Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Тернопіль

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Наталка Полтавка"

«Наталка Полтавка» — перший твір нової української драматургії. Головна героїня п’єси — Наталка як уособлення кращих рис української жінки, що відстоює людську гідність і бореться за своє щастя.   Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Сорочинський ярмарок"

Музична комедія "Сорочинський ярмарок" увібрала в себе і святковість, і колорит, і всілякі бувальщини, що трапляються на ярмарку. Це перенесення в інший, фантасмагоричний світ, сповнений шуму, народних пісень, запальних танців, незвичайних пригод і таємниць, - чого варта історія з червоною свиткою, чудасіями, химерами, циганами, ворожінням. "Сорочинський ярмарок" - то весела історія кохання з щасливим фіналом, зі сватанням та весіллям, з черговим примиренням Солопія Черевика з його жінкою Хіврею, яка хоч і лається, і гуляє, а все ж - своя, рідна!Квитки можна придбати у касі театру.

Музична комедія "Ніч перед Різдвом"

Шлях до серця дівчини лежить через… черевички. Коваль Вакула, який напередодні Різдва втратив від кохання здоровий глузд, вирішує у будь-який спосіб здобути черевички, які носить цариця, й розтопити крижане серце своєї Оксани.Передріздвяна ніч приховує в собі дива, й манить незвичайними пригодами, які збуваються. Тут і колоритна Солоха зі своїми любовними походеньками з Чортом, Дяком, Головою та Чубом. Містичний характерник Пацюк, який має блат із самісіньким пеклом, козаки з Січі і навіть Цариця, яка таки дарує Вакулі черевички із золота. Красива казка про шалене кохання з яскравими масовими сценами, піснями, танцями, іскрометним гумором, колядками, різдвяним вертепом, неймовірно казковою сценографією. Не поспішайте занурюватись у зимові, безрадісні будні, адже з нами свята продовжуються.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "По щучому велінню"

Жили-були... в тридесятому королівстві, за горами високими та морями глибокими наші герої. Жили не тужили, пісні співали та байки складали, а ще рибу ловили. От зловили Щуку. Щучка та була не проста, а чарівна: говорила-балакала, сміялася та плакала, ще й виконувала бажання та усілякі завдання. Ось і наші герої ради в неї питали, бо напевне вони знали, що розумниця все скаже, вирішить усе. Ця вистава нагадає дорослим про дитинство, а дітлахам відкриє двері у світ чарівної казки, яка завжди жила поруч. Тепла та кумедна історія на всі випадки життя. Історія, яка пройшовши крізь роки, не тільки стала класикою, але й перетворилася на частинку затишного домашнього вогника.   Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Легкий слон"

Початок о 12:00, 14:30. Вартість квитка - 25 грн.Вистава знайомить глядачів з індійським слоном Прабу та його подругою Джуді. У Прабу була незвичайна мрія – більше за все на світі він хотів літати. Скажете, що це неможливо, а все навіть дуже ймовірно, адже якщо вірити у свою мрію, запастись терпінням та підтримкою друзів, то вона неодмінно здійсниться.Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "За крок до тебе"

У виставі "За крок до тебе" – ілюзії життя, йдеться про складні стосунки між батьками та дітьми та мрії, що ніколи не стануть реальними. Нелегкий вибір, який на кожному кроці постає перед людьми, а зробивши його, люди нерідко стають нещасними.    Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Суто сімейна справа"

Напередодні важливої конференції в центральній лондонській клініці вирує плутанина і суєта. А тут ще делікатна ситуація, в яку потрапив лікар Девід Мортімер. Гріхи молодості не пройшли даремно, і ось з’являється дорослий син, який намагається познайомитися з татусем. Щоб зберегти шлюб, службове становище, кар’єру герой мусить безперервно викручуватися. Каскад несподіванок, сюрпризи з переодяганнями, ошелешені колеги, дружина й коханка, переплутані батьки, загалом — суто сімейна справа… Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Сватання на Гончарівці"

Красуню Уляну віддають за дурня Стецька, але її серце належить Олексію. Як складається далі її доля? Народні звичаї, велика кількість народних пісень допомагають глядачу зробити веселу подорож у минуле.   Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Золоте курча"

Початок о 12:00 та 14:30. Вартість квитка становить 25 грн.Головний персонаж цієї музичної вистави Вовк потрапляє у незвичайну ситуацію – йому довелося стати… квочкою. І коли з’являється Курча, Вовк розуміє, наскільки важливо мати поруч рідну душу – синочка, який у всьому тебе наслідує.Квитки можна придбати у касі театру. 

Комедія "Запорожець за Дунаєм"

Вистава про любов, про хитрого та доброго Карася, а також про те, що українець без України прожити не може. І ніякий турок цьому не завадить. Пройшло кілька століть, але ж у народі досі пам’ятають пісні "Місяцю ясний, зорі прекрасні", "Ластівко моя прекрасна" та інші...   Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Майська ніч"

Класичний сюжет однойменної повісті М. Гоголя у сучасній інтерпритації заслуженого діяча мистецтв України В’ячеслава Жили заграв новими барвами. Переплетення гоголівської містики і реальності змусять глядача поринути в феєрію «Майської ночі», яка сповнена дивовижною сучасною музикою, стилізованими танцями, коханням Левка та Галі, залицяннями Голови, фліртом Ферапонта й Аглаїди, химерами Водяника, Панночки, чудасіями Русалок, бешкетуванням парубків…   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Гормон кохання, або Тестостерон"

Чи може відбутися весілля без нареченої? Звичайно! Достатньо сімох чоловіків, які розберуть жінок на "мікроелементи". Секс, гроші, брутальність, любов змішаються в один коктель під назвою "тестостерон" і вибухнуть у шаленстві пристрасті в гормоні кохання.Квитки можна придбати у касі театру.

Казка "Царівна Жаба"

Початок о 12:00 та 14:30. Вистава для дітей віком від 5 років. Вартість квитків становить 25 грн.Для тернопільських дітлахів у академічному обласному театрі актора і ляльки покажуть виставу Ніни Гернет "Царівна жаба".  В сюжеті казки проглядається ледь вловимий відчай. Адже красуню царівну зачарували в... жабу!Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Наречена світанкової зорі"

Легенда про кохання «Наречена світанкової зорі» іспанського драматурга Алехандро Касона — притча про вічні цінності, пронизана фольклорними мотивами, народними обрядами і повір’ями, де гармонійно переплітаються християнські та язичницькі традиції.Дія вистави розгортається у свято літнього сонцестояння. У романтичну ніч, коли збуваються мрії, народжуються легенди, змінюються людські долі, у дім, пронизаний скорботою, де є діти і достаток, але ніколи не звучить дитячий сміх, — приходить незвичайна Подорожня. Хто вона?.. Чого прийшла?.. Чого хоче?.. Що шукає?.. З її появою все поступово змінюється. Дім наповнюється гармонією, тим дивовижним почуттям, яке ми називаємо Життям і Любов'ю…   Квитки можна придбати у касі театру.

Друзі маленької Кіті

Початок о 12:00 та 14:30. Ця дивна весела історія відбулася не де-небудь, а в звичайному бюро знахідок, де опинилися веселі й дружні ляльки-іграшки. Вони завжди готові прийти один одному на допомогу, і з нетерпінням чекають своїх маленьких господарів-роззяв, без яких дуже-дуже нудьгують і, яких готові навчати тільки доброму і прекрасному. Вартість квитка: 25 грн.  

Вистава "Майстер та Маргарита"

19 лютого в стінах Тернопільського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка відбудеться вистава Майстер та Маргарита.

Чарівний перстень

Початок о 12:00, 14:30. Ярмаркова казка. Вартість квитків - 35 грн. Квитки можна придбати у касі театру.

Концерти

Концерт академічного ансамблю танцю «Надзбручанка»

Творчий шлях ансамбль народного танцю "Надзбручанка" розпочав у 1959 році, першим керівником-постановником був Віталій Дяконов. Основу репертуару складають фольклорні танці Тернопілля, записані та поставлені заслуженим артистом України Олександром Данічкіним, який керував колективом впродовж 20 років. Ансамбль є лауреатом міжнародних конкурсів та фестивалів у Болгарії та Польщі, гастролював у Канаді, Словаччині, Чехії, Німеччині.Квитки можна придбати в касі філармонії.

Live Jazz Night vol.2

У КолЄжанку повертається справжній джаз! Подія, яка минулого року викликала неабияке зацікавлення та зібрала аншлаг. В атмосфері тепла і затишку прозвучать улюблені джазові мелодії у виконанні музикантів київської джазової сцени – квартету Андрія Юськевича у складі: саксофоніста Івана Родовікова, барабанщика Андрія Юськевича, гітариста Михайла Кісельова та контрабасиста Радимира Некрасова. Вартість квитка - 150 грн. У нас невеликий зал, тому не зволікайте та обирайте найкращі місця! Квитки можна придбати у КолЄжанці або забронювати за нижчевказаним номером. До зустрічі.

Концерт "Jazzforacat"

Jazzforacat було засновано у 2016 році у Вінниці. За час свого існування колектив побував з концертами майже в усіх великих містах України. Jazzforacat – це музика, яка спонукає почути свою душу. Це стенограма емоцій, почуттів і настроїв, ритмів та життя. Магічна суміш, що здатна проходити через свідомість людей. Це мова втілена у прекрасні звуки. Лірика, що стосується кожного, і закохує з перших акордів», – мовлять про свій гурт його учасники.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт Олени Гончарук

Концерт Олени Гончарук - оперної діви, заслуженої артистки України, володарки титулу "Жінка року", Посла Миру відбудеться 10 лютого 2019 року о 17.00 у Тернопільській обласній філармонії, Вже не вперше співачка даруватиме своє мистецтво тернополянам та гостям файного міста. Минулорічний концерт відзначився шквалом оплесків та криками "Браво!" вдячної та вибагливої публіки. М'яке та водночас сильне лірико-драматичне сопрано співачки не залишило нікого байдужим. Оксамитовий голос Олени Гончарук підкорив слухачів високим рівнем професіоналізму.та викликав бурю непідробних емоцій. То ж не дивно. що співачку знов запросили до Тернополя з концертом.Олена Гончарук володіє голосом, немовби талановитий митець малює прекоасні і довеошені картини. Напередодні Дня Закоханих ви маєте унікальну можливість почути справжній Голос Любові.Концерт супроводжуватиме Академічний симфонічний оркестр філармонії під орудою заслуженого діяча мистецтв України Мирослава Кріля.

Святковий новорічний концерт "Вечірній квартал"

Студія «Квартал 95» продовжує великий зимовий тур Україною.Нові теми, актуальні жарти і кумедні курйозні номери вже веселили багатьох глядачів у передноворічному турі від Студії «Квартал 95».Не пропустіть і ви виступ головних коміків країни у своєму регіоні. Чекаємо! Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Sinatra with Love"

Чому варто піти на концерт: 1. Відчути атмосферу Нью-Йорку 50-х років, слухаючи вічну музику Frank Sinatra та Louis Armstrong.2. Подарувати собі та коханій людині казковий романтичний вечір.3. Насолодитися чудовим виконанням від найкращих музикантів Львова - солістів Павла Ільницького, Оксани Караїм та Leoband Orchestra!Концерти "Leoband Orchestra" вже стали невід'ємною частиною музичного життя Тернополя. Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Lords Of The Sound. Music is coming

22 лютого 2019 року о 19:00 в драматичному театрі симфонічний оркестр Lords of the Sound за участю хору виконає музику із дивовижного світу фентезі, представленого в різних кінематографічних та ігрових проектах, об’єднаних під однією тематичною назвою «Music is Coming».Вони дуже різні за жанром, за своїм сюжетом, історією, декораціями, та об’єднує їх одне – вони дозволяють нам відчути себе в іншій реальності. В реальності, в якій є місто казкам та міфам, драконам, небаченим істотам, надприродній силі, чаклунству та явищам, які не піддаються відомим законам фізики. Чи то інша планета, чи паралельний світ, ми не знаємо, але перебування в ньому неймовірно захоплює. Та без музики картина не була б довершеною. Дух, магічність та потужність закладені в кожній ноті, у кожному русі диригента та музикантів, виконуючих саундтреки з культових кінокартин: Гра Престолів, Вікінги, Месники, Чудо-жінка, Аліса в країні чудес, Аватар, Володар перстнів, Ван Хельсінг, Хроніки Нарнії, Пірати Карибського моря, Велика стіна.А також не обійдеться без найяскравіших представників фентезійних комп’ютерних ігор: Skyrim, World of Warcraft, Assassin's Creed, Mortal Kombat, The Witcher.Lords of the Sound - сучасний симфонічний оркестр, який впроваджує нову оркестрову культуру! Вони - молоді, енергійні та харизматичні! Їх знає вся Україна, вони збирають аншлаги в найпрестижніших концертних залах та активно розширюють гастрольну карту Європи, проводячи більше 100 концертів на рік! Музиканти створюють нові програми, намагаючись охопити глядачів різного кола інтересів, тим самим залучаючи, насамперед, молодь до сучасної класики та оркестрової музики. Купуйте квитки на концерт 22 лютого в тернопільський драмтеатр , адже найкраще місце, де можна відпочити від буденності, відволіктися від звичайного кола речей – у світі фентезі, створеного музикою від Lords of the Sound. Music is Coming…В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound, хор та соліст Ярослав Радіоненко (напівфіналіст проектів «Х-Фактор» та «Голос країни» ).

Frank Sinatra "Про кохання"

Бажаєте відчути себе у затишному колі друзів, в якому панує душевний спокій, задоволеність життям та усвідомлення унікальності моменту? Все це станеться з вами на концерті, присвяченого топ-ідолу американської музичної культури Френку Сінатрі.Frank Sinatra – людина, чий музичний внесок набагато перевищує масштабів однієї людини. Величина усього масиву його творчості порівнювана, мабуть, тільки в революційними The Beatles та Елвісом Преслі. Його пісні обожнювали мільйони людей, з ними жили, під них плакали та кохали. На його рахунку 11 премій «Греммі», один «Оскар» та ще чимало досягнень..На сцену в цей день вийде: Квартет Руслана Єгорова - безсумнівні зірки української джазової сцени: піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, контрабасист Микола Кістеньов та барабанщик Павло Галицький. Приходьте, все буде по-справжньому!Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Курган & Agregat

Уважаємі представітєлі сєльской мєсності і не тока. В город с багатим культурним прошлим, прієзжаєм ми - Курган & Agregat. В рамках туру “Пострижись” будем читать реп з нашого первого альбома С.Ш.Р. Давайте проведемо цю грьобану осінь вмєстє. В Тернополі  мероприятіє пройде в клубі “PULS”. Поднімаєм свайо тєло і не пропускаєм главну подію цієї осені. Цені наш первий альбом!!!Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Презентація нового альбому Detach
08.03.2019 19:00

Новий альбом гурту Detach під назвою 'D.R.A.M.A.' вийшов 30 листопада, і вже встиг розійтися онлайн-просторами. Презентація альбому у Тернополi відбудеться 8 березня в клубі Podolyanu Hall.'D.R.A.M.A.' — концептуальний альбом, у якому закладена історія ліричного героя. На самому початку платівки – історія хлопчика, і з кожною піснею ми бачимо, як він росте, його життєві цінності та приоритети змінюються. Самі музиканти стверджують: "Альбом росте і розумнішає з кожним треком. Немов жива істота."За 2017 рік у гурту зібралася велика кількість демо-записів треків, і це підштовхнуло музикантів врешті засісти за запис альбому. За рік колектив записав LP, до якого увійшли 15 пісень і 4 композиції з музикою і віршами, що символічно ділять сюжет альбому на частини.У день виходу альбом 'D.R.A.M.A.' відразу ж посів перший рядок у iTunes.

Святослав Кондратів "Один день в Парижі"

7-го березня вас чекатиме найромантичніший конерт весни – ексклюзивна програма «Один день в Парижі» від самого талановитого скрипаля України – Святослава Кондратіва!У цей вечір скрипка Маестро співатиме голосом легендарних Мірей Матьє, Едіт Піаф, Шарля Азнавура, Джо Дассена, Патрісії Каас, Zaz. Улюблені французькі мелодії у вишуканому обрамленні чуттєвих і емоційних авторських композицій, на які Маестро надихнув, його величність, Париж!Приходьте, щоб відчуйти красу і велич одного з найкрасивіших міст світу!Подаруйте собі «Один день в Парижі»!

Шоу

Парад вертепів 2019!

У Подолянах щорічний парад вертепів. Десятки колективів з Тернополя та області, незабутнє театралізоване дійство та історія, що оживає через тисячоліття! Нові цікаві обробки та колядки на сучасний лад, конкурси та подарунки для глядачів і звичайно ж призи для переможців!   У програмі свята: Конкурси Парад вертепів Визначення найкращого вертепу Визначення найкращого актора Конкурс на кращий вертепний костюм Вхід вільний. Реєстрація учасників за нижчевказаним номером телефону.

Національний балет Грузії "Сухішвілі"

Їх виступи подивилися понад 90 млн. глядачів. Кожен рік на них чекають у різних країнах світу. Їх називають: ураганом на сцені, чаруючим видовищем, унікальним феноменом, восьмим дивом світу. Так вміють лише вони! Заряджайтесь силою позитиву! Даруйте радість!  100 танцюристів та 2500 костюмів. Дивовижний оркестр та унікальні інструменти. Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки. Їх танець кидає виклик законам гравітації. Це свято Ви запам'ятаєте назавжди!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Дизель шоу

Шалена команда найкращих гумористів України – «ДИЗЕЛЬ ШОУ» - їде у Тернопіль з новою програмою! Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Вечірки

Піжамна вечірка для дорослих

Пам’ятаєте, як відпрошувалися у батьків в дитинстві переночувати у подружки, а потім ніч безперервно ділиться секретами і хіхікали замість того, щоб тихо заснути у встановлений час... було, правда? У всіх дівчат було!Дорогі панянки, запрошуємо провести вечір в теплій дівчачій-компанії, потеревенити, а ще й пізнавально провести час.Записку з "відпрошенням" всім напишемо ;)Обов’язково нічні сорочки або класичні піжами.Оргвнески - 150 грн.

Музичні виступи

Andzh - презентація EP "Нові Розваги"

Andzh - тернопільський автор та виконавець презентуватиме свій міні-альбом «Нові Розваги» у рідному місті 1 лютого! Це новий реліз інді-музиканта з часів акустичного альбому «Різниця», випущеного в світ в 2016 році. На відміну від попереднього альбому, в якому переважало акустичне звучання, пісні збірки «Нові Розваги» мають новий саунд, проте залишають свій меланхолійний характер. Безкоштовно!Для комфортного прослуховування зарезервуй столик за нижчевказаним телефоном. 

Фестивалі, ярмарки

Фестиваль культур Global Village
27.01.2019 13:00
Театральний Майдан

Фестиваль культур "Global Village" вже зовсім скоро завітає у зимовий Тернопіль.На фестивалі ти матимеш змогу: скуштувати національні страви , відчути колорит та етнос іноземних країн. Там буде музика, танці, розваги ; На тебе чекає знайомство та поспілкування з представниками з різних куточків світу. Хочеш весело та незабутньо провести уікенд?! Тоді ми чекаємо саме на Тебе! Не проґав можливості стати частиною культурного свята! Попередня реєстрація обов'язкова за нижчевказаним посиланням. 

Йогамарафон "Avatar Yoga Festival"
07.04.2019 08:30

7 квітня файне місто вперше приймає Аватар- фестиваль йоги, що відбувається в серпні під Одесою в м.Чорноморськ - Avatar Yoga Festival. Традиційно, на марафон запрошені одні з найкращих, відомі та досвічені майстри, автори власних методик, керівники шкіл. З 8:30 до 20:30 будуть проходити майстер-класи.   Програма:8:30 - 9:45 Сергій Горячун9:50 - 11:20 Taras Dmytriv11:25 - 12:55 Gala Sara & Yura Shkilyov. Акро-йога13:00 - 13:30 Обід. Конкурс13:30 - 15:00 Евгений Корякин15:05 - 16:25 Mila Kucherenko. Баланси на руках. Поєднання силових парних вправ та пілатесу на заняттях йоги (Тернопіль)16:30 - 18:00 Оксана Таран (Oksana Taran)18:05 - 19:35 19:40 - 21:00 Володимир Сарахман. Купання в цілющих звуках тібетських співочих чаш та гонгів (Львiв)   Вартість квитка:Рання пташка до 25 грудня - 300 грн, до 10 лютого - 350 грн, до 15 березня - 400 грн, до 06 квітня - 450 грн. В день марафону - 500 грн (Вартiсть квитка не повертається, але Ви можете передати його iншiй особi).

7-ий "Мистецький фестиваль "Ї"

Мистецький фестиваль «Ї» - це триденний фестиваль, який є симбіозом літератури, музики, живопису, фотографії та кіномистецтва. Ось уже понад 6 років мистецька подія об’єднує відомих письменників, музикантів, художників, кінорежисерів не лише з усієї України, але й з далекого зарубіжжя. Відтак, протягом 3 днів ти поринеш у багатогранність сучасного українського мистецтва, а також ознайомишся з культурами інших країн. На тебе чекають драйвові музичні перформанси, незвичні літературні тандеми, цікаві поетичні читання, захоплюючі презентації книг, лекторії, оригінальні виставки, мистецькі дискусії, книжкові ярмарки та безліч незабутніх емоцій у спільноті поціновувачів мистецтва. Свій внесок в розвиток фестивалю уже зробили безліч українських письменників та музикантів, митці з понад 10 країн світу та відвідувачі з різних українських міст. Саме тому «Мистецький фестиваль «Ї» зайняв чільне місце серед культурних подій національного масштабу та продовжує вдосконалюватися. Тепер час приєднатися й тобі, бо на фестиваль «Ї» завжди всі своЇ

Фестиваль "Файне Місто 2019"
25.07.2019 - 28.07.2019
Тернопільський Іподром

25-28 липня 2019 року Файне Місто всьоме зустріне своїх мешканців, Файних Людей. У 2018 фестиваль перетворився у справжнє місто, у місто вільних людей, яке було поділене на окремі райони, кожен з яких мав свій унікальний вигляд та атракції. Та найголовніше у Файному Місті - це атмосфера фестивалю, - кожен хто потрапляє на територію, хоч на кілька днів, але забуває про будь-які буденні проблеми та турботи. Протягом всіх днів фестивалю тут панує лише любов, радість та повного відчуття свободи. Тож чекаємо велику родину Файних Людей 25-28 липня на фестивалі Файне Місто 2019. Давайте забудемо про навколишній світ і кайФАЙНЕмо на повну у 2019-му.

Гастровечори, дегустації

Гастровечір Foodie Tales "Хмільна Німеччина"

Foodie Tales запрошує на свій третій гастровечір усіх, хто цінує смачну їжу, спілкування та подорожі! Цього разу ми поринемо в атмосферу хмільної Німеччини та створимо для вас ідеальний вечір: дегустація страв та розповіді про їх приготування поєднуватиметься з куштуванням різних сортів крафтового пива та цікавими історіями про країну. Усе це відбуватиметься в дружній атмосфері та з хорошим настроєм і гарантовано не залишить вас байдужими. Усі ми знаємо не лише про німецьку пунктуальність, але й про те, що німці дуже люблять смачно поїсти. Хто не чув про німецькі ковбаски, пудинги та рагу? Традиційна німецька кухня, крім безперечного смаку, відрізняється великою розмаїтістю страв, якими вас почастує шеф-кухар дружньої ресторації “Мамонт”, приготувавши справжні шедеври німецької кухні та відкривши всі смакові якості страв. У рамках гастровечора на вас чекає: 1. Леберкезе з яйцем та грінкою. 2. Ковбаски гриль з бігусом на свинячій підчеревині. 3. Свинячі реберця в поєднанні з овочами гриль. 4. Брауні на основі чорного гіркого шоколаду.Також ми не лише поринемо у світ німецької кухні, а й дізнаємося більше про німецькі традиції, послухаємо про приготування крафтового пива, а також продегустуємо його різні сорти.Вартість: 400 грн.Квитки можна придбати у кав'ярні "List Coffee" (вул. В'ячеслава Чорновола, 4), дружній ресторації "Мамонт" та за нижчевказаним посиланням.

Мистецькі заходи

Презентація книги Василя Тибеля «Бурштин»

Тернопільска універсальна наукова бібліотека (Ternopilska OUNB) та Видавництво Фабула запрошують на презентацію книги Vasil Tybel «Бурштин». Модератор – Михайло Пінчак.«Бурштин» – історія про життя копачів бурштину на Поліссі – захопливий динамічний бойовик, сюжет якого розгортається на тлі прадавньої демонології, сучасних політичних оборудок та інших наслідків на зразок сумнозвісної золотої лихоманки на Клондайку. Місцеве населення давно вже проміняло звичне життя на полювання за скарбами, всі змалечку стають «старателями», незаконно добувають бурштин, ігноруючи будь-яку владу.Чому відбувається бурштинова лихоманка на Заході України? Які надприродні сили задіяні у цьому кривавому бізнесі? Та що, окрім наживи, штовхає людей до нелегального видобутку «сонячного каменя»? Що залишиться в остачі, якщо відкинути від цього явища політику та гроші?У книзі «Бурштин» Василь Тибель шукає відповіді на ці та інші питання і доходить неочікуваного висновку…Вхід вільний.

Презентація містичного роману «Служитель» Андрія Гулкевича
29.01.2019 18:30

Презентація містичного роману «Служитель» Андрія Гулкевича (Тернопіль)Учасники: Андрій Гулкевич, Юрій Матевощук (модератор)Книгарня «Є» та «Навчальна книга - «Богдан» запрошують на презентацію містичного роману «Служитель» Андрія Гулкевича, яка відбудеться 29 січня за участю автора. Життя Олексія кардинально змінилося восени. Обставини змушують його залишити обласний центр та перебратися з сім’єю до провінційного містечка. Там на нього очікує батьківський спадок – просторий маєток зі старим будинком, де приховані таємниці Олексієвої сім’ї, до яких він ледь торкнувсь у дитинстві. Чи готовий Олексій зустрітися з минулим, оповитим темрявою та небезпекою? Чи готовий він стати на бік добра в майбутній боротьбі світла та мороку? Розгадка таємниці близька, однак чим вона стане — прокляттям чи благословенням?Попередня книга письменника — фентезі роман «Падіння Орла». Вхід вільний.

Походи, екскурсії

Як отримати неможливе швидко та найкращим способом?
25.05.2019

Туніс – країна з багатющою історією, смачнючою національною кухнею, чистим морем, м'яким середземноморським кліматом, безліччю курортів європейського рівня, сучасними, окутаними зеленню готелями, привітна та гостинна.Запрошуємо відвідати цю країну та навчитися отримувати неможливе швидко та найкращим способом.Поєднаємо відпочинок та трансформуємо своє життя разом! Пропонуємо для вас програму "Як отримати неможливе швидко та найкращим способом" у Тунісі.Для кого ця програма?-Тим, кому категорично мало того, що вони мають зараз - хто жадає більше грошей, краси, подорожей і досягнень, але не бачить шляхів до них-Тим, хто хоче зрушити з мертвої точки і почати рухатися вперед-Тим, хто давно хоче стати кращою версією себе і розкрити свій потенціал на повнуПісля цієї наповненої вправами і техніками програми у вас будуть сили і знання для того, щоб реалізація бажань трапилася сама, по прискореному маршруту!Відповіді щодо участі за телефоном нижче. Останній термін реєстрації - 28 лютого 2019.

Навчання та розвиток

Літературний проект-воркшоп "Біля каміна"

Додай натхнення у свій талант."Біля каміну" - це проект спрямований розвивати, сприяти, та популяризувати нові літературні особистості краю. Під час двох днів нетворкінгу та спілкування із запрошеними місцевими творчими особистостями учасники "Біля каміна" матимуть змогу "прокачати" свої вміння, навчитись різножанровості, знайти натхнення, розвинути потенціал.26 січня у фіналі проекту відбудеться мистецький вечір при свічках, де кожен поділиться своїм талантом і створеним літературним твором (пісня, вірш, текст, тощо).

Клуб розмовної німецької мови

Запрошуємо у розмовний клуб, модератором якого є Йорк Харнак – корінний німець.

Цілі, які тебе хочуть!

Мета тренінгу-практикуму: Допомогти вам вибудувати систему СВОЇХ цілей так, щоб через рік ви змогли жити в іншій реальності.Це не просто тренінг про те, як ставити і досягати цілі. Це тренінг про те, які містичні інструменти може застосовувати жінка, щоб отримувати те, що хоче від життя.Після тренінгу ви:- за допомогою спеціальної технології роботи з підсвідомістю виявите СВОЇ ОСНОВНІ ЦІННОСТІ- за допомогою особистої ієрархії цінностей збудуєте в свідомості ланцюжок ОСОБЛИВИХ цілей- запрограмуєте себе на успішний результат- отримаєте техніки для фільтрації своїх цілей (викид спаму з вірусів з голови)Після тренінгу, ви зрозумієте:- Як знайти свою ціль, а не обслуговувати цілі інших?- Чому ми ніяк не можемо досягти поставлених цілей, навіть при великому бажанні і впевненості в собі?- Чому у нас часто не виходить стати такими, як хочеться?- Чому, навчаючись чогось, ми не застосовуємо це на практиці, навіть розуміючи, що це дуже корисно?- Чому, застосовуючи чужі рецепти, ми отримуємо зовсім не ті результати, які б хотіли?- Що потрібно змінити в собі, щоб цілі досягалися легко і швидко? Як це зробити?Тренер: Galina Manilich-Zhegrajj (м.Тернопіль,Чернівці) - метафоричний коуч IAC Coaching, консультант з питань побудови щасливих стосунків між чоловіком і жінкою, сертифікована ведуча гри "Купідон", автор програми - "Від знайомства до заміжжя", "Гола ПРАВДА про чоловіків","Жіночі ГРАБЛІ", власниця жіночого клубу "Жіноча криївочка", сертифікований НЛП практик, Спеціаліст по роботі з метафоричними асоціативними картами(МАК).Співзасновник Асоціації Розвитку Глибинної Психології та Коучингу.Орг.внесок: 250 грн - для власників карточки"Жіноча криївочка", учасниць проекту "Жіночі ГРАБЛІ" та "навчального курсу"Чарівні метафоричні карти та казкотерапія". При оплаті до 15 січня 2019.300 грн для бажаючих приєднатися до жіночих посиденьок - при оплаті до 15 січня 2019р.В день проведення тренінгу - 300 грн і 350 грн.Кількість учасниць - 20. Допоможи своїм цілям стати реальністю у 2019 році.

Курс "Косметолог"
23.01.2019 15:00

Навчальний план: 1. Косметологія, як наука.2. Основа основ: анатомія та фізіологія шкіри, основи дерматології.3. Типи шкіри та системний догляд.4. Процес старіння шкіри, методи запобігання.5. Дефекти шкіри, як наслідок внутрішніх захворювань.6. Anti-age медицина. Поняття. Види.7. Косметичний кабінет і робоче місце косметолога.8. Косметологічна чистка - види.9. Пілінги.10. Аромотерапія.11. Маски: класифікація та види.12. Підбір косметики для салону краси.13. Основи апаратної косметології.14. Мезотерапія.15. Контурна пластика.16. Ботулінотерапія.17. Індивідуальні тематичні знання. Обличчя – це дзеркало, яке відображає рух внутрішнього життя. Приділяйте йому особливу увагу» Коко Шанель.Якщо Ви хочете дізнатися всі секрети краси та косметології, та стати професіоналами, до яких будуть стояти в черзі – пропонуємо Вам пройти навчання на курсах IQ-Cosmetology в школі краси IQ-prestige.   Тривалість курсу: 2 місяці ( 60 годин теорії, 120 годин практики). Вартість курсу - 9 500 грн.

Контурна пластика препаратами- біореволюметриками.
23.01.2019 10:30
вул. Незалежності, 44

S.I.P. Phitogen запрошує практикуючих дерматокосметологів міста Івано-Франківськ та всіх бажаючих на семінар 23-го січня о 10:30. Тема: "Контурна пластика препаратами- біореволюметриками. Корекція верхньої і середньої третини обличчя"Тренер: Думська Уляна - Лікар дерматокосметолог, досвід у сфері ін'єкційної косметології більш ніж 10 років. Член Міжнародного та Українського товариства естетичної медицини, сертифікований тренер компанії «Phitogen», спеціаліст з лазерних технологій.Зареєструватися на семінар Ви можете за посиланням або за телефонами нижче. Успішний досвід та високі результати застосування наших препаратів допоможуть підняти Вашу репутацію на принципово новий рівень!

Курс "Апаратний педикюр"
23.01.2019 18:00

Навчальний план: Стрій нігтьової пластини Підбір інструментів, їх дезінфекція та стерилізація. Їх види на ринку України. Техніка та правила безпеки при роботі з апаратами. Обробка стопи та міжпальцевої зони. Робота з натоптишами, пропрілостями, мозолями. Практичні заняття Підходить для майбутніх майстрів нігтьової справи, які тільки починають свій шлях, та бажають освоїти нову професію – професійних майстрів, які прагнуть до саморозвитку та самовдосконалення – для власників салону краси, для підвищення кваліфікації Ваших працівників.   Графік: індивідуальний ( група 4 людини). Тривалість курсу: 3 дні. Вартість курсу - 4 500 грн.

English Speaking Club

Щосереди! 15:00-16:30 У Молодіжному центрі!! English Speaking Club!!!Тернопільська обласна біблiотека для молоді ТОБМ спільно з Молодідним центром організовує " Клуб спілкування англійською мовою (English Speaking Club)" - середа з 15:00 по 16:30, модератор волонтер Корпусу Миру Шакіта Біллі зі США.Хто не мав можливості поспілкуватись з іноземцями - то Вам до нас!!Захід безкоштовний!! Приходьте!!

Уляна Скицька – про НАШИХ на карті світу
24.01.2019 18:30

 Що пов’язує між собою винахідника вакцини від бубонної чуми, першопрохідця Антарктики та художника «діснеївських» мультиків? Те, що усі вони – українці. Історії неймовірних науковців, митців, спортсменів та політиків з українським корінням зібрала в одну книгу журналістка Uliana Skytska. Дізнайтесь про них і ви ;) У четвер, 24 січня, у тернопільськй Книгарні «Є» (вул. Валова, 7–9) Уляна Скицька та модератор Юрій Матевощук презентуватимуть книгу «#НАШІ на карті світу», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Приєднуйтесь – буде цікаво! Початок о 18:30.Вхід вільний.«#НАШІ на карті світу» — це 80 історій про надзвичайних людей: українців за походженням чи місцем народження. Книжка стала логічним продовженням телепроекту журналістки Уляни Скицькоїі розповідає про українців, яких визнав увесь світ, що змінили хід історії, чиї досягнення дивують та вражають. Серед героїв – як наші сучасники (наприклад, львів’янин мореплавець Павло Резвой чи одесит альпініст Владислав Терзиул), так й діячі початку ХХ ст. (наприклад, вінничанин винахідник ліків від туберкульозу Зельман Ваксман).«Історії #НАШИХ надихають. Хочеться, аби їх переповідали одне одному в кав’ярнях і пабах, згадували у шкільних класах і наступного разу, розповідаючи про експедицію Роберта Скотта, показали дітям відео, де українець Антон Омельченко танцює гопак на борту «Terra Nova», а вивчаючи піраміду Маслоу, бодай одним реченням згадали, що його батьки з Києва», - каже Уляна Скицька.Уляна Скицька - журналістка. Народилася 16 серпня 1988 року. Закінчила факультет іноземних мов Львівського університету ім. Івана Франка. Працювала в рекламній аґенції помічником головного редактора. З 2014 року є автором пізнавальних програм на Телеканалі новин «24». Мешкає у Львові.

Моє казкове життя

Проект "Моє казкове життя" - арт і казкотерапія для дорослих.Усі ми родом із казки і вона справді дивним чином уміє проникати у нашу підсвідомість без перешкод та супротиву. Казку ми сприймаємо, як безпечну для нас і вона може творити дива із нашим життям.Пропоную дорослим зануритися у казкотворення в приємній атмосфері і на позитиві. Вилити все наболіле, що тримає наша свідомість, пізнати свій внутрішній світ, продіагностувати проблеми, які перешкоджають рухатися далі та написати свою мотиваційну казку про СВОЄ КАЗКОВЕ ЖИТТЯ і, повірте, ця казка може справді стати реальністю, бо ми:- Перенесемося думками у дитинство.- Визначимо які казки тоді нам подобалися, а які ні і причини, які на це впливали.- Дізнаємося за сценарієм якої казки ми живемо й досі, можливо.- Визначимо свій архетип домінуючий і архетипи, які мало розвинені.- Пізнаємо свій казковий внутрішній емоційний світ.- Напишемо свою мотиваційну казку на майбутнє життя, тобто перепишемо сценарій на такий, як ми хочемо.- Чудово і приємно проведемо час у казковій атмосфері.З вами буде Казкарка ІРИска (Ірина Мацко) – письменниця, казкарка, казкознавець, керівник креат-студії «ІРИска»Тривалість - 3 год.Вартість - 150 грн.Ква, чай, печиво та казковий настрій забезпечимо.Чекаю вас!

Курс тренувань "Men Style in Salsa"

Подія, на яку чекали давно. Дівчата тримайтесь - танцювальний прокач наших чоловіків. Чоловіки - тепер п'ятниця це ваш день!Справжні мачо танцюють сальсу! ..А особливо, якщо в основі лежить база Rumba Columbia - це танець, який має витоки з давніх часів, і який приніс от ту справжню гарячу чоловічу мужність в сучасний танець.Тобі це необхідно, якщо ти: хочеш навчитися краще танцювати (банально, але факт) хочеш розкрити в собі справжнього мачо хочеш прокачати своє тіло хочеш навчитися імпровізувати та отримувати задоволення від футворків (болюче питання - ми знаємо) Одні плюси - тому не пропусти. Тільки 6 занять! Детальніше в приватні повідомлення на сторінку за нижчевказаним посиланням. Вартість: по абонементу / 50 грн.

Майстер-клас "Ораторське мистецтво"
25.01.2019 18:00

Ті, кому не вистачило місця в залі, хто не встиг зареєструватися і хто запізно дізнався про Майстер клас: "Ораторське мистецтво", який відбувся 15 січня - ця інформація для Вас.25 січня ми проведемо ще один захід, такий же практичний з таким же матеріалом.План:1. Вправи для чіткої вимови2. Акторська майстерність під час виступу3. Пошук індивідуального стилю оратора:▪ особливості манери говоріння▪ інтонація▪ рухиВ рамках майстер-класу Ви дізнаєтесь як:-  як мислити вголос так, щоб Вас захотіли слухати - зробити свої презентації потужнішими та динамічнішими- подолати страх який зупиняє Ваш розвитокВартість?150 грн при реєстрації до 24.01250 грн при оплаті в день проведення заходу Спікер заходу : Світлана Наконечна (Svitlana Nakonechna) - тренер сценічної мови та чіткої вимови, актор драми і кіно, телеведуча "Тернопіль1", журналістУчасть лише при умові попередньої реєстрації за нижчевказаним посиланням. Якщо залишились питання телефонуйте за телефоном нижче. 

Курс "Базова підтримка життя"
26.01.2019 09:00
вул. Чехова, 3 (Tesimmed - Center for medical simulation)

Під час курсу ви дізнаєтесь:- Як обстежити особу без свідомості.- Як проводити натиски на грудну клітку та штучне дихання.- Як безпечно використовувати АЗД (автоматичний зовнішній дефібрилятор)- Як перевести особу без свідомості у безпечну позицію на боку.- Як надати допомогу особі що вдавилася.   Деталі в приватні повідомлення за нижчевказаним посиланням. 

English Speaking Club

Ваша дитина вивчає англійську в школі, але боїться заговорити англійською мовою під час подорожі? Ви хочете, щоб ваш син або дочка з інтересом вивчали англійську мову?Ми запрошуємо Вас у наш клуб «English Speaking Club»!На зустрічах ми намагаємося створити таку атмосферу, в якій дитині буде комфортно освоювати та практикувати англійську мову. Та база, яку отримує дитина на початковому етапі освоєння мови, залишається з нею назавжди. Зустрічі в клубі містять комунікативні ігри на англійській мові, міні-сценки, пісні, вірші, творчі ігри. Мета клубу: зняття мовного бар'єру, активізація словникового запасу, підвищення інтересу до вивчення іноземних мов.Вік учасників: 3-5 класЧас проведення: щонеділі та щосуботи 14:00 – 18:00 Вартість: 100 грн

Курс "Апаратний манікюр"
26.01.2019 09:00

Навчальний план: Підбір інструментів, їх дезінфекція та стерилізація. Підбір крутящих ручних інструментів. Алгоритм виконання процедури. Захворювання: причини, методи їх лікування та профілактики. Одноденний курс: – підходять для майбутніх майстрів нігтьової справи, які тільки починають свій шлях, та бажають освоїти нову професію – професійних майстрів, які прагнуть до саморозвитку та самовдосконалення – для власників салону краси, для підвищення кваліфікації Ваших працівників.   Графік: індивідуальний (група 4 людини). Тривалість курсу: 1 день. Вартість курсу - 2 000 грн.

Майструємо коляду

Файно провівши Різдвяні Свята, змайструємо собі на спомин фіґурки малих колядників. Допоможе нам у цій справі майстриня Надія Луцишин. Для заняття потрібно підготувати біле полотно, синтепон, міцні нитки, голку, ножиці, картонні гільзи від рулончиків фольги, клаптики теплих тканини для зимового одягу, шматки хутра, хустин, вишиті фрагменти (розміри та деталі згодом в коментарях на сторінці за нижчевказаним посиланням). Як завжди у нас ви знайдете хороший настрій, кавування з домашніми смаколиками, душевні бесіди та своїх харизматичних колядників. Не проґавте! Краще прийти і побачити все самому, ніж потім почути, як було файно, від інших.

2 модуль "Робота з сімейними запитами"
27.01.2019 10:00

Асоціаціїя Розвитку Глибинної Психології та Коучингу (Association for the development of depth psychology and coaching) запрошує на навчальний курс "Чарівні метафоричні карти та казкотерапія"На курсі ви:~ Познайомитеся з інноваційним психологічним інструментом - метафоричними асоціативними картами;~ Пізнаєте глибокий сенс метафори в роботі з несвідомим;~ Познайомитеся з різними варіантами роботи з МАК;~ Навчитесь аналізувати, розуміти карту; ~ Навчитеся працювати з МАК або удосконалите свою майстерність і відкриєте нові перспективи в роботі з картами;~ Отримаєте в свій професійний арсенал або для домашнього користування, і відпрацюєте на практиці базові і найефективніші техніки по роботі з МАК:* Я-концепція* відносини* Пошук призначення* фінанси* Робота з негативними переживаннями* Планування, цілепокладання* Ситуації вибору* Психосоматика~ Познайомитеся з більш 40-ма авторськими колодами МАК . У роботі використовуються авторські техніки.;~ Побуваєте в ролі клієнта і терапевта сесії з МАК і пропрацюєте власні хвилюючі ситуації, навчитесь краще розуміти себе;~ Підвищите свій творчий потенціал та зрозумієте як працювати на вирішення ситуації в запиті;По закінченню курсу ви отримаєте сертифікат від Асоціація Розвитку Глибинної Психології та Коучингу (ADDPC) та можливість членства в асоціації.У програму курсу входить - вісім одноденних модулів на різну тематику та сертифікація. Є можливість відвідати лише один модуль за обраною тематикою.Другий модуль 27 січня 2019 з 10.00 до 18.00. Навчання проводиться один раз в місяць, один день у суботу або неділю (розклад навчального проекту узгоджується). Довідки за телефоном Марія або реєструйтеся за посиланням

Клуб Business English
27.01.2019 13:00
в бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку»

В бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» — Клуб Business English (Олег Гужда).

Майстер-клас "Мобільна обробка фото"
27.01.2019 13:00

Спікер заходу: Volodymyr Stus - блукач, мрійник, егоїст, який в процесі пошуках себе відкрив і вивчив магію Instagram та фотографії.Поговоримо про: Як заявити про себе на просторах Instagram ? Секрети якісних фотографій та правила обробки мобільної фотографії за допомогою: Snapseed, Lightroom, Vsco, Picsart, Facetune. Тенденції Instagram-фотографії 2019. Чому красиві фото це тільки 30% успіху? Вартість?150 грн при реєстрації до 26.01250 грн при оплаті в день проведення заходу

Курс "Мистецтво Photoshop"
28.01.2019 18:00

Мрієш навчитися обробляти фотографії як справжній професіонал? Шукаєш спосіб зробити свій профіль в Instagram яксравим та неординарним, а аккаунт у Facebook привабливим та цікавим?Впоратися з поставленими завданнями можна за допомогою "Addobe Photishop", і ми запрошуємо тебе освоїти його переваги разом з нами!Курс - "Мистецтво Photoshop"Навчальна програма складається з 20 модулів, які складатимуться з двох частину, і включатимуть теоретичну та практичну частину, а також підсумкові заняття та самостійні роботи.Детальний опис програми Викладач: Наталія Яворська - #та_що_малює_світлом, фотохудожник, практичним досвід роботи з Adobe Photoshop більше ніж 6 років, викладач в SMM-школі. Коли?З 28 січня по 1 березня ( два заняття в тиждень - понеділок та четвер з 18.00 по 21.00 год)Вартість - 2300 грн Кількість місць - 10 Реєстрація за посиланням нижче.

Language School
28.01.2019 17:00

Що ж таке Language School⁉️Це курси, де ти зможеш покращити свою англійську чи почати її вивчати. А також чудова можливість поспілкуватися з іноземними волонтерами, які приїдуть з різних куточків світу, щоб стати для вас "вчителями", дізнатись про їхню культуру і традиції та відкрити для них справжню УкраїнуЦієї зими курси триватимуть від 28.01 - 01. 03.▪️Вартість курсів становить 350 грн. * якщо ти відвідував літні курси, і маєш сертифікат, тоді отримаєш знижку у розмірі 30% !Що передбачають курси?- всіх учасників буде поділено відповідно до рівня володіння англійською мовою; - за кожною групою буде закріплено іноземних волонтерів; - заняття будуть проводитись 3 рази на тиждень протягом 5-ти тижнів; - окрім англійської, волонтери будуть раді провести уроки своєї рідної мови. Також, ти зможеш: - відвідувати Speaking clubs з нашими іноземцями; - прийти на подію, де волонтери представлятимуть свою культуру; - проводити з ними свій вільний час.Реєструйся за посиланням нижче.

Агресивна дитина
30.01.2019 18:00

Чому одна дитина б"ється, інша - мучить кота, третя - гризе нігті, а четвертій сниться, що вона тікає від собак? Тема всіх цих історій одна - агресія, але прояви різні. Цей семінар для батьків про дітей, які іноді сердяться, і для батьків, які самі іноді сердяться. А ще цей семінар для тих, хто хоче зрозуміти, що робити зі злістю на самого себе, про те, звідки вона береться і як її позбутися. Розібравшись у видах агресії, її причинах ви отримаєте поради, вправи та ігри , які допоможуть у розв"язанні проблем з агресією. Тренінг вестиме сімейний психолог, казкотерапевт , спеціаліст з використання проективних методик _ Баландюк Марія.Орг. внесок 120 грн

Презентація книги "Історія в.о. УПА “Лисоня”" Сергія Волянюка
30.01.2019 18:30

Учасники: Сергій Волянюк, Юрій Матевощук (модератор)Книгарня «Є» та «Навчальна книга - «Богдан» запрошують на презентацію книги «Історія воєнної округи УПА “Лисоня”» Сергія Волянюка, яка відбудеться 30 січня за участю автора.  Наукова розвідка, що розкриває історичну правду про діяльність відділів УПА проти німецького та радянського режимів, а також проти польського підпілля. Особливу увагу присвячено багатогранній діяльності «Лисоні» як однієї з найпотужніших воєнних округ УПА.Праця побудованана основі численних архівних документів та матеріалів.Сергій Волянюк - автор праць присвячених висвітленню історичних подій, кандидат історичних наук.Вхід вільний.

Управління юридичними ризиками в ІТ
30.01.2019 19:00

Ризики є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, і їхня кількість та ціна, як правило, зростають разом із ним. Тож управління юридичними ризиками в ІТ-бізнесі важливе для безпечного і законного структурування аутсорсингових і продуктових ІТ-компаній.Про тонкощі, пов’язані з корпоративним структуруванням і оподаткуванням ІТ-бізнесу, трудові й договірні відносини в ІТ та те, як керувати ризиками у цих площинах, розкаже Yura Kornaga, партнер юридичної компанії Axon Partners, названої найкращою українською юрфірмою року в ІТ-індустрії за версією Legal awards, і яка входить в найбільші світові юридичні рейтинги Legal 500 та Who’s Who Legal.Для керівників, власників, менеджерів та інхауз-юристів ІТ компаній і стартапів.На лекції поговоримо про:- корпоративне структурування бізнесу (локальне та міжнародне);- ризики прихованих трудових відносин;- оподаткування (в Україні та закордоном);- комплаєнс в ІТ.Івент відбудеться за партнерства з компанією Crowdin InsideВартість квитка: 150 грн

Soft Skills: лабораторія успіху

У 2019 році продовжуємо роботу у проекті з розвитку гнучких навичок особистості та шукаємо нових учасників для наших щотижневих занять. Вашій дитині 8-12 років, і вона прагне більше пізнати себе?Вона цікавиться багатьма речами, але традиційна школа не дає відповідей на ці питання?Вам хочеться розвинути у неї гнучкість мислення та здолати страх робити помилки?Наш проект допомагає розвинути твої soft skills, тобто м'які навички - такі риси особистості, що дозволяють стати успішними у будь-якій сфері чи професійній діяльності. У креативному просторі Унікум команда тьюторів створює умови саме для цього! Пізнання себе, своїх сильних і слабких сторін, здобуття навичок комунікації, коллаборації, критичного та креативного мислення. Майбутнє – це період, коли головною цінністю стане мозок, емоції й розвиток. Дозвольте дитині зробити крок до успіху вже сьогодні - зростайте і розвивайтеся з нами :)Запис в програму працює за посиланням або за номером телефону.Впродовж доби ми зконтактуємо для уточнення місця і графіку занять!

SANDPLAY-терапія в роботі дитячого психотерапевта
02.02.2019 10:00
вул.Танцорова, 51, офіс 612б

Перший семінар навчального курсу Sandplay-терапія в роботі дитячого психотерапевта

Авторська майстерня "Сімейний дизайн"
03.02.2019 10:00

Авторська майстерня «Сімейний дизайн» розкриває особливості побудови комфортного, безпечного, підтримуючого простору у сім’ї. Ви дізнаєтеся, за якими «законами» та правилами можна побудувати власний хороший дизайн сім'ї. Знання та навички, отримані в рамках авторської майстерні «Сімейний дизайн», спрямовані на розвиток ефективної взаємодії та подолання складнощів у парі, між батьками й дітьми.Вартість: до 20.01.2019 - 850 грндо 02.02.2019 - 950 грнна місці - 1000 грн.   Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Тренінг-практикум "Матусин синочок"
03.02.2019 11:00

Психологічні ігри, в які грають чоловіки, тренінг-практикум "Матусин синочок",  запрошуємо жінок та дівчат для знайомства з собою у стосунках з чоловіками. "Матусин синочок" - як розпізнати?Як уникнути нездорових ситуацій у стосунках?Що ми, жінки, робимо неправильно, раз притягуємо «не тих» в своє життя?«Він + Вона». Модель щасливих відносин. Складаємо формулу щастяЧоловік «на виріст». Чи варто від нього чекати фінансових успіхів?Що робити, щоб чоловік зміг піднятися по фінансовому рівню?Як підняти чоловіка з дивана, відірвати від комп'ютера і допомогти мотивувати його на дії?Як «розлучити» його з мамою?Як будувати стосунки з "матусиним синочком"Тренінг-практикум проведуть для ВАС:Співзасновники Асоціації Розвитку Глибинної Психології та Коучингу (Association for the development of depth psychology and coaching)Galina Manilich-Zhegrajj (м.Тернопіль,Чернівці) - метафоричний коуч IAC Coaching, консультант з питань побудови щасливих стосунків між чоловіком і жінкою, сертифікована ведуча гри "Купідон", автор програми - "Від знайомства до заміжжя", "Гола ПРАВДА про чоловіків","Жіночі ГРАБЛІ", власниця жіночого клубу "Жіноча криївочка", сертифікований НЛП практик, Спеціаліст по роботі з метафоричними асоціативними картами(МАК).Марія Баландюк (м.Тернопіль) - сімейний психолог, психолог-консультант в методі позитивної психотерапії, Вісбаденська академія Позитивної Психотерапії майстер-курс,спеціаліст з використання проективних методик (метафоричних асоціативних карт),автор програми"Жіночі ГРАБЛІ" казкотерапевт, член асоціації ЕЕАТА, засновниця психологічної студії "Smille", ведуча жіночих тренінгів та семінарів.Цінність участі:При оплаті до 30 грудня 2018 - 350 грн.до 17 січня 2019 - 450 грн.до 3 лютого 2019 - 500 грн.Необхідна попередня реєстрація. 

Курс "Основи фотографії для початківців 8.0"

3 лютого 2019 розпочинається курс "Основ фотографії 8.0", створений для фотографів-початківців. Ніякі спеціальні знання для проходження курсу не потрібні.Вартість курсу 4500 грн. (можлива оплата частинами).до 30.11 - 3500 грн.до 31.12 - 4000 грн.Всі деталі/графік/програма/реєстрація за нижчевказаним посиланням. 

Курс графічного дизайну

Якщо Вам більше 15 років, Ви творча особистість та володієте азами малювання – ставайте слухачами курсу «Графічний дизайн» із використанням графічних планшетів.Попередня реєстрація та деталі за нижчевказаними номером або формою посиланням.

Семінар "Про що говорить дитячий малюнок"
09.02.2019 15:30

Семінар-практикум на тему :"Про що говорить дитячий малюнок". Наші діти полюбляють малювати, а от розповідати про те, що вони відчувають - полюбляють не всі. Та й не всі дітки вміють бути відвертими зі своїми батьками через острах чи несміливість. Діти різні, характери різні. Зрозуміти, що ж відбувається з дитиною, який її внутрішній стан , чого вона зараз потребує, чого боїться, що її непокоїть можна за допомогою аналізу її малюнку. Цей тренінг буде цікавий перш за все батькам, у яких є дітки будь-якого віку, шкільним психологам, соціальним педагогам, вихователям садочків, студентам - психологам та усім, хто цікавиться психологією та любить дітей.По завершенні семінару ви :- навчитесь розуміти сюжет малюнка,- матимете відповідь, чому дитина забуває малювати себе або когось із батьків,- навчитесь аналізувати малюнок за кольоровою гамою, величиною простору та розміром фігур,- зрозумієте, якими засобами, деталями, нюансами маленький художник повідомляє вам про свою роль у власній сім"ї та стосунках, які в ній склались,- навчитесь розпізнавати типи виховання дитини за малюнком. Коли ми розуміємо, що відбувається з дитиною, ми знаємо як їй допомогти... Семінар вестиме сімейний психолог, казкотерапевт, спеціаліст з використання проективних методик, член східноєвропейської асоціації EEATA, член правління Асоціації Розвитку Глибинної Психології та Коучингу - Баландюк Марія.Орг внесок 350 грн. Довідки за телефоном

Як розмовляти з дитиною про "ЦЕ"?
10.02.2019 13:00

Невдала розмова про секс у дитинстві може призвести до серйозних комплексів у дорослому віці!Хочемо ми того чи ні, але незручних питань, на кшталт: "Як я з'явився на світ?", "Чому хлопчики відрізняються від дівчаток?" - батькам не уникнути. Ви все ще ніяковієте та не знаєте, як говорити з дітьми про "ЦЕ" і коли варто починати? Тоді Вам точно до нас Поговоримо про те:- що таке дитяча сексуальність;- вікові особливості сексуальності;- що включає в себе сексуальне виховання у сім'ї;- з якого віку варто починати говорити про "це", з чого починати та що врахувати;- типові дитячі питання про секс і як на них відповідати;- як будувати комунікацію з дитиною на тему сексуальності.   Захід актуальний для батьків, в яких є діти від 3 до 12 років.Орг.внесок: 200 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Тренінг "Як розмовляти з чоловіком без проблем?"

Якщо знаєш, як розмовляти з чоловіком, то отримуєш найкращі результати у стосунках. До Дня Святого Валентина запрошую на зустріч "Як розмовляти з чоловіком без проблем?".   Ви отримаєте: Діагностику і аудит свого особистого розмовного стилю Ідеальний набір методик для поліпшення якості вашого розмовного стилю Унікальний коктейль дієвих розмовний інгредієнтів комунікаційних помилок в спілкуванні з чоловіком Повідомлення: як потрібно писати і відповідати, щоб емоційно "прив'язати" чоловіка Непрямі навіювання і слова-пастки: як ми переконуємо і як нас переконують Вербальне маркування: як асоціюватися у чоловіка тільки з хорошим

Історія успіху. Бренд - Таня Пренткович
15.02.2019 18:00

День, який змінить твоє завтра!Таня Пренткович - жінка, яка має багато досягнень завдяки наполегливості, рішучості, енергії, силі волі та віри в себе.Бізнес, сім`я, подорожі та мрії - шлях до цього був не простий, але вона змогла. Попереду, ще багато планів та досягненьЯкщо тобі потрібен зараз хтось для натхнення чи мотивації - тоді чекаємо тебе!Тобі це потрібно, якщо ти: ✅щось хочеш змінити, та не знаєш з чого почати✅амбітний✅хочеш розвиватися✅хочеш чогось досягнути✅боїшся труднощів✅хочеш себе реалізувати, як особистість✅хочеш покращити свій бізнес✅ти просто хочеш - але не знаєш чоговік та стать - не мають значенняНіколи не пізно щось міняти, ніколи не пізно повірити в себеІ можна справитись зі всім!Щаслива мама, яка може все!Купуємо на сайті www.yourday.in.ua550*/650 грн - 1-3 ряд 450*/550 грн - 4-8 ряд350*/450 грн - 9-14 ряд 300*/350 грн - 15-20 ряд250*/300 грн - 21-24 ряд*ціни діють до 31 грудняОрганізатор: ГОЯ - агенція, що займається організацією масштабних заходів, подій, зустрічей з найкращими спікерами України. Стимул до трансформації бізнесу і життя, емоції, досвід, ідеї,здійснення мрій.Твій день з ГОЯ, що змінить твоє завтра!Ти про нас ще почуєш

Метафора. Практичне застосування у психології

Громадська організація «Психологічної допомоги і просвіти «Знайди себе» запрошує у навчально-терапевтичний проект «Метафора. Практичне застосування у психології». Даний курс складається з шести одноденних модулів, кожен з яких має власну тематику. Структура модуля – 25% теорії, 75% практики. По завершенні навчання надається сертифікат від ГО ПДП «Знайди себе» з вказаними годинами і тематикою пройдених модулів. Програма розрахована на психологів, вчителів, соціальних працівників та студентів, яким цікаво досліджувати себе, пізнавати нове та отримати у свою скарбничку нові техніки та методики для роботи. Мета програми: розширення та систематизація теоретичних знань щодо поняття метафори; освоєння навичок практичного застосування метафори у процесі самопізнання та психологічному консультуванні. Завдання програми: ознайомити учасників з різними видами метафор та особливостями їх застосування; розширити арсенал методик у роботі психологів; розвинути навички творчої імпровізації під час роботи з клієнтом; осягнути все різноманіття метафор та їх можливостей у роботі, буденному житті. Програма проекту: Тема 1: Терапевтична метафора. Поняття і застосування. поняття метафор, їх різновидів та особливостей сфери та способи використання метафор в роботі психолога алгоритм створення терапевтичних метафор Тема 2: Метафоричні асоціативні карти. види та призначення різних колод МАК базові техніки роботи з МАК Таро як інструмент у роботі психолога Тема 3: Казки і міфи способи роботи з казкою в терапії аналіз казки, міфу написання терапевтичної казки міфи як сценарії нашого життя Тема 4: Тілесна метафора. робота з образом власного тіла рухи та жести як спосіб висловитися метафори психосоматики Тема 5: Сексуальна метафора. використання метафоричного мовлення для зниження тривоги клієнта, підвищення комфорту при спілкуванні на тему сексу сексуальні сценарії в казках метафора в спілкуванні пари, що знаходиться в стосунках Тема 6: Сновидіння як метафора реальності. сни як важлива складова психічної реальності людини робота зі сновидіннями у процесі консультування метафори трактування сновидінь Ведуча програми Шейкіна Тетяна - психолог психоаналітичного напрямку, член Української спілки психотерапевтів, консультант в напрямку Позитивної психотерапії, арт-терапевт Східно-Європейської асоціації арт-терапії (ЕЕАТА, Софія), казкотерапевт, таролог, автор і ведуча психологічних ігор, співавтор та тренер освітнього проекту «Казкотерапія», голова громадської організації «Психологічної допомоги і просвіти «Знайди себе», керівник проекту «Таємниці нічних казок». Вартість одного модуля 500 грн. по передплаті, 600 грн. в день проведення. Щодо питань оплати і запису телефонуйте за нижчевказаним номером телефону.  

Навчання: Міоліфтинговий масаж обличчя

Унікальна масажна методика, що є симбіозом різних масажних технік і складається з шести блоків.  1. Унікальність даної техніки в тому, що її можна використовувати по блокам, як конструктор, тобто виконувати як один блок, так і всі шість, можна комбінувати блоки в залежності від результату, якого ви хочете добитися. Масаж може тривати від 10 хвилин, до 1,5 годин.2. Використовується тангенціальний рух впливають на механорецептори шкіри.3. Приділяється акцент на біомеханіку тіла фахівця (працює все тіло фахівця).4. Робота з зоною комфорту клієнта і не входження в неї.5. Вчимо звертати увагу, як тканини самі «говорять», як з ними краще працювати, з якою інтенсивністю і на якій глибині.6. Робота не тільки з особою, але і з шиєю, декольте, руками, включаючи кисті і спиною (не перегортаючи клієнта). Тобто масаж обличчя більш цілісний і сприймається клієнтом краще, ніж просто вплив на особу.РЕЗУЛЬТАТ:1. Ліфтинг, пружність, еластичність.2. Усунення птозу.3. Зняття набряклості.4. Розслаблення як м'язове, так і психоемоційний.5. Усунення і зменшення зморшок.6. Корекція овалу обличчя.7. Усунення нервового тику і зняття нервової напругиВартість навчання 5000 Грн. При передоплаті до 18 січня вартість навчання 4500 грн Успей записатися за пільговою ціною. Поспішайте, кількість місць обмежена Зареєструватися тел

Новий набір із Позитивної психотерапії
22.02.2019 11:00

Базовий курс для тих, хто ..   Може, або хоче зрозуміти, що психотерапія може бути «легкою», а не «привантажуючою»; Шукає нову «точку збірки» в професії; Хоче стати психотерапевтом самому собі; Хоче розширити свої кордони і змінити своє життя; Намір підвищити кваліфікацію в сфері роботи з людьми; Бажає познайомитися з сучасними методами в психотерапії; Вчений в психології і психотерапії, але хоче пройти практичний курс; Попередній запис у приватні повідомлення за нижчевказаним посиланням.

Новий набір на курс "Позитивна психотерапія"
22.02.2019 11:00

Базовий курс для тих, хто ..…Може, або хоче зрозуміти, що психотерапія може бути «легкою», а не «привантажуючою»;…Шукає нову «точку збірки» в професії;…Хоче стати психотерапевтом самому собі;…Хоче розширити свої кордони і змінити своє життя;…Намір підвищити кваліфікацію в сфері роботи з людьми;…Бажає познайомитися з сучасними методами в психотерапії;…Вчений в психології і психотерапії, але хоче пройти практичний курс;Базовий курс не потрібен …… Людям, що вірять в свою ідеальність;… Терапевтам, що вірять в свою непогрішність;… Тим, хто не хоче працювати над собою, а бажає лише допомагати іншим;… Тому, хто вважає, що піде на Базовий курс і автоматично буде щастя;… Тому, хто просто хоче хвалитися своїм черговим дипломом без бажання це використати на собі.Зародження позитивної психотерапії почалося з так званої «терапії міфами».Н. Пезешкіан виявив надзвичайну заспокійливу дію міфів – і у 1968 році у Флориді, США, виступив із доповіддю щодо «терапії міфами» перед терапевтами, психіатрами, де його ідеї отримали підтримку.Позитивна психотерапія (позитум-підхід) виникла як новий метод психогігієни і психотерапії, що ґрунтується на широкому дослідницькому матеріалі (50 000 психотерапевтичних сеансів), отриманому у психосоматичноорієнтованій психотерапевтичній практиці під керівництвом доктора медичних наук, лікаря невролога, психіатра, психотерапевта Н. Пезешкіана у 1968 році у Німеччині.Н. Пезешкіан самостійно визначає метод як глибинно-психологічний із транскультурного погляду з новими техніками у руслі конфлікт-центрованої і орієнтованої на ресурси короткотривалої психотерапії.В основі методу – міжкультурні дослідження більше 20 культур зі всіх 5 континентів, а однією із головних цілей позитум-підходу є відповідь на запитання, як можна розуміти і, у випадку необхідності, лікувати людей інших культур.Ефективність методу доведена дослідженням, проведеним у Німеччині у 1997 році, що продемонструвало високу терапевтичну дієвість короткотривалого методу (25-40 сеансів). За це дослідження метод був удостоєний Головної медичної премії Німеччини «Річард-Мартін-Прайс».Послідовники методу поширюють практику психотерапії повсякденного життя як процесу розвитку самодопомоги і вміння до розширення цілей із метою якнайбільш повного розгортання у практиці цілісної триєдності природи особи – тіла, душі і духу, а відповідно до наукового вжитку – соматичних та ментальних феноменів. Втілення основних ідей сягає як приватного, так і соціального життя.

Навчальний курс проективних методик
23.02.2019 10:00

Асоціація Розвитку Глибинної Психології та Коучингу запрошує на :"Навчальний курс проективних методик", який складається із 8 дводенних модулів. Цей курс буде цікавий психологам, соціальним педагогам, студентам, медикам, людям, бажаючим розвиватись з метою збільшення кількості методик в своєму арсеналі роботи.   1 модуль: Метафора в психологічному консультуванні.2 модуль: Агресія, травми, горе.3 модуль : Страхи, провина та образи.4 модуль : Психосоматика.5 модуль : Робота з жіночими запитами.6 модуль: Проекція - як ресурс.В процесі навчання будуть використані елементи ігрової терапії, ізо-терапії, казко-терапії, фото-терапії, МАК, НЛП та різні напрямки психологічного консультування для отримання кращих результатів в роботі з клієнтами.   Внесок до 30.01 1200 грн. до 21.02 1400 грн. з 22.02 1600 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Як ефективно запустити і просувати свій бізнес в YouTube?

Спікер заходу : Юренко В'ячеслав✅ Підприємець із сонячної Одеси.✅Співзасновник і ідейний натхненник Південної рекламної группи, 4Limes, #Be_original, Izya Print, Sale Group.✅Провів більше 80 тренінгів та вебінарів для аудиторії від 50 до 300 чоловік.✅Досвід роботи з клієнтами з 27 країн.✅Бізнес-блогер. ПЛАН1.Семантичне ядро каналу2. Процес створення відео3. Створення і ведення каналу4. Механіки просування5. Відстеження трафіку6. Реклама у блогерів7. Просування відео в ТОП 10 YouTube8. Відео SEO - Висновок відео в топ Google9. Просування через схожi i рекомендованi відео10. Google AdsВартість?Пакет Стандарт - 250 грн - участь у заході - відео для підготовки- матеріали для самостійного опрацюванняПакет Стандарт - 350грн- участь в заході- відео для підготовки- матеріали для самостійного опрацювання- відео з заходуПакет VIP - 700грн- участь в заході- відео для підготовки- матеріали для самостійного опрацювання- відео з заходу- індивідуальна онлайн консультаціяУчасть лише при умові попередньої реєстраціїЯкщо залишились питання телефонуйте

Воркшоп "Тренди Інтернет-маркетингу 2019"
24.02.2019 18:00

План заходу:1. ТОП-10 трендів інтернет-маркетингу 2. Основні тренди і нові технології SMM 3. Тренд-сетери Тернополя. Хто диктує моду?Вартість?150 грн при реєстрації до 15.01250 грн при оплаті в день проведення заходу Спікери заходу : Оксана Багрій - маркетолог TOYOTA-центр Тернопіль,Олександра Струмчинська - SMM-експерт, директор та тренер першої SMM-школи в ТернополіУчасть лише при умові попередньої реєстрації за нижчевказаним посиланням. Якщо залишились питання телефонуйте за нижчевказаним телефоном. 

Семінар "Як впоратись зі своєю агресією?"
24.02.2019 13:00

Про що піде мова:Хоч агресія і природна, ніхто не любить злих людей! Особливо жінок! Але реальність така, що інтенсивний темп життя і високі вимоги, змушують жінок тримати бойовий режим. Це постійний стрес і він не проходить без наслідків: накопичується негатив, що вимагає розрядки.І ми розряджаємося на своїх близьких, а найбільше страждають більш беззахисні - діти. Як наслідок - почуття провини і думка про себе як про жахливу матір і погану людину! Знайомо? Тоді нам точно потрібно зустрітися! А ще ця зустріч потрібна тим, хто хотів би виховати психологічно здорових дітей, навчивши їх приймати свої почуття і усвідомлювати свій стан ☝️А ще на нашій зустрічі ми з вамиДізнаємось:- Що таке агресія? Її плюси і мінуси.- Чим відрізняється чоловіча і жіноча агресія?- Що таке аутоагресія? Її причини і чим вона небезпечна?- Що таке гнів або злість і як її висловлювати, щоб не псувати відносини з близькими і не зриватися на дітях?- Який вплив і наслідки агресії на жінку та її здоров'я. Психосоматика.Потренуємось:- Вчасно помічати свої емоції, щоб не накопичувати роздратування.- Висловлювати свої емоції адекватно, щоб не поранити близьких.- Приймати почуття ваших дітей - підвищите емоційний інтелект.- Розберемо саме ваш механізм агресії - що вас вмикає? Орг.внесок: 200 грн

Тренінг "Організаційна культура чи культура організацій?"
28.02.2019 19:00

І знову до нас приїжджає крутезний спікер - Anna Lavrova, Certified Scrum Master, Certified SAFe Agilist. На цей раз Анна розповість про корпоративну культуру та мотивацію.Про що ви дізнаєтеся: старі та нові моделі корпоративних культур, принципи їх роботи на прикладі реальних компаній; про мотивацію не від Маслоу, а про ту, що працює у ХХІ столітті; про те, в якій компанії працюєте ви чи якою компанією ви управляєте. Подія буде цікавою, якщо ви: HRM, PM директор або власник компанії керівник компанії прагнете вивести свою компанію в лідери галузі Вартість участі: 200 грн. - за умови попередньої реєстрації, 250 грн. - безпосередньо на події.

Основи казкотерапії

Східно-Європейська асоціація арт-терапії (EEATA, Софія, Болгарія) ГО ПДП «Знайди себе» оголошує набір у групу практично орієнтованого курсу «Основи казкотерапії».Програма передбачає 100 академічних годин, 70 з яких на практичні 1-денні тренінгові зустрічі,  30 на самостійну та інтервізійну роботу для опрацювання вивченого матеріалу. Завершальна сесія – захист індивідуальних проектів та вручення сертифікатів від Східно-Європейської асоціації арт-терапії (EEATA) та ГО ПДП «Знайди себе». Мета програми: оволодіння її учасниками знань щодо теоретичних основ казкотерапії та навичок застосування казкотерапевтичних технологій у психологічній практиці.Завдання: ознайомити з особливостями діагностичної та терапевтичної роботи з казками та метафорами; розвивати здатність до ефективної організації процесу вирішення різноманітних психологічних проблем дітей та дорослих з використанням казкотерапії; ознайомити з архетипічним змістом казок, розвивати аналітичні здібності учасників програми; на основі аналізу феноменологічно-екзистенційного змісту казки визначати особливості актуальних життєвих ситуацій та пошуку ресурсів для їх вирішення; отримати можливість для особистісного зростання через самоусвідомлення, пропрацювання власних проблем та активізацію творчих ресурсів самореалізації та самозцілення. Дати модулів:27.10.18 – 1 модуль25.11.18 – 2 модуль29.12.18 – 3 модуль20.01.19 – 4 модуль 03.03.19 – 5 модуль26.05.19 – 6 модуль 09.06.19 – 7 модульоргвнесок за перший модуль - 800 грн. до 30.09.181000 грн. до 15.10.18,1200 грн. - в день тренінгуОплата за всі модулі - 5 000 грн.

Приєднуйся до AIESEC
07.03.2019 18:00

AIESEC у Тернополі починає набір в організацію на літні проекти.Що таке AIESEC? Коротко, це найбільша в світі молодіжна організація, в якій можна отримати багато корисних на сьогодні навичок.Якщо ти:- Розумієш, що тебе не цікавить спеціальність на якій ти вчишся?- Хочеш знайти багато цікавих людей?- Зацікавлений у отриманні практичного досвіду і навичок які корисні сьогодні?- Завжди хотів знайти постійне оточення людей які спілкуються виключно на англійській?Тоді я пропоную тобі не витрачати даремно часу і переходити за посиланням і починати розвиватись разом із нами.З будь-якими запитаннями звертайтесь до Воробця Олександра за посиланням нижче.Давай розвиватись разом із AIESEC

Секрети щасливих стосунків. Як знайти, вберегти та не втратити
24.03.2019 18:00

Тобі потрібно тут бути! Зустріч з Григорієм Решетником на тему «Секрети щасливих стосунків. Як знайти, вберегти та не втратити?!»День, який змінить твоє завтра! Григорий Решетник - популярний український телеведучий, актор, режисер, диктор, шоумен, громадський діяч, щасливий чоловік та батько двох синочків. Його голос запам`ятовують усі. Ведучий романтичного реаліті- шоу «Холостяк», вважає свій шлюб за вісім років подружнього життя дуже міцним і надійним. У нього точно є чого повчитися, як знайти, вберегти і не втратити.  План виступу: - ідеальна жінка очима сучасного чоловіка - найпоширеніші помилки перших зустрічей - як розпізнати своє кохання- як остаточно та безальтернативно закохати в себе - кризи в стосунках - як легко подолати турбулентність - прийоми боротьби з буденністю та побутом - прогресуймо разом - техніки сімейного розвитку - як відчути та закріпити абсолютне щастяГотуй свої запитання Григорію!Ніколи не пізно щось міняти - ніколи не пізно бути щасливим! 750 грн - 1-3 ряд  650 грн - 4-8 ряд 550 грн - 9-14 ряд  450 грн - 15-20 ряд 400 грн - 21-24 ряд* З 01.01.2019 до 31.01.2019 знижка на квитки - 25%З 01.02.2019 до 28.02.2019 знижка - 15%Організатор: ГОЯ - агенція, яка займається організацією масштабних заходів, подій, зустрічей з найкращими спікерами України. Стимул до трансформації бізнесу і життя, емоції, досвід, ідеї,здійснення мрій.Твій день з ГОЯ, що змінить твоє завтра!

Як отримати неможливе швидко та найкращим способом?
25.05.2019

Туніс – країна з багатющою історією, смачнючою національною кухнею, чистим морем, м'яким середземноморським кліматом, безліччю курортів європейського рівня, сучасними, окутаними зеленню готелями, привітна та гостинна.Запрошуємо відвідати цю країну та навчитися отримувати неможливе швидко та найкращим способом.Поєднаємо відпочинок та трансформуємо своє життя разом! Пропонуємо для вас програму "Як отримати неможливе швидко та найкращим способом" у Тунісі.Для кого ця програма?-Тим, кому категорично мало того, що вони мають зараз - хто жадає більше грошей, краси, подорожей і досягнень, але не бачить шляхів до них-Тим, хто хоче зрушити з мертвої точки і почати рухатися вперед-Тим, хто давно хоче стати кращою версією себе і розкрити свій потенціал на повнуПісля цієї наповненої вправами і техніками програми у вас будуть сили і знання для того, щоб реалізація бажань трапилася сама, по прискореному маршруту!Відповіді щодо участі за телефоном нижче. Останній термін реєстрації - 28 лютого 2019.

Спорт, здоров’я

Відкритий 5km забіг Ternopil runday! / Free 5km run
26.01.2019
площа на набережній перед Центральним причалом

runday - це національна спільнота бігунів та волонтерів з єдиною місією: зібрати 1 мільйон людей, які регулярно бігають або ходять 5 кілометрів.Ternopil runday - це пробігтися 5км по найбільш безпечній та екологічній біговій локації у Тернополі. Це зустріти бігових друзів, познайомитися з досвідченими атлетами, долучитися до бігової спільноти, дізнатися про найцікавіші бігові заходи, знайти тренувальний клуб у своєму районі та весело провести час у дружній компанії. При цьому бігати не є обов'язковою умовою, натомість дуже цінується волонтерська допомога: засікати час, сканувати учасників, роздавати токени, фотографувати та проводити розминку/заминку, бо runday - це соціальний проект, який тримається на волонтерській ідеї! (більше про волонтерство: https://runday.org/volunteering/)Тож, щосуботи зранку ми збираємось: площа на набережній перед Центральним причалом (як спуститись сходами з фонтаном «Каскад»).Знайомимося, робимо групову розминку та біжимо 5км! Час кожного фінішера фіксуємо та викладаємо на сайті runday.org. Крім того, ми прагнемо фіксувати наші емоції, і дуже вдячні, коли учасники позначають на світлинах себе, друзів і знайомих...Ми бігаємо за будь-яких погодних умов! Наші заходи ми ніколи не відміняли та не переносили...Долучитися дуже просто:- безкоштовно зареєструватися (достатньо 1 разу на всі забіги, навіть на інших локаціях)- не зважати на погоду, настрій чи на жодні обмеження щодо віку або спортивної форми...- дістатися вчасно до точки збору (локація на Google maps).

Тренування в басейні на каяках разом із #TureTeam

Запрошуємо активних та завзятих, а також тих, хто не встиг влітку насолодитись тренуванням на тернопільському ставі до тренування на каяках у басейні, які відбуватимуться щосуботи.Вартість разового тренування: 300 грн з особи (у вартість входить оренда каяка, весла, жилета та спідниці, робота інструктора)4 відвідування підряд - 900 грн;Заняття включатиме:- відпрацювання техніки греблі;- навчання "ескімоського" перевороту;- відпрацювання навиків веслувального слалому.- навчання гри в кануполо;З собою потрібно мати:- тапочки в басейн;- полотенце;- засоби особистої гігієни;- шапочка для плавання;- прищепка на ніс;- купальник/плавки (неопренового гідроодягу брати не потрібно).Зголошуйтесь завчасно за номером нижче. Кількість місць обмежена. Діє 100% передоплата за тренування (перерахунок на картку, деталі після зголошення).

Дитячі заходи

Швикочитання для дітей від 8 років
21.01.2019 13:00

Ми гарантуємо що ваша дитина.- в 3 рази покращить швидкість читання- паралельно зможе вирішувати декілька задач- збільшить ємність пам'яті - на 30% скоротить час виконання домашніх завдань- покращить успіхи у навчанніПрийдіть на заняття та самі в цьому переконайтесьПопередня реєстрація та детальна інформація за нижчевказаним телефоном. 

Kinect-майданчик

Kinect — безконтактний сенсорний ігровий контролер, спочатку представлений для консолі Xbox 360, і значно пізніше для персональних комп'ютерів під керуванням ОС Windows. Розроблений фірмою Microsoft. Заснований на додаванні периферійного пристрою до гральної консолі Xbox 360, Kinect дозволяє користувачеві взаємодіяти з нею без допомоги контактного ігрового контролера через усні команди, пози тіла, об'єкти або малюнки.   Захоплюючий з першої секунди, Kinect всіх піднімає з дивана, щоб рухатися, сміятися і підбадьорювати один одного. Хочеш повеселитися разом з другом? Просто грай!

Весела середа

Ніндзяго від студії Вундеркіндер навчатимуть бойовим мистецтвам. 

Весела п'ятниця

Веселі клоуни з Вундеркіндер завітають до Нас. 

Весела п'ятниця

Майстер-клас від сімейного клубу Промінчики "Мій веселий сніговик".

Піжамна вечірка

Один вечір в студії запанує повний хаос, бо дитяча піжамна вечірка- це ніякої гарної поведінки, це валяння на підлозі, бої подушками, запальні танці, зручні піжами, безперервні веселощі та найтаємніші секрети!Обов`язково приходьте в тепленьких піжамках, з улюбленою іграшкою та прихопіть корону!!!Вік учаснків 5+Вартість заходу - 150 грн.

Відкритий Урок “Створення комп’ютерних ігор”

Ваша дитина в захваті від комп’ютерних ігор? Можливо, їй буде набагато цікавіше створити власну гру, в яку можна грати з друзями? 26 січня об 11 год. приходьте з дитиною на безкоштовний Відкритий урок “Створення комп’ютерних ігор”, де вона дізнається багато цікавої інформації про корисне використання комп’ютера, дизайн та програмування ігор. У програмі:історії дітей, які стали популярними завдяки розробці ігор; 7 найпопулярніших жанрів ігор; 6 основних етапів створення комп’ютерної гри;10 технологій, які потрібно опанувати, щоб розробити власну гру;3 найпопулярніші платформи для розробки комп’ютерних ігор;принципи створення анімації;як створити гру “з нуля”. Цей урок змінить уявлення вашої дитини про комп’ютерні ігри!Майстер-клас для дітей віком 9 – 14 років.Коли? 26.01.2019 року об 11:00Де? Площа Героїв Євромайдану, 3, Тернопільський обласний краєзнавчий музей Реєструйтесь на сайті або за телефоном нижче. Кількість місць обмежена!

Весела неділя

Виготовляємо символ мудрості - сову.

Школи вах-кулінарів

Запрошуємо діток у школу вах-кулінарів. Розпочинаємо навчання вже цієї неділі! Перше заняття- готуємо найвідомішу грузинську страву- хінкалі.Розклад занять Школи:25.11 - Хінкалі02.12 – Хачапурі по-аджарськи09.12 – Хачапурі по-мегрельськи16.12 – Хачапурі гурулі23.12 – Хачапурі з шпинатом13.01 - Кубдарі20.01 - Хабізгіна27.01 - Люля-пурі03.02 - Пахлава10.02 - Кольорові хінкаліВартість одного заняття: 70 грнВік діток: 5-12роківДіткам, що закінчать Школу видаємо іменний сертифікат. Також маємо для учасників книжечки-заліковки, в яких проставляємо відмітку з інформацією про проходження заняття. У книжечці є інформація для цікавого знайомства з Грузією і внесення власних нотаток про кожне заняття. Серед учнів школи, які пройдуть повний курс, розіграємо цінний приз. Буде смачно, цікаво та весело!Записуйте своїх діток за нижчевказаним телефоном. 

Книжково-ілюстративна виставка «В країні світла і добра»

Захід приурочено до 60-річчя повісті-казки В. Нестайка «В країні Сонячних Зайчиків».

Весела середа

Запальні Фіксики із театр-студії Вундеркіндер завітають у Мадагаскар. 

Інше

Швидкі побачення
24.01.2019 18:00
вул. Анатолія Живова, 9 (Кальян-бар "Loft")

Правила 1. Кожен отримує картку з номером та аркуш для нотаток, після чого займає столик із відповідним номером.2. За сигналом ведучого розпочинається спілкування, яке триває 7 хвилин. Хлопці почергово переходять від однієї учасниці до наступної, аби поспілкуватися з кожною.3. На шостій хвилині лунає короткий сигнал, аби учасники мали змогу занотувати інформацію про співрозмовника, яка допоможе їм пізніше зробити вибір.4. На сьомій хвилині лунає довгий сигнал. Хлопці переходять до сусіднього столика (за годинниковою стрілкою), і знову розпочинається спілкування.5. Порозмовлявши з усіма, кожен учасник обирає трьох, які найбільше сподобалися і з якими він/вона хоче продовжити спілкування. Голосування анонімне, результати опрацьовують та оголошують організатори.6. Якщо симпатії учасників співпали, вони отримують контакти (номери мобільного телефону) один одного.

Виставки собак "Карпатські Зорі-2019" та "Тернове Поле-2019"
08.06.2019 - 09.06.2019

Шановні пані та панове! Запрошуємо Вас взяти участь в традиційних міжнародних виставках собак усіх порід з присудженням титулу FCI-CACIB, які відбуватимуться 08 та 09 червня 2019 року в містах Івано-Франківськ та Тернопіль.В рамках виставки "КАРПАТСЬКІ ЗОРІ - 2019" (м. Івано-Франківськ) будуть також проведені монопородні виставки по породамАМЕРИКАНСЬКИЙ АКІТА (ранг CAC-UA), НІМЕЦЬКИЙ ЖОРСТКОШЕРСТИЙ ЛЯГАВИЙ СОБАКА (ранг CAC-UA),СЕРЕДНЬОАЗІЙСЬКИЙ ВІВЧАР (ранг CAC-UA),а в рамках виставки "ТЕРНОВЕ ПОЛЕ - 2019" (м. Тернопіль) – - монопородні виставки по породам АМЕРИКАНСЬКИЙ СТАФОРДШИР-ТЕР'ЄР (ранг CAC-UA),ҐОЛДЕН-РЕТРІВЕР (ранг CAC-UA),ДОБЕРМАН (ранг CAC-UA).Останній день реєстрації - 25 травня 2019 року.Повна інформація про виставки за нижчевказаними посиланнями. Нагадуємо всім потенційним учасникам,що відстань між Івано-Франківськом та Тернополем складає лише 130 (!) кілометрів. Тож, не втрачайте нагоду побувати впродовж одного вікенду одразу на двох міжнародних виставках.

Кіно

Крід II: Спадок Роккі Бальбоа

Життя Адоніса Кріда змінилося після останнього бою. У нього щасливе життя з його дівчиною Б‘янкою. Більше того, їх молода сім'я чекає поповнення. Але в це спокійне життя втручається те, чого ніхто не чекає: з'являється Віктор Драго – син легендарного Івана Драго. Він відомий тим, що колись убив батька Адоніса Аполло Кріда, який помер на руках Роккі Бальбоа. І тепер Віктор викликає на бій Адоніса, щоб розправитися з ним так само, як його батько розправився з Аполло. Не дивлячись на прохання Роккі та Б‘янки, він приймає бій і старанно до нього готується. Головне – не повторити долю батька.

Почни спочатку

Кембридж, Гарвард, Єль – ніякий із цих університетів не закінчувала Майя. Вона стійко вірить, що ніякий диплом не переплюне справжнісінький талант і бажання до роботи. Сорокарічна жінка мріє довести всім навколо, що вона краща за цих дипломованих снобів. У цьому їй вирішив допомогти друг, створивши для неї фейкову сторінку в соцмережах, трохи прикрасивши її досягнення. Ну і в резюме додав крихту креативу. В загальному. Майю з радістю прийняли до великої компанії, де вона нарешті зможе довести всім свою крутість. Це старт для її нового життя – головне не забувати, хто ти насправді.

Передчуття

Річард Сайкс – вельми успішний і відомий письменник. Але, як і в кожної людини, у його житті трапляються як білі, так і чорні смуги. Якщо з його професійною творчістю все ще більш-менш непогано (зараз чоловік працює над концепцією нової книги), то в особистому житті, а вірніше у шлюбі з Хейлі, у нього суцільні проблеми. І дружина бачить, що з Річардом щось не так, що його борють якісь внутрішні демони, що він не просто так заливає біль алкоголем. Чоловік шукає розуміння в людях навколо, хоча часом його вчинки просто вражають. Головне не дати цим внутрішнім демонам зламати Річарда.

Вони ніколи не постаріють

Оцифрована архівна зйомка хроніки Першої світової війни з фондів Імперського військового – фільм новозеландського режисера Пітера Джексона (відомого за трилогією «Володар кілець») «Вони ніколи не постаріють» (They Shall Not Grow Old). Кожен кадр – це справжні зйомки. При створенні документального фільму не використали графіку. Озвучили фільм актори. Попередньо фахівці з читання по губах допомогли розшифрувати, що говорили люди на плівках.   Вхід безкоштовний.

Зустріч однокласників

В основі сюжету – історія трьох шкільних друзів (рок-музиканта, підприємця і архітектора), які зустрічаються, щоб відзначити 25-річчя випуску. Багато хто вважає, що раз доля дала шанс не бачити нікого зі своїх однокласників одразу після випускного – треба цим скористатися. Але наші герої вирішують інакше і вирушають на найважливішу вечірку в їхньому житті! 

Смертельний лабіринт

Кілька незнайомців опиняються у пастці зловісної квест-кімнати. Тут, у найсучасніших вигадливих лабіринтах, гравцям доведеться зустріти свої найпотаємніші страхи. Що це - просто гра, хвора уява маніяка чи щось надприродне? З кожною секундою вони розуміють, що шанси вибратися дорівнюють нулю. 

Море спокуси

Ми весь час балансуємо між добром і злом. Хтось схиляється до першого, хтось до другого. Іноді навіть доводиться робити погані вчинки, заради блага. Бейкер Ділл є капітаном рибальського судна, який проводить екскурсії неподалік від тропічного острова Плімут на Карибах. Море – його стихія, яку він відчуває краще за багатьох людей. Спокійне життя чоловіка вирішила зруйнувати колишня дружина Карен. Вона боїться за себе та їх спільного з Бейкером сина, тому просить його розібратися з її теперішнім чоловіком-мільярдером. Тепер Ділл стоїть перед дуже складним вибором: піддатися спокусі та скинути тирана в море до кровожерливим акул або забути про минуле життя геть. Починаються дивні часи.

LEGO Фiльм 2

Події розгортаються через 5 років після перемоги над Лордом Бізнесом. Прибульці-руйнівники з планети DUPLO намагаються знищити світ швидше, ніж його можна було б відбудувати. Аби протидіяти їм, герої збираються разом. Та руйнування – не найстрашніше з того, що роблять незвані гості. Вони викрадають героїв. Серед викрадених опиняються друзі Емета: Бетмен і Люсі. Завжди оптимістичний Емет не сидить склавши руки, він вирушає у далекий космос на порятунок друзів, не забувши при цьому прихопити записи чудової підбадьорюючої музики.Анімаційний фільм «Лего. Фільм 2» є четвертою частиною франшизи та прямим продовженням однойменного мультфільму, що вийшов на екрани в 2014 році. Роботи над проектом почались ще до прем’єри першої частини. Мультфільм двічі змінював режисера і зрештою постановкою зайнялися Майк Мітчелл і Тріша Гам. Над сценарієм працювали спільно Рафаель Боб-Ваксберг, Метт Фогель та Філ Лорд, який писав історію до першого мультфільму. 

Люди Ікс: Темний Фенікс

У центрі сюжету нової стрічки про Людей Ікс – Фенікс, дівчина на ім’я Джин Грей (Софі Тернер). Мова піде про молоді роки найсильнішого мутанта в історії та її становлення як ключової фігури в команді Людей Ікс.Фантастичний бойовик «Люди Ікс: Темний Фенікс» розповідає про найсильнішого мутанта серед Людей Ікс. Героїня вперше з’явилася на сторінках коміксів у вересні 1963 року. Її творцями є Стен Лі та Джейк Кірбі. Стрічка стане тринадцятою за рахунком, присвяченою Людям Ікс. Для Саймона Кінберга ця робота – режисерський та сценарний дебют на великому екрані. До виконання своїх ролей повернуться актори, що знімалися у попередніх серіях франшизи – Джеймс МакЕвой, Дженніфер Лоуренс, Олівія Манн та інші. Новачком у акторському складі буде Джессіка Честейн. Роль молодої Фенікс виконає Софі Тернер, а героїню у дитячі роки представить 9-річна Саммер Фонтана, яка у свої роки має досвід зйомок у 6 проектах. Акторка Фамке Янссен, що грала дорослу Фенікс, у стрічці не з’явиться.

Аліта: Бойовий ангел

Дія фільму відбувається через 300 років після Великої війни в XXVI столітті. Доктор Ідо знаходить останки жінки-кіборга. Після лагодження кіборг нічого не пам'ятає, але виявляє, що в змозі користуватися бойовими прийомами кіборгів. Починаються пошуки загублених спогадів. 

Продюсер

Напевно, вам завжди було цікаво, які люди займаються створенням фільмів? Так ось бувають і такі продюсери, як у цій історії. Він молодий, дуже любить погуляти та витрачає гроші наліво та направо. Неважливо, чи це його гроші чи ні. Так після останньої вечірки він встиг витратити весь бюджет майбутньої картини. Уже завтра зйомки, а на його рахунку абсолютно нічого. Його бос обіцяє йому жахливе майбутнє, якщо до наступного ранку на знімальний майданчик не привезе потрібні гроші. А тут ще й головна зірка Даша відмовляється зніматися у стрічці... Нашому продюсеру доведеться пройти багато життєвих випробування за короткий час, які повинні вправити йому мізки.

Шазам

У маленького хлопчика з'являється здатність у разі потреби перетворюватися у дорослого супергероя за допомогою одного чарівного слова.