не хвилюйтесь заблукати в краях заозерних.

Матчева командна зустріч з греко-римської боротьби
29.08.2019 16:00

Матчева командна зустріч з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2006-2007 р.н.Відкрита дитяча ліга річного циклу 2019-2020 років КУБОК «Тернопіль-2019» на призи міського голови Сергія Віталійовича НАДАЛА присвячений Дню міста Тернополя.

Відкритий 5km забіг Ternopil runday!
31.08.2019 08:30
Площа на набережній перед Центральним причалом

runday - це національна спільнота бігунів та волонтерів з єдиною місією: зібрати 1 мільйон людей, які регулярно бігають або ходять 5 кілометрів.Ternopil runday - це пробігтися 5км по найбільш безпечній та екологічній біговій локації у Тернополі. Це зустріти бігових друзів, познайомитися з досвідченими атлетами, долучитися до бігової спільноти, дізнатися про найцікавіші бігові заходи, знайти тренувальний клуб у своєму районі та весело провести час у дружній компанії. При цьому бігати не є обов'язковою умовою, натомість дуже цінується волонтерська допомога: засікати час, сканувати учасників, роздавати токени, фотографувати та проводити розминку/заминку, бо runday - це соціальний проект, який тримається на волонтерській ідеї!Тож, щосуботи зранку ми збираємось: площа на набережній перед Центральним причалом (як спуститись сходами з фонтаном «Каскад»).Знайомимося, робимо групову розминку та біжимо 5км! Час кожного фінішера фіксуємо та викладаємо на сайті runday.org. Крім того, ми прагнемо фіксувати наші емоції, і дуже вдячні, коли учасники позначають на світлинах себе, друзів і знайомих...Ми бігаємо за будь-яких погодних умов! Наші заходи ми ніколи не відміняли та не переносили...Долучитися дуже просто:- безкоштовно зареєструватися (достатньо 1 разу на всі забіги, навіть на інших локаціях)- не зважати на погоду, настрій чи на жодні обмеження щодо віку або спортивної форми...- дістатися вчасно до точки збору (локація на Google maps).

Благодійна акція "Шкільний портфелик"
29.08.2019

Друзі, до акції #ШкільнийПортфелик залишилось 16 днівЦього року акція розрахована на 250 дітей з кризових, малозабезпечених та багатодітних родинЗа роки проведення акції більше тисячі діток вже отримали необхідне шкільне приладдяЗапрошуємо всіх, хто має бажання, долучитися до акції #ШкільнийПортфелик‼️Відтак шкільні зошити, ручки, олівці, фломастери, пенали, альбоми, кольоровий папір, фарби, пластилін, клей, щоденники можна приносити до благодійного фонду "Карітас Тернопіль", що знаходиться на вулиці Замонастирській, 1, або ж перерахувати кошти на рахунок, з позначкою акція «Шкільний портфелик».РЕКВІЗИТИ:ТБФ "Карітас"21162280Р/рах. 2600201171387ЦВ ПАТ КредобанкМФО 325365

Екстрім підйоми на повітряній кулі
28.08.2019 10:00
Парк Національного відродження

 

Аромасенсація від UNICE
28.08.2019
вул. Замкова, 1

До Дня міста Тернополя UNICE підготував Аромасенсацію у твоєму місті. На тебе чекають:- аромасюрпризи від UNICE у подарунок!- цікава інформація про співпрацю з Компанією та можливість почати свою історію любові з UNICE multibrand- будемо тестувати продукцію компанії - а також ти матимеш можливість змінити своє життя :)

Демонстрація короткометражних фільмів
27.08.2019 20:00
Архикатедральний Собор

Показ буде на стінах Тернопільського Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Матері Божої.

Плюс один

Літо – це справжня пора для весіль. Майже кожна пара хоче відсвяткувати найголовніший день у їхньому житті саме в цю пору. Звичайно ж – на вулиці тепло, погода прекрасна, у багатьох друзів і родичів відпустки, тому можна й на весіллі погуляти, та й у медовий місяць злітати краще влітку. Загалом, одні плюси. Тільки ось ніхто не подумав про тих людей, яких часто запрошують на весілля – наприклад, про давніх друзів Бена й Еліс. За це літо обох чекає 10 весіль. Якщо врахувати, що вони обидва пари не мають, а на торжество завжди запрошують тебе із ще однією людиною, то це стає справжнім випробуванням. Еліс і Бен вирішили цю ситуацію незвичайним способом – вони будуть всім говорити, що є парою, щоб не шукати партнера на кожне весілля. Що з цього вийде, ніхто не знає.