Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Тернопіль

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Розлучені теж сміються"

Бункермуз і Тернопільський народний драматичний театр-студія "Сузір'я" запрошує на сучасну комедію "Розлучені теж сміються". Автори п'єси - тернополяни Богдан Мельничук та Лілія Костишин. Режисер-постановник і художній керівник театру - заслужений діяч мистецтв України, лауреат літературних премій Орест Савка. Вхід вільний! Обов'язковий попередній резерв столиків.

Вистава "Ріпка, або казка на городі"

Початок о 12:00, 14:30. Вартість квитка - 25 грн.Всі, і дорослі, і діти, з-задоволенням побачать сьогодні на сцені театру актора і ляльки давно знайому і в той же час зовсім незнайому веселу казку про Ріпку, яку колись давним-давно записав і переказав видатний український письменник Іван Франко.Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Поросятко Чок"

Початок о 12:00 та 14:30. Вартість квитків становить 25 грн.До яких тільки хитрощів не вдається злий і підступний Вовк, щоб спіймати і з'їсти Чока. Однак, кмітливе порося спритно обходить усі пастки, тому що воно, головний герой цієї веселої казки-комедії, завжди слухає свою маму, зранку робить зарядку й має добрих, вірних друзів.Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Дзвони-лебеді"

Початок о 12:00, 14:30. Вартість квитків - 25 грн.Ця героїчна казка-легенда перенесе юних глядачів в далекі часи Київської Русі. Вона розповість їм, як наші пращурі уміли любити і захищати свою Батьківщину.  Захоплюючі батальні сцени, дивні перетворення і, звичайно ж,  яскраві, виразні персонажі вистави не залишать байдужими всіх, хто прийде сьогодні в театр актора і ляльки.Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Небилиці про Курочку Рябу"

Початок о 12:00 та 14:30. Вартість квитків - 25 грн. Весела казка для дітей та їхніх батьків. З дитинства знайомий сюжет – лише привід, щоб і самим посміятися, і людей повеселити, жартуючи показати безліч веселих небилиць і всерйоз задуматися про радість простого людського щастя.Квитки можна придбати у касі театру.

Дуже смiшна комедiя Рея Куні "Я куплю тобi Мальдiви"

Київський театр "Тисячоліття" презентує: Дуже Смiшна Комедiя  Рея КунI "Я куплю тобI Мальдiви" : Якщо Ви любите посміятися і отримати від походу до театру море позитивних емоцій - комедія «Я куплю тобі Мальдіви», за п'єсою «Смішні гроші» Рея Куні, саме для вас! Це блискуча комедія положень. Вихор та каскад мінливих обставин, що ростуть як сніжний ком і загострюються до фіналу, які змушують героїв миттєво реагувати на них, пристосовуватися, змінюватися і, врешті-решт, по-новому поглянути на своє життя. Комедія з усіма ознаками детективу, подружньої драми, еротичними витівками та ... великими грошима. Це іронічний і веселий погляд на людину з її слабкостями, надіями та бажаннями бути щасливим!

Вистава "День народження кота Леопольда"

Початок о 12:00, 14:30. Вартість квитків - 30 грн.Музичну комедію для дітей та їхніх батьків "День народження Кота Леопольда" А. Хайта зіграють у театрі актора і ляльки. - Добрий кіт Леопольд і бешкетні Мишенята, герої відомого мультфільму, з’являться і на сцені театру актора і ляльки. Біле Мишеня і Сіре Мишеня вирішили зіпсувати котові Леопольдові його день народження, але в них нічого не вийшло. Добросердний кіт Леопольд знає, що добрі справи і справжня дружба завжди перемагає! - розповідають у театрі. Квитки можна придбати у касі театру.  

Вистава "Бременські музиканти"

Початок о 12:00 та 14:30. Вартість квитка - 30 грн. Дружбі, якою зв'язані між собою персонажі цього спектаклю, позаздрить будь-яка людина, - розповідають у театрі. - Адже у житті не так часто вдається зустріти настільки близьких за духом друзів, яких вдалося зустріти головним героям цієї історії – Бременським музикантам. Разом з ними глядачі помандрують назустріч мрії. Вони побачать захоплюючу історію, у якій є все: мандрівки, веселощі, пісні, любов і, звичайно ж, дружба!  Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Принцеса на горошині"

Початок о 12:00, 14:30. Вистава для дітей віком від 5 років за мотивами казки Ганса-Хрістіана Андерсена. Вартість квитків становить 25 грн.Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Золоте курча"

Початок о 12:00 та 14:30. Вартість квитка становить 25 грн.Головний персонаж цієї музичної вистави Вовк потрапляє у незвичайну ситуацію – йому довелося стати… квочкою. І коли з’являється Курча, Вовк розуміє, наскільки важливо мати поруч рідну душу – синочка, який у всьому тебе наслідує.Квитки можна придбати у касі театру. 

Концерти

Концерт пам'яті Зеновії Присухіної "Пісня - моя душа"

Присвячений творчості викладача Тернопільської музичної школи 1 ім. В.Барвінського, композитора, заслуженого діяча мистецтв України ЗЕНОВІЇ ПРИСУХІНОЇ.

Концерт Святослава Кондратіва

Живий звук та справжні живі емоції на сценах провідних концертних майданчиків від найкращих музикантів України – учасників бенду Маестро, залишили незабутні враження у всіх, хто побував на концертах проекту Світ Очима Скрипаля. Цей проект відомий дивовижними музичними відео, які знімає скрипаль у найпрекрасніших куточках світу – Метеорах Греції, дюнах Сахари, Норвежських фьордах, Венеції, Барселоні та ін. За лічені дні ці відео набирають у соцмережах сотні тисяч переглядів, вподобань, поширень та схвальних коментарів. На сцені Святослав разом зі слухачами подорожує чудовими місцями, де йому довелось побувати, розповідає про них, про те, що його вразило та надихнуло, доповнюючи свої розповіді неперевершеною грою та передаючи слухачеві ті емоції, які переживав сам. Поєднання авторської музики і подорожей залишають у присутніх неповторні враження, про які вдячні шанувальники пишуть на офіційну сторіну Святослава у фейсбук. І ось восени 2018 року стартує другий Всеукраїнський тур Святослава Кондратіва. Він має назву "Метеора" і присвячений місцю неземної краси, яке знаходиться в Греції!Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Вечірка-концерт. Антін Мухарський та Орест Лютий

Антін Мухарський запрошує на літературно-пивну вечірку-концерт у Koza Bar в Тернополі, присвячену презентації його чоловічого роману I AM NOT RUSSIA. Спеціальним гостем заходу буде Орест Лютий з його лагідною, суворою і дуже суворою українізацією. Цей неполіткоректний роман ставить під сумнів основні цінності сучасної демократії. Окрім того, він містить сексистські, расистські, антифеміністичні вислови та думки, які неприпустимі в цивілізованому суспільстві та наче розпалює міжнаціональну, міжконфесійну, расову та гендерну ворожнечу. Цю книгу не бажано читати людям із ознаками політичної, феміністичної, та лівацької шизофренії, людям, одержимим дияволом та почуттям гіпертрофованої толерантності, політкоректності, православним фундаменталістам та адептам мультикультуралізму, людям із браком освіти, інтелекту, совковим дебілам, вагітним жінкам. Категорично заборонено читати цей твір людям без почуття гумору! Приходьте! Буде весело, цікаво та неполіткоректно.Деталі та бронювання квитків за нижчевказаним номером телефону.

Виступ Любомира Мельника

Любомир Мельник - найшвидший піаніст у світі повертається до України в рамках світового туру до свого 70-річчя! Концерт в Тернополі відбудеться 1 жовтня до Міжнародного дня музики!Любомир Мельник – композитор та піаніст українського походження, який є піонером Continuous Piano Music. Класично навчений і сильно вплинув на рух мінімалізму початку 1970-х років. Він розробив власну унікальну мову для фортепіано, названу на честь принципу збереження безперервного, неперевершеного потоку звуку.Він справжній новатор, який дослідив нові напрямки сучасної музики. Він не тільки вважається одним із найшвидших концертних піаністів у світі, його композиції також справді переносять слухача у нові сфери. Бачити один з його живих виступів – це не що інше, як відкриття нового розумного досвіду.Мельник показав чудову відданість інструменту, завжди прагнучи відкрити нові способи складання музики в безперервному режимі. Його акцент робиться на фактичному звучанні фортепіано, а також на гармонії та мелодії музики.Використовуючи швидкі та складні шаблони нот, віртуозний піаністський метод Любомира формує обертони, які в рідкісні моменти об'єднують, стикаються або навіть створюють нові мелодії, і, таким чином, формують композицію за її первісною формою. Щоб виконати це, потрібна особлива техніка, яка за багато років довела його до майстерності.Приєднавшись до лейблу «Erased Tapes» ще у 2013 році, його засновник Robert Raths знав, що настав час поділитися великим музичним спадком піаніста, на яке він просто відповів: «Де ви були хлопці, коли мені було тридцять?».У свої майже сімдесят Любомир Мельник є автором понад 100 творів, а в дискографії має понад 20 виданих альбомів. Його талант визнають як музиканти, так і світові медіа. Показавши світу відео на пісню Христини Соловій, він ще раз довів, що музика немає меж, коли сходяться двоє творчих людей зробити щось спільне, неймовірне і те, чого від них ніхто не чекає.

Концерт до міжнародного дня музики

Увертюра "Коріолан" ор. 62, симфонія №3 "Ероіка" Es-dur, op. 55 у виконанні Академічного симфонічного оркестру та диригенту Мирослава Кріля. Ведуча Адріана Онуфрійчук.Квитки можна придбати у касі філармонії. Додаткова інформація за вказаними номерами телефонів.

Концерт Kurwa Matj

Хочеш зарядитись хорошим настроєм та продовжити собі життя? Приходь на концерт гурту Kurwa Matj.Вартість квитка - 200 грн.

Концерт Ірини Федишин

Зустрічайте Ірину Федишин в своєму місті! Ця чарівна співачка віртуозно поєднує в своїй творчості і традиції українського народу, і динамічну сучасну поп-музику. Виконавиця стрімко завойовує серця своєю щирістю. При чому не тільки українських глядачів, а й європейських. Пісні Ірини Федишин активно крутять по всіх радіостанціях, концерти збирають повні зали. До речі, артистка — автор більшості композицій, які вона виконує. У чому її секрет? Напевно, українці скучили за змістовним піснями і по щирості. До того ж на кожному своєму виступі Ірина Федишин викладається на всі 100%! Всі її концерти — це феєричні свята, справжні грандіозні шоу з оригінальними костюмами, цікавими танцями, неординарною сценографією, світловим шоу і видовищними постановками номерів. Ірина Федишин на великій сцені вже 13 років. За цей час вона випустила п’ять успішних альбомів. А ще на рахунку співачки понад тисячу концертів, велика частина яких — виступи із сольною програмою. Композиції Федишин займають стабільно високі сходинки хіт-парадів. А 2 мільйони українців поставили мелодії співачки замість гудків на мобільний. Мільйони переглядів відеокліпів на каналі YouTube, постійні аншлаги, успішні гастролі в Європі, різні премії… Ірину Федишин не дарма називають феноменом української музичної сцени! Приходьте на концерт, щоб переконатися в цьому!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт Ivan Navi

Ivan Navi - номінант музичної премії YUNA2018 в категорії «Найкращий виконавець». Створює українську танцювальну музику у стилі house та deep house. Український артист, який створює музику нового поп-звучання. номінат на премію Yuna2017 в категорії "Відкриття року". Виконавець хітів: "Такі Молоді", "Закохуюсь", "Ти любиш музику".Вартість квитка - 200 грн.

The Hiraeth + Twelves in "Коза Бар"

he Hiraeth - український Metalcore / Alternative Metal гурт, що утворився у серпні 2016 року в м.Київ.У своїй музиці група об'єднує виразне звучання, експресивність і мелодійність. На рахунку колективу 2 випущених синглу і дебютний ЕР "Intention".Будьте готові до серйозної порції драйву, емоцій і справжньої якісної музики.

Silat Beksi

Silat Beksi (Modeight Records).Support: Mike Trofimov NHNT Mazepa Linnvoid

Виступ Єгора Грушина

Альбом “Ritorno” - це повернення композитора-неокласика з новим досвідом та музикою, ініціація наступного етапу на музичному шляху та початок ще однієї подорожі у майбутнє. 16 жовтня - дата релізу нового альбому українського неокласичного композитора Єгора Грушина, з ним піаніст вирушає в тур українськими містами: Тернопіль, Вінниця, Черкаси, Львів та завершальний осінній концерт у столиці.Після дворічної паузи (останній альбом записали у 2016-му році) відбулося чимало змін у житті композитора, що вплинули і на його творчість. І тепер, у 2018-му, Єгор Грушин готовий показати слухачам результат цих змін та своє бачення світу через музику.Ritorno - inizio del nuovo viaggio (повернення - початок нової подорожі). Шість композицій EP “Ritorno” - шість кроків з минулого у майбутнє. Все, що потрібно для того, аби перемогти у собі залишки Старого та здобути готовність до Майбутнього. Філософія альбому:Час - передвісник змін, які неминучі. Вони переплітаються з досвідом, що відбувається з кожною людиною. Питання у тому, наскільки вона готова змінюватися: всередині себе та приймати зміни навколо. Вдячність минулому та Хроносу за досвід та спокійний рух уперед до можливостей, яке відкриває майбутнє. Сенс - повернутися заради того, аби впевнено йти вперед, несучи свою музику до людей.

Концерт Monatik

Український співак, танцюрист, автор пісень,саундпродюсер, композитор, учасник шоу «X-Фактор», «Танцюють всі!» та «Зірковий ринг», суддя танцювального шоу "Танці з зірками" та тренер вокального шоу "Голос.Діти."Вартість квитка - 600 грн.

Vivienne Mort

"Хочеш, щоб усі навколо любили, були щасливі та вільні – дай їм приклад. Це і буде твій досвід". Гурт Vivienne Mort презентує новий альбом "Досвід" в твоєму місті.

Концерт Арсена Мірзояна

Три причини піти на концерт: 1. Повірити в те, що кращий день твоєї осені створить Арсен Мірзоян та його гурт. 2. Почути пісню, яку першою вподобала донька Чарлі Чапліна та стати першим свідком нових музичних історій співака. 3. Зробити пам’ятне селфі і створити свою власну історію разом з Арсеном Мірзояном.Додаткова інформація за вказаними номерами телефонів.

Шоу

Balaklava Blues

Balaklava Blues - україно-канадський дует сучасної електронної музики з елементами хіп-хопу, повністю базований на українському традиційному старовинному фольклорі.  Шоу створено, як музично-театральний перформенс з елементами контемпорарі денсу.Balaklava Blues відвідає Козу в рамках українського туру. Квитки - 60 грн. Не пропустіть!

Суперфінал пісенного конкурсу "Караоке Без Кордонів Live"

Запрошуємо Усіх, на грандіозний Суперфінал ІІ сезону "Караоке Без Кордонів Live", який відбудеться 23 листопада. Найсильніші та найталановитіші виконавці, переможці та фіналісти усіх етапів ІІ сезону - будуть боротись за довгоочікувану перемогу у категорії діти та дорослі! Цікава шоу-програма, зіркові гості, талановиті учасники - усе це подарує Вам приємні враження та емоції.

Національний балет Грузії "Сухішвілі"

Їх виступи подивилися понад 90 млн. глядачів. Кожен рік на них чекають у різних країнах світу. Їх називають: ураганом на сцені, чаруючим видовищем, унікальним феноменом, восьмим дивом світу. Так вміють лише вони! Заряджайтесь силою позитиву! Даруйте радість!  100 танцюристів та 2500 костюмів. Дивовижний оркестр та унікальні інструменти. Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки. Їх танець кидає виклик законам гравітації. Це свято Ви запам'ятаєте назавжди!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Вечірки

Komissiya (indie-rock) + support

Шановні, попросимо бути уважними! Оскільки Komissiya прийде до нас. Її складають молоді київські інді-рокери які представлять нам поноформатний альбом під назвою «R. Complex».Також не обійтись без місцевої підтримки - гурт Радіо Америка, дебютний виступ!Вхід - 50

Kurs Valut (synthpop). Alien Autopsy. Tetishe

Відсутність емоційної складової... Темрява клубного середовища... Проекційне шоу... Kurs Valüt - електронний проект з Дніпра, який працює в стилях ebm, synth pop, засновники стилю dnipropop. Alien Autopsy - проект тернопільських музикантів - experimental, electronic, noise. Розігріє цю холодну гвардію Tetishe.Вхід зазделегідь 60 / 80 у день події.

Koza Punk Gig: CF98

В рамках українського туру до Тернополя їде команда з Кракова CF98. Ця банда вже 15 років в строю! Вхід 60 грн.

Музичні виступи

Hooligunz

Замовлення столиків за телефоном.

The OFF

Oleksandr Fraze-Frazenko - texts, voice, bass, reeds; Yuriy Seredin - keyboard; Jazz Abishev - guitar; Dmitriy Myloslavsky - drums. Вимкни зайві подразники. Вийди за межі, за рамки, з чотирьох стін у простір експериментального звучання поезії, інді-року та фрі-джазу. Приходь у Бункермуз в останній день вересня. Вхід вільний. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Бельведер: квінтет Марка Токаря

Налаштовуємося до фестивалю Jazz Bez у Тернополі з осені: зустрічайте квінтет Марка Токаря! Новостворений колектив "Бельведер" виконує власні композиції, або маловідомі твори своїх улюблених джазових сонграйтерів. Програма, яка прозвучить у Бункермузі, присвячена саксофоністу і композитору Вейну Шортеру, живому класику, учаснику зіркового квінтету Майлса Девіса. Шортер не раз виступав на джазфестивалях у Львові. Склад квінтету "Бельведер": Ярослав Казмірчук - труба Андрій Дулиш - саксофон Тарас Кушнірук – гітара Mark Tokar – контрабас Леонід Петкун - барабани

Виступ виконавця "Jozef Van Wissem "

Jozef van Wissem - голландський композитор-мінімаліст та лютнист.Презентує два нових альбоми. "Nobody Living Can Ever Make Me Turn", який з'явився у грудні та інший, що ще на має назви. У 2013 році він отримав нагороду на Канському кінофестивалі за кращу оригінальну музику до фільму Джима Джармуша "Only Lovers Left Alive". З Джармушем він так само записав кілька альбомів. Йозеф відомий своїм нестандартним підходом до використання лютни - інструменту, типового для епох Ренесансу та Бароко, але більш ніж несподіваного в сучасній музиці. Незважаючи на витончену електронну обробку звуку, ван Віссем в значній мірі залишився вірним традиційному тембру, резонансу і техніці гри на лютні.Його музика відрізняється лаконічністю і чіткістю, дає слухачу гіпнотичний, майже інстинктивний емоційний вплив і виповнюється автором з аскетичною зосередженістю, знайшовши свій відбиток у почерпнутих з католицизму назвах окремих творів. Тривалі композиції і витончені мелодії немов би відводять слухача в інший, ідеальний світ.

Фестивалі, ярмарки

Ярмарок дієвого креативу

12:30 – 13:00 Блок «Наші найкращі» Урочисте відкриття Ярмарку Вітання керівників області з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, відзначення кращих працівників та користувачівТернопільської обласної бібліотеки для молоді. 13:00-16:00 Блок «Бібліотек@: все тут, всі тут». Локація «Майже Голівуд» Найкращі екранізовані художні твори. Солодкий інтерактив «Герої книг - герої фільмів». Колір-експрес-тест «Дізнайся, що тобі прочитати у жовтні». 2. Локація «Мандруємо осінньою Європою » Популярні періодичні видання, путівники, альбоми, присвячені туризму та  плануванню подорожей. Віртуальна вікторина «Яку країну Вам варто відвідати». Бліц-запитання «Із туристичного наплічника». 3. Локація «Віртуальна реальність: планета контенту» Виставка технічних засобів, презентація послуг бібліотеки з використанням  сучасних технологій 4. Локація «Made in…». Ресурси іноземними мовами, презентація програм та клубів за інтересами. Змагання «Name 5» 5. Локація «Хенд-мейд із українським колоритом». Друковані інформаційні ресурси з усіх напрямків українського прикладного мистецтва. Майстер-класи з виготовлення українських  сувенірів, секрети від майстрів народної творчості. Мистецькі інсталяції для вдалої фотографії. 6. Локація «Дворик дитинства». Сімейна ігротека, конкурси для дітей, Pop-up книги, інтерактивне читання. Презентації програм дитячих сезонних таборів неповного дня. 7. Локація «Медіа Старт». Тест-драйв інновацій бібліотеки: моделювання на графічних планшетах, створення аудіокниг та е-музики, основи робототехніки (Мультимедійна  лаборатрія, І-й поверх бібліотеки). Для всіх, всіх, всіх - фотозона в стилі еко «Осінній затишок».

Танцювальний оpen air

Сезон оупер - ейрів відкрито! Щонеділі чекаємо усіх танцюючих людей,і не тільки!Розпишіть собі графік на літо ! Щонеділі ми танцюємо! Свіже повітря, багато місця танці до ночі в нашому прекрасному місті.Буде дуже танцювально,

Жіночий фестиваль "Best Mama fest"
30.09.2018

Даний фестиваль буде проведено для жінок і заради жінок! Заради жінки – матері, жінки – дружини, жінки – коханої.Даний захід має на меті донести до жінок Тернополя, що сім’я, діти, чоловік, особистий ріст – це ті напрямки, які важливо розвивати. Важливо розуміти істинні життєві цінності заради збереження душевної рівноваги жінки.Під час фестивалю Best Mama fest, ви відвідаєте: виступи 6 спікерів; майстер-класи; розважальні шоу - програми; б'юті зону; зону консультацій від провідних спеціалістів сфери краси та здоров'я; отримаєте нові знання; сформуєте корисні звички; отримаєте відповіді на свої внутрішні запитання стосовно виховання дітей, відносин в сім’ї та з партнером і дізнаєтесь найголовніше - як стати ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ! Фестиваль Best Mama fest дає можливість, за один день, відвідати виступи та майстер-класи провідних спікерів зі всієї України!  Цей фестиваль – для жінок, які прагнуть розвиватись, бути завжди стильними та успішними, люблячими та щасливими!Дуже сподіваюся на зустріч з Вами!!! Впевнена, що Вам сподобається!!!

Фестиваль "Файне Місто 2019"
25.07.2019 - 28.07.2019
Тернопільський Іподром

25-28 липня 2019 року Файне Місто всьоме зустріне своїх мешканців, Файних Людей. У 2018 фестиваль перетворився у справжнє місто, у місто вільних людей, яке було поділене на окремі райони, кожен з яких мав свій унікальний вигляд та атракції. Та найголовніше у Файному Місті - це атмосфера фестивалю, - кожен хто потрапляє на територію, хоч на кілька днів, але забуває про будь-які буденні проблеми та турботи. Протягом всіх днів фестивалю тут панує лише любов, радість та повного відчуття свободи. Тож чекаємо велику родину Файних Людей 25-28 липня на фестивалі Файне Місто 2019. Давайте забудемо про навколишній світ і кайФАЙНЕмо на повну у 2019-му.

Мистецькі заходи

Презентація "Містика тернового поля"

Надвечір'я в бібліотеці. За участю народного художнього театру "Багато галасу" Галицького коледжу ім. В.Чорновола та музикантів гурту "4.К_Band".

Неформальна зустріч з письменницею Дарою Корній
26.09.2018 16:00

І любиш цю землю зігріту і сонце, що тихо встає. Обличчя південного вітру так схоже мені на твоє. (Дара Корній "«Гонихмарник»)

Презентація арт-буків "Мого народу гілочка тернова"
26.09.2018 10:30
вул. Сагайдачного, 14 (Архикатедральний собор непорочного зачаття Пресвятої Богородиці)

Відкриття фестивалю Бібліофест - VIII "Тернопільські читання по-особливому". Презентація арт-буків "Мого народу гілочка тернова".

Творення світів

Зустріч з львівською письменницею та художницею Яриною Каторож.

Презентація бібліографічного покажчика "Наукове товариство імені Шевченка і Тернопільщина (1873—1940): Історично-філософська секція: дійсні члени"

Запрошуємо також на презентацію бібліографічного покажчика "Наукове товариство імені Шевченка і Тернопільщина (1873—1940): Історично-філософська секція: дійсні члени". У заході візьмуть участь голова Тернопільського осередку НТШ, академік НАМН України, професор Михайло Андрейчин, директор Тернопільського обласного краєзнавчого музею Степан Костюк, кандидат іст. наук, доцент Ірина Федорів, науковці, краєзнавці та бібліотекарі краю.

Авторська презентація історичного роману "Там, за Збручем..."

Авторська презентація історичного роману-хроніки тернопільського письменника Олександра Клименка «Там, за Збручем…».

Бібліофест VIII "Тернопільські читання по-особливому"

26.09 на 14:00 Етно-етюди «Скарби українського народу». (Відкриття виставки стародавнього одягу з приватних колекцій Віри Матковської та Уляни Перхалюк і колекції народної ляльки Людмили Павлової). 27.09 на 14:00 Літературний дебют «Слово молодих». (Презентація книги Ольги Окряк «Піони для Атланта»  і мистецька презентація молодіжного театру Галицького коледжу ім. В. Чорновола «Багато галасу» ). 28.09 на 14:00 Мистецький колаж «Всі віхи творчості –на благо України». (Зустріч із письменницею Ніною Фіалко і її новою книжкою «Холодний вітер перемін» та презентація арт-буку «В її душі – і Бог і Україна»).

Бібліотечна година "Дещо з історії книги та бібліотеки"

Захід приурочено до Всеукраїнського дня бібліотек "Країна з ароматом книги".

Літературна година "Учитель добра і краси"

Захід приурочно до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського.

Презентація бібліографічного покажчика "Я з Вами по всі дні і до кінця віку"

Аідбудеться презентація підготовленого працівниками відділу краєзнавчої літератури та бібліографії Тернопільської ОУНБ бібліографічного покажчика «Я з Вами по всі дні і до кінця віку». Блаженніший Патріарх Йосиф Сліпий (1892¾1984)». У заході візьмуть участь директор Тернопільського обласного краєзнавчого музею Степан Костюк, головний спеціаліст Державного архіву Тернопільської області Оксана Сулима, священик УГКЦ о. Михайло Пастух.

Виставка "Тим часом в іншому місці. Століття чеського коміксу"
27.09.2018 - 11.10.2018

Виставка представляє чеську творчість у всій багатогранності її форм та в історичному контексті. Тематично спроектована так, щоб продемонструвати багатство ракурсів: сектори, що відображають конкретний жанр, перемежовуються із секціями, які змальовують стрижневі моменти чеської історії. Спрямуванням на ключові жанри, поворотні моменти та взаємне міжкультурне натхнення виставка пропонує прихильникам свого роду серію розповідей про сучасний чеський комікс і його "перше століття". Нехронологічний виклад історії чеського коміксу є особливо підходящим, аби показати, що тим часом в іншому місці – в іншому жанрі, іншою формою, по-іншому — чеський комікс знову крокував уперед. Якщо ми зрозуміємо минуле, ми зможемо зрозуміти і сучасність.

Презентація книжки Пйотра Черського "Отець відходить"
27.09.2018 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Крок» запрошують на презентацію книжки Пйотра Черського «Отець відходить». Захід відбудеться 27 вересня за участі перекладача книжки Юрія Матевощука. Модератор – Юрій Завадський. Це книжка про Івана Павла ІІ – «Польського Папу Римського» – міні-роман про так зване покоління «J.P. II». Образ польського суспільства у Кракові зіставлено з образом медіа – всюдисущі телевізійні станції, Марші Мовчання, Матчі Спокою, Чорний Інтернет та багато інших колективних акцій. 1 квітня 2005 року (в переддень смерті Івана Павла ІІ) головний герой твору прибуває на стипендію до найбільш любленого міста усіх поляків і, ніби Одіссей, мандрує краківськими помешканнями і переповненими кнайпами, розмовляючи з представниками місцевої молодої інтеліґенції, а інколи молоддю з інших міст та країн, про Папу Римського, обговорюючи те, що давно відомо та порушуючи так звані «білі плями» – теми, які не рекомендується обговорювати. Він стає учасником різноманітних подій та опісля критично портретує медійний візерунок суспільства, яке стає свідком того, як на екранах, моніторах, у слухавці, на живо вмирає Отець. Доля звела мене з Пйотром Черським на тій самій стипендії у Кракові, де він писав цей роман. Більше того, мав нагоду бути присутнім на, мабуть,перших публічних його читаннях – досі стоять в голові образи перемикання телеканалів головним героєм, коли серед кадрів скорботи він раптом натикається на китайців, що, мов ні в чім не бувало, грають у пінґ-понґ. Пронизлива, глузлива, десь розпачлива, але чесна книжка, присвячена спробі зрозуміти себе, людей, смерть і межу між цими речима. Відтепер – документ епохи (Любко Дереш). «Отець відходить» Пйотра Черського — це щось середнє між потоком свідомості та белетризованим репортажем-рефлексією про гнітючу атмосферу, яка панувала в Польщі за кілька днів до та відразу після смерті Івана Павла ІІ. Читаючи, спершу захоплюєшся тим, як неймовірний сплеск релігійності об’єднав поляків, а вже за мить розгублено кліпаєш, коли автор із безжалісною точністю зображує, наскільки короткочасним виявилося об’єднання. Ще до того, як труну із Папою доправили до гроту в соборі святого Петра, обрáзи, спекулювання та сповнені ненависті суперечки повернулися. Ця книга про те, що ані сліпа віра у величне, ані пристрасні запевняння самих себе у власній доброті та моральності, не роблять нас хорошими. Анітрохи. Дуже рекомендую (Макс Кідрук).Вхід вільний.

Творча зустріч з письменниками Іриною Даневською, Юрієм Камаєвим та Сергієм Синюком "Роман з історією"
28.09.2018 18:30

Впродовж тривалого часу в українській літературі жанр історичного роману користується великою популярністю серед прихильників та читачів. Під час творчої зустрічі з письменниками Іриною Даневською, авторкою книг «Німецький принц Богуслав Радзивіл» та «Генерал короля Богуслав Радзивіл», Юрієм Камаєвим, автором книги «Мед з дікалоном» та Сергієм Синюком, автором книги «Обруч» ми наочно розглянемо специфіку та традицію жанру історичного роману. Ірина Даневська – українська письменниця, авторка історичних романів. Юрій Камаєв – Народився 1970 року у місті Кременці, де і проживає тепер. За освітою математик, закінчив Санкт-Петербурзький університет. Дебютував у альманасі Гоголівської Академії «Digital-Романтизм». Автор збірки оповідань «Мед з дікалоном» (2009). Сергій Синюк – український прозаїк, поет, літературознавець, краєзнавець, журналіст.Вхід вільний.

Фан-зустріч з Олегом Германом

В рамках Бібліофест-VIII у центральній міській бібліотеці відбудеться фан-зустріч з тернопільським науковцем, письменником, громадським діячем Олегом Германом.

Творча зустріч з письменниками Іриною Даневською, Юрієм Камаєвим та Сергієм Синюком
28.09.2018 18:30

Учасники: Ірина Даневська, Юрій Камаєв, Сергій Синюк, Юрій Матевощук.Книгарня "Є" запрошує на творчу зустріч з письменниками Іриною Даневською, Юрієм Камаєвим та Сергієм Синюком «Роман з історією». Захід відбудеться 28 вересня за участі авторів. Початок – о 18.30. Модератор – Юрій Матевощук.Впродовж тривалого часу в українській літературі жанр історичного роману користується великою популярністю серед прихильників та читачів. Під час творчої зустрічі з письменниками Іриною Даневською, авторкою книг «Німецький принц Богуслав Радзивіл» та «Генерал короля Богуслав Радзивіл», Юрієм Камаєвим, автором книги «Мед з дікалоном» та Сергієм Синюком, автором книги «Обруч» ми наочно розглянемо специфіку та традицію жанру історичного роману.Ірина Даневська – українська письменниця, авторка історичних романів.Юрій Камаєв – Народився 1970 року у місті Кременці, де і проживає тепер. За освітою математик, закінчив Санкт-Петербурзький університет. Дебютував у альманасі Гоголівської Академії «Digital-Романтизм». Автор збірки оповідань «Мед з дікалоном» (2009).Сергій Синюк – український прозаїк, поет, літературознавець, краєзнавець, журналіст. 

Вечірка-концерт. Антін Мухарський та Орест Лютий

Антін Мухарський запрошує на літературно-пивну вечірку-концерт у Koza Bar в Тернополі, присвячену презентації його чоловічого роману I AM NOT RUSSIA. Спеціальним гостем заходу буде Орест Лютий з його лагідною, суворою і дуже суворою українізацією. Цей неполіткоректний роман ставить під сумнів основні цінності сучасної демократії. Окрім того, він містить сексистські, расистські, антифеміністичні вислови та думки, які неприпустимі в цивілізованому суспільстві та наче розпалює міжнаціональну, міжконфесійну, расову та гендерну ворожнечу. Цю книгу не бажано читати людям із ознаками політичної, феміністичної, та лівацької шизофренії, людям, одержимим дияволом та почуттям гіпертрофованої толерантності, політкоректності, православним фундаменталістам та адептам мультикультуралізму, людям із браком освіти, інтелекту, совковим дебілам, вагітним жінкам. Категорично заборонено читати цей твір людям без почуття гумору! Приходьте! Буде весело, цікаво та неполіткоректно.Деталі та бронювання квитків за нижчевказаним номером телефону.

Презентація книги Макса Кідрука "Де немає бога"

Макс Кідрук - український письменник, мандрівникі популяризатор науки. Автор книжок «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», дилогії «Бот», а також роману «Зазирни у мої сни», який увійшов до короткого списку премії «Книга року ВВС 2016».  Люди — соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті? Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви... Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них — рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті. «Де немає Бога» — новий роман Кідрука— спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Презентація фестивалю Docudays.UA у Тернополі та показ фільму

Запрошуємо на презентацію Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays.UA.Після прес-конференції з організаторами Мандри Docudays UA Тернопіллям всіх зацікавлених чекає показ фільму Пьотра Армяновського "Гірчиця в садах". За сюжетом стрічки Олена їде додому, в село на лінії фронту в «сірій зоні» Донецької області, де провела своє дитинство. У саду, щоб будяки не лізли до сусідів, її брат посадив гірчицю. Дівчина лягає в колючу траву і згадує, які великі й смачні були колись абрикоси, вишні, груші, черешні...Запрошуємо до перегляду, вхід вільний. Більше деталей - згодом.

Походи, екскурсії

Похід "Румунія, П'єтросул (2303 м.) - найвища вершина Роднянських Альп"

Мандрівка у Румунію на найвищу вершину Роднянських альп - П'єтросул (2303 м.). Дуже красива і не зовсім проста вершина, стрімкі, скелясті схили... Але зусилля затрачені на підйом стократ компенсуються неймовірними краєвидами.Програма:28.0922:00 виїзд з Тернополя.29.09 перетин кордону; відвідання найколоритнішого кладовища в світі - "веселий цвинтар" в с. Сепинца. Тут на кожному надгробному пам'ятнику з гумором описано життя і смерть похованої людини; переїзд на початок маршруту в село Борша, сніданок; початок пішохідної частини, перехід до озера Лезер (1820 м.); розбиваємо табір, обідаємо, гуляємо, фотографуємо, вечеряємо. 30.09 сніданок; сходження на г. П'єтросул (2303 м.); обід, спуск; повернення додому, вечеря в дорозі. Для відвідання Румунії потріно мати біометричний паспорт; або діючу шенгенську візу (при чому не важливо скільки днів для перебування в зоні Шенгену у вас залишилося).Вартість - 90 євро з людини. Сюди включено: перевезення; супровід гіда; харчування згідно програми; відвідання "Веселого цвинтаря"; поліс страхування; прокат наметів і загального спорядження. Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Пішконя: чудові краєвиди без напрягу

Хребет Пішконя незаслужено ігнорується багатьма туристами. Він невисокий і туди важко добиратися, до того ж тут немає ніяких відомих вершин. Але це дуже фотогенічне місце, навіть якщо ви не фотограф, тут є на що подивитися. Ми збираємось виправити таку несправедливість і показати вам всі цікаві місця на цьому маршруті. Приєднуйтесь, подорож буде доступна і красива!1 день5:00 Виїзд з ТернополяПриїзд в с. СиневирПерехід с. Синевир – оз. Озерце – г. Негровець, обід в дорозіЗупинка на ночівлю між г. Горб та г. Барвінок, вечеря2 деньСніданокПерехід місце ночівлі – пол. Сигла – г. Дарвайка – с. Колочава, обід в дорозіВиїзд з Колочави в ТернопільВартість 1590 грн/чол. Входить: трансфер Тернопіль-гори-Тернопіль, харчування згідно програми, супровід гіда, страховка, прокат загального спорядження і місця в наметі. Програма може відрізнятися в залежності від погоди і фізичного стану учасників.

Осінь у Високих Татрах

Чарівні Високі Татри – одне із найцікавіших місць в Словаччині. Їх варто побачити, особливо якщо ви любите активний відпочинок. В нашій осінній мандрівці ви зможете піднятись на відому вершину Риси – найвищу гору Польщі, відвідати красиве Батізовське озеро, розташоване в підніжжі суворих скель найвищої гори в Татрах – Герлаховськго Штита, а також помилуватися печерами і каньйоном річки Горнад в національному природному парку «Словацький рай».Мандрівка буде доступною і комфортною, оскільки у вартість включено проїзд з Тернополя в Татри і назад мікроавтобусом, харчування і проживання в хостелі поблизу міста Попрад. Якщо ви хочете насолодитись природою цих неповторних гір без зайвого клопоту та в приємній і надійній компанії – чекаємо вас в команді. Програма12 жовтня. 20:00 виїзд з Тернополя, перетин кордону.13 жовтня. Прибуття в район Високих Татр. Підйом на г. Риси – найвищу вершину Польщі, розташовану на кордоні з Словаччиною. Поселення в хостелі.14 жовтня. Мандрівка до Батізовського озера, розташованого під найвищою вершиною Карпат г. Герлаховський Штіт 15 жовтня. Відвідання національного природного парку «Словацький рай». Прогулянка кількома найпопулярнішими маршрутами парку в долині річки Горнад. Повернення додому.Вартість - 180 євро з людини. Входить: трансфер Тернопіль - Татри - Тернопіль; проживання 2 ночі в хостелі; 3-разове харчування; послуги гіда; страховка. Обов’язковою умовою участі в мандрівці є наявність закордонного біометричного паспорта або діючої шенгенської візи.

Навчання та розвиток

Клуб спілкування з англійської мови

Восени безкоштовно вчитимуть тернополян англійської мови к корінна американка Шакіта Біллі.  На безкоштовні курси з англійської мови запрошують усіх охочих. Але для того, щоб відвідувати заняття, як зазначають організатори, відвідувачі мають знати основні ази іноземної мови. Заняття відбуватимуть в неформальній формі, навчатимусь граматики та особливу уваги приділятимуть спілкуванню англійською.

Як створити стартап?
26.09.2018 18:00

Давно мрієш запустити свій власний бізнес, але ніяк не можеш наважитися на це? Шукаєш однодумців для запуску власного проекту? Маєш ідею, але не знаєш, куди звернутись? Тоді подія "Як створити стартап | How to: Startup" – це саме те, що тобі потрібно! How to: Startup – захід для майбутніх успішних підприємців, людей, які прагнуть втілювати ідеї своїх проектів у реальність та досягати вершин. Відвідавши "How to: Startup" ти: зрозумієш, як відшукати вдалу ідею для стартапу; дізнаєшся про можливості просування свого проекту; матимеш змогу познайомитися з однодумцями та можливо навіть знайти партнерів для майбутнього проекту; одержиш величезну кількість натхнення, після чого просто не зможеш не розпочати власний бізнес. Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Як створити стартап

Давно мрієш запустити свій власний бізнес, але ніяк не можеш нававажитися на це? Шукаєш однодумців для запуску власного проекту? Маєш ідею, але не знаєш, куди звернутись?Тоді подія "Як створити стартап | How to: Startup" – це саме те, що тобі потрібно!How to: Startup – захід для майбутніх успішних підприємців, людей, які прагнуть втілювати ідеї своїх проектів у реальність та досягати вершин. Відвідавши "How to: Startup" ти:– зрозумієш, як відшукати вдалу ідею для стартапу;– дізнаєшся про можливості просування свого проекту;– матимеш змогу познайомитися з однодумцями та можливо навіть знайти партнерів для майбутнього проекту;– одержиш величезну кількість натхнення, після чого просто не зможеш не розпочати власний бізнес.?Стартуй зараз!Реєструйся на захід за посиланям.

Тестування як один із способів ввійти в ІТ
26.09.2018 18:30

Привіт! Запрошуємо на лекцію про один з ІТ-напрямів — Тестування програмного забезпечення. Тези:1. Чи варто йти в IT?2. Огляд зарплат в Україні та Тернополі3. Професія тестувальника та його місце в розробці програмного забезпечення (ПЗ)5. 5 причин стати тестувальником.6. Що таке баг? Найстрашніші наслідки багів ПЗ в історії людства.8. Приклади багів на сучасних іграх і сайтах.Оксана Максимець буде проводити лекцію і вестиме курс "Тестування ПЗ". Кому цікаво дізнатися, яка роль відведена тестуванню і чим воно цікаве як робота, ласкаво просимо на 2-годинну лекцію!Вхід безкоштовний. Для участі зареєструйтеся за посиланням.

Клуб польської мови для початківців

Вивчення алфавіту, буквосполучень, складання речень, основних часів, загальновживаних дієслів та інше.

Клуб розмовної німецької мови

Запрошуємо у розмовний клуб, модератором якого є Йорк Харнак – корінний німець.

Семінар-практикум "Новації від Фонду соціального страхування"

Запрошуємо бухгалтерів і керівників підприємств, у т. ч. сільськогосподарських, узяти участь у семінарі-практикумі. Головний бухгалтер і безпека бізнесу. Питання до розгляду: 1. Перспективне законодавство, важливі роз’яснення контролюючих органів. 2. Перевезення по Україні, міжнародні перевезення. Товарно-транспортна накладна (ТТН) у різних ситуаціях: коли потрібно оформлювати ТТН, а коли ні, якщо вантаж перевозить постачальник (покупець, сторонній перевізник, кур’єрська служба); особливості впливу операцій з перевезень на оподаткування підприємства; особливості обліку міжнародних перевезень і перевезень у межах Україні. 3. Новий звіт з ЄСВ, особливості заповнення. Застосування Класифікатора професій. Працівник на декількох посадах одночасно – дії бухгалтера. 4. Новації від Фонду соціального страхування. Запитання – відповіді.Попередня реєстрація обов'язкова за нижчевказаним посиланням.  

Artist talk

Запрошуємо y Bunkermuz Bunkermuz gallery на розмову з митцями зі Словаччини, що протягом місяця працювали у Nazar Voitovich Art Residence/ Мистецька резиденція ім.Назарія Войтовича у с.Травневе на Тернопільщині. Деніза Славковська та Едвард Клена потрапили на Тернопільщину не випадково: півроку тому між Мистецькою резиденцією на честь наймолодшого героя Небесної Сотні – Назарія Войтовича та Мистецькою резиденцією у Кошице K.A.I.R склався проект обміну митцями з України та Словаччини. Тож в обох країнах відбувся публічний конкурс і переможці отримали можливість попрацювати у сусідніх країнах. У Травневе приїхали двоє митців на один місяць, вони і будуть ділитися своїм досвідом на зустрічі, а у Кошице вже за тиждень поїде тернопільський делегат від мистецтва Volt Agapeyev на два місяці. Усіх трьох митців підтримує Міністерство Культури Словаччини, Congress of Сultural Activists / Конгрес Активістів Культури з ГО МЦР Міст. Приходьте практикувати свою англійську на English Time at Koza&Bunkermuz та дізнаватись про творчі мандри Денізи та Едварда!

Чи потрібен Україні вільний ринок сільськогосподарських земель?

- Який актуальний стан справ у сфері обігу с/г земель в Україні?- Як виглядає Україна із «закритим» ринком с/г земель у міжнародному вимірі?- Кому насправді вигідний мораторій на продаж с/г земель в Україні? - Які загрози несе «відкриття» ринку с/г земель в Україні?- Як захистити інтереси громадян України при «відкритті» ринку с/г земель?Захід проводиться за аналітичної підтримки Центру громадської експертизи (м. Київ) та фінансування Фонду Фрідріха Науманна за Свободу. Модерація діяльності – Любомир Чорній (Liubomyr Chornii), член партії «Сила людей», експерт з розробки політики та законодавства. Організатор та координатор зустрічей Ірина Кутнівська

Засідання ораторського клубу Тернополя "Сковорода"

За цікавою та практичною методикою ви матимете можливість спробувати подолати власні страхи та навчитись говорити легко, уникаючи типових помилок при виступах.

Значимий шлюб
28.09.2018 17:00

Проект «Значимий шлюб» вдруге в Україні! Це особливий та практичний семінар для подружніх пар, який допоможе вам розвинути настільки значимі подружні стосунки, що ви зможете мати вплив на всіх, хто навколо вас! Для кого призначений цей особливий уікенд для подружніх пар?• Для пар всіх вікових категорій і різних стадій життя• Для заручених пар• Для пар з будь-якої країниРеєстрація за посиланням. Участь в проекті (включає харчування, не включає проживання) – 1500 грн. 

Майстер-клас "Комплексний підхід до щоденного догляду за шкірою обличчя і тіла"
28.09.2018

На майстер-класі ви дізнаєтесь: про необхідні етапи комплексного догляду за шкіроб обличчя та зони декольте які особливості і правила догляду за шкірою різного типу, і у різному віці що необхідно шкірі в денний час доби, а що вночі, для збереження її молодості та свіжості про ексклюзивні натуральні продукти в сфері wellness&beauty, які не мають аналогів в Україні Також Ви побачите на практиці, як правильно проводити кожен етап догляду за шкірою обличчя, і як правильно наносити засоби по догляду для посилення їх ефективності. Зможете протестувати і ознайомитися з унікальними в Україні засобами по догляду.Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Заняття зі шва битим, штапівки. Теорія крою борщівської сорочки.

Розпочинаємо новий вишивальний рік з борщівської сорочки. Отож, оголошуємо набір на І-й Початковий курс. Перше заняття відбудеться у суботу, 29 вересня, о 13.30 год. Будемо вивчати штапівку та шов битим, також розкажемо про особливості крою борщівських сорочок. Техніка цілком доступна як для любителів вишивки, так і початківців.Поспішайте зареєструватись, оскільки кількість місць обмежена. Попередній запис обов’язковий.Тривалість - 2 год. Усі матеріали ми надаємо. За бажанням можете взяти улюблену голочку та ножиці. Повна програма Початкового курсу1. Штапівка, шов битим. Теорія крою борщівської сорочки.2. Лиштва пряма. Підбір сучасних тканини і ниток для створення сучасної власної борщівської сорочки.3. Лиштва коса, тамбурний шов. 4. Мережки: «прутик», подвійний «прутик», «черв’ячок». 5. Мережка «прутик» з настилом через чисницю. 6. Колодки 1 і колодки 2. Кафасор.7. Набирування, січене. 8. Колодочки, стебловий шов. 9. Борщівський верхоплут.Відроджуймо давні українські техніки разом!

Змережування черв’ячком, на одну повітряну петлю

Після літніх канікул оголошуємо набір на ІІІ-й Завершальний курс з борщівської сорочки - зі змережування. Будемо опановувати змережування черв’яком, також вивчатимемо змережування на одну одинарну повітряну петлю. Техніки цілком доступні як для любителів вишивки, так і початківців.Поспішайте зареєструватись, оскільки кількість місць обмежена. Попередній запис обов’язковий.

Потужний інтенсивий курс підготовки до складання IELTS
29.09.2018 - 21.10.2018

Хто буде вести підготовку: Вікторія Попова та її команда. 18 років досвіду викладання у всіх вікових категоріях та на всіх рівнях володіння мовою: всі рівні General English, юридична англійська, бізнес англійська, спецкурси. 10 років досвіду підготовки до складання IELTS (General & Academic), а також до складання TOEFL, GMAT, GRE, ILEC.

I Регіональна школа земельного права та агробізнесу

Шановні пані та панове!День, на який так довго чекали у Файному місті: команда Тернопільського осередку анонсує Першу регіональну школу земельного права та агробізнесу, що відбудеться 29 вересня на базі юридичного факультету ТНЕУ!Давно цікавитесь земельним правом та діяльністю агропромислового комплексу ? Хочете дізнатись як на практиці реалізується процедура державної реєстрації прав на земельну ділянку ? Бажаєте почути про новели законодавства стосовно укладання договорів оренди землі, а такі слова, як «емфітевзис» та «суперфіцій» вас не відлякують ? Тоді не гайте часу ! Що вас очікує?-Школа буде проводитись у форматі одноденного інтенсиву;-Серія майстер-класів, спікерами на яких будуть виступати юристи-практики з багаторічним досвідом;-Актуальні теми. Адже відомо, що земельні спори щороку тільки посилюють потребу у висококваліфікованих фахівцях у даній галузі. На нашій школі ви отримаєте можливість детально розглянути, які проблеми виникають при взаємодії з органами влади та які шляхи їх вирішення, зможете зрозуміти як захистити свої права на законне володіння землею, а також вступити у дискусію на будь-яке питання – від перспектив скасування мораторію на продаж земель с/г призначення до організаційно-правової діяльності аграрних підприємств;-Ну і як же без позитивних вражень від спілкування з колегами по цеху ?!-Умови участі: 1. Заповнити реєстраційну форму до 24 вересня (включно) за посиланням.2. Сплатити організаційний внесок до 25 вересня включно.Організаційний внесок:-80 гривень – для членів Ліги студентів АПУ;-110 гривень – для осіб, що не є членами Ліги студентів АПУ;-150 гривень – практикуючі юристи.Усім, хто наполегливо працює, потрібно якісно харчуватись, про це ми також подбали. Вартість обіду становить 50 гривень. Вишенькою на нашому правничому тістечку стане веселий корпоратив, вартість якого 150 гривень. Також для тих, хто хоче завітати на школу з іншого міста, у нас є цікава пропозиція – абсолютно безкоштовне проживання! Поспішайте – кількість місць обмежена!

Клуб розмовної англійської мови

В бібліотечному ресурсному центрі "Вікно в Америку" — Клуб розмовної англійської мови (with Kaiser).

Вишивка по брижах, а також різноманітні морщення
29.09.2018 11:00

Оголошую набір в навчальну групу вишивки по брижах, а також різноманітних морщеннях. Вивчатимемо на першому занятті підгин прутиком, стовпчиком. Пухлики, та їх різновиди. Кількість місць обмежена.Усі матеріали надам. Бажано мати з собою маленькі ножиці (можна манікюрні).Повна програма навчального курсу:1. Підгин прутиком, стовпчиком. Пухлики, різновиди.2. Зубцювання краю виробу, різновиди. 3. Курячі шкірки і їх різновиди.4. Фігурні зборки по типу курячих шкірок.5. Брижування. По рівному краю і округлій горловині. Закріплення з вивороту. 6. Оздоблення брижів уперед голкою, занизуванням, з прикрашанням бісером, або намистинками. 7. Оздоблення брижів набируванням. Різновиди - на дві складочки, на чотири, на шість.8. Оздоблення брижів позад голкою, шевронним швом.9. Оздоблення брижів хрестиком, стебловим, тамбурним швами.Попередній запис обов'язковий за нижчевказаним номером телефону.

Іспит IELTS

Відкрита реєстрація на іспит IELTS у Тернополі, який відбудеться 29 вересня! Профі-Центр спільно із British Council Ukraine організовує чергову екзаменаційну сесію IELTS (General Training and Academic modules). Реєстрація за номером телефону, або за адресою: м.Тернопіль, вул. Й.Сліпого, 8, (банк Аваль), 3 поверх. Поспішайте зареєструватися, кількість кандидатів обмежена!

Business Zdybanka

Напевне, кожен з нас мріяв мати власну справу, свій невеличкий бізнес, який буде приносити задоволення та звісно ж дохід. Але не кожен знає всі нюанси та проблеми, які можуть траплятись на шляху до реалізації мрії. Вести свою справу і не здаватись, продумувати дії на десять кроків наперед - це звісно талант, адже потрібно знати і розуміти надзвичайно багато аспектів, та найголовніше - це бути відповідальним. А тому хочемо поспілкуватись з вами на тему соціальної відповідальності бізнесу. Поговоримо про найтоповіші проблеми, з якими стикаються підприємці та знайдемо ключі для їх вирішення. Розпочинаємо осінь продуктивно. Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Ділова англійська

В бібліотечному ресурсному центрі "Вікно в Америку" — ділова англійська (Олег Гужда).

Клуб Business English

В бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» — Клуб Business English (Олег Гужда).

Оба-на вже 2!

З нагоди другої річниці відкриття нашої студії!!! Ми невтомно працюємо ВЖЕ 2 РОКИ і підготували ДЛЯ ВАС ПОДАРУНКИ! Спробуйте долучити свою малечу до нашої ОБА-НА родини. Наші заняття – це великий світ дитинства, сповнений радості, творчості, захопливих відкриттів, нових знань та вмінь, вірних друзів, відкриття талантів та здібностей , здорового зростання! УВАГА! На кожного відвідувача з ОБА-НА родини в цей день ПРИЄМНИЙ СЮРПРИЗ!!!

Англійська для дітей (6-8 років)

Запрошуємо дітей вивчити англійську мову разом!

Тренінг "Освіта в Канаді: програми та можливості"

Освітній сезон вже почався, і з ним починається активна підготовка до вступу в навчальні заклади за кордоном. Час обирати країну, спеціальність та збирати документи. Ми їдемо до вас для того, щоб допомогти вам зробити правильний вибір, який максимально буде відповідати вашим бажанням, очікуванням, можливостям та реалізації себе в майбутньому. Ми знаємо переваги та освітні можливості різних країнах світу. Цього разу ми вирішили присвятити наш тренінг освіті в неймовірній Канаді.План заходу:1. Чому Канада? Переваги навчання в Канаді.2. Особливості освіти в Канаді: середня освіта, вища освіта, мовні програми.3. Вступні вимоги та підготовчі програми. Гарантовний вступ.4. Скільки треба грошей. Рахуємо бюджет.5. Можливості після завершення навчання. Вартість участі: 150 грн. В день заходу: 200 грн.Захід безкоштовний для перших 50 учасників.

Школа лідерства та мотивації
06.10.2018

Школа лідерства та мотивації - це комплекс з чотирьох курсів, метою якого, є творити команду молодих лідерів через навчання, розвиток лідерських навиків, семінари, дискусії та спільну діяльність. Програма Школи передбачає навчальні семінари з питань важливості формування цінностей у суспільстві, викликів перед сучасною молоддю, розвитку громади та молодіжних рухів. Окрім того, тренінги з ефективної роботи в команді, навиків спілкування, умінь планувати діяльність організації, мистецтва публічного виступу, а також зустрічі з тренерами та цікавими людьми, які є експертами у різних суспільних сферах?✔️Курс 1. "Пізнай себе і свої цілі"✔️Курс 2. "Людина і суспільство"✔️Курс 3. "Бережемо світ навколо нас"✔️Курс 4. "Профорієнтаційний"Кожен модуль складається з 8 занять, тривалість одгого заняття 2 год. Для дітей віком від 11 до 14 років.ВАША ДИТИНА НАВЧИТЬСЯ: Глибокій і максимальній довірі Долати труднощі Домовлятися і перемагати Вирішувати конфлікти Основ успішного публічного виступу Справжній командній роботі Відповідальності і усвідомленості Творчо підходити до всіх справ Як грамотно і правильно домагатися того, чого ти насправді хочеш Стане краще розуміти себе Реєстрація вже відкрита.

Семінар "Епістомологічна метафора"

Засновником методу "Епістомологічної метафори" став новозеландський шаман з європейською психотерапевтичною освітою Девід Гроув (з народу маорі), який сформулював основні принципи "чистої мови", та поєднав їх з епістомологією – наукою про те, «як ми знаємо, що щось знаємо?». Сам метод – результат 4-річних клінічних досліджень. Чудово працює тоді, коли людина не хоче чи не може говорити про пережиту нею травму, базується на візуалізації тілесних відчуттів. Метод унікальний тим, що в його основу покладено ті тілесні почуття, які виникають в нас під дією якихось, переважно травматичних, переживань. Однак з цими відчуттями працюють не так, як це зазвичай стається у тілесній терапії, де їх відреаговують тим чи іншим чином. В даному методі з ними працюють з допомогою метафор, формуючи на основі тілесного відчуття якісь певні метафоричні образи. Для цього, щоб створити ці образи, терапевт з допомогою запитань «чистої мови» безперервно тримає клієнта в певному трансовому потоці - і в цьому сенсі це трохи схоже до Еріксоновського гіпнозу. Однак це не гіпноз в прямому сенсі цього слова, ніяких реальних видінь в клієнта при цьому не виникає - все це відбувається з відкритими очима, клієнт просто фантазує, створюючи ті образи, які якось представляють дисоційовані частини його психіки. Тобто, фактично, інтерпретуючи власні переживання з допомогою не логічного, а образного, правопівкульного мислення. Через це метод має як свої переваги, так і свої обмеження.Вартість семінару – 500 грн. Для тих, хто вже практикує метод – 350. За умови попередньої оплати – мінус 50 грн. В день провдення семінару, якщо буде вільне місце – на 50 грн. більше.Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням чи вказаним номером телефону.

Дводенний тренінг "Давай без образ"
06.10.2018 10:00

Токсичними бувають не лише продукти. Люди іноді можуть виявляти таке ставлення, яке руйнує гірше отрути. Якщо життя пропонує вам час від часу мати справу з людьми, які вправно використовують увесь арсенал маніпуляцій: провокації, образи, докори, нападки, неповагу, незадоволеність, ревнощі, а у вас при цьому бракує душевних сил і навичок цьому протистояти, виділіть два дні і вирішіть цю проблему назавжди!Програма тренінгу:Зворотній зв'язок: які послання відправляє нам зовнішній світ і як на них реагувати?Присутність: вміння жити в теперішньому моменті (тут-і-тепер).Емпатія: розрізняти емоції і стани людей і враховувати їх в комунікаціїКонструктивний конфлікт: навичка усіх результативних людей.Внутрішні звички: як моделі нашого мислення і реагування впливають на результати.Спротив і прийняття: що визначає щоденну комунікацію?Потреби та інтереси: як спонукати співрозмовника до відкритого висловлення своїх інтересів і потребиЯк переписати персональну історію і жити щасливо?Вартість: 1500 грн при попередній реєстрації, 2000 у день заходу.

Екзистенційний аналіз та логотерапія

Запрошуємо до участі в семінарі! Екзистенціальний аналіз та логотерапія, м. ТЕРНОПІЛЬ 06.10.18.На семінарі буде представлено: коротка історія та місце екзистенційного аналізу серед інших психотерапевтичних шкіл; екзистенційно-аналітичний підхід до кризового консультування, метод персонального екзистенційного аналізу (ПЕА), роботу з мотивацією та метод віднайдення сенсу. Семінар буде корисним для практикуючих психологів та психотерапевтів, студентів психологічних відділень, а також всіх зацікавлених у екзистенційній філософії та психології. Ведучі:Вікторія Забор (Львів) – психіатр, сертифікований психотерапевт (в екзистенційно-аналітичному методі GLE-International та УСП, психолог; асистент кафедри психіатрії та психотерапії Львівського національного медичного університету, кандидат медичних наук; керівник секції екзистенційного аналізу та логотерапії УСП; співголова Етичної комісії УСП. Ярина Каплуненко (Київ) – психолог, сертифікований психотерапевт (в екзистенційно-аналітичному напрямку GLE-International та УСП), кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України, старший викладач кафедри психології та педагогіки Національного університету «Києво-Могилянська академія». Керівник секції екзистенційного аналізу та логотерапії КФ УСППрограма семінару9.30 – Реєстрація. 10.00-11.30 – Третя Віденська школа в контексті інших шкіл екзистенційної психотерапії (Вікторія Забор). Окреслюється місце 3 Віденської школи серед інших шкіл екзистенційної психотерапії в її історії, ідеях, філософських впливах, проблематиці та практичних аспектах. 11.30 – 12.00 – Кава-брейк. 12.00 – 13.30 – Кризове консультування. (Ярина Каплуненко) На сесії буде представлено екзистенційно-аналітичний підхід до кризового консультування та опрацювання травматичного досвіду в контексті 4 фундаментальних екзистенційних мотивацій. 13.30 – 14.30 – Перерва на обід. 14.30 – 16.00 – Персональний екзистенційний аналіз (ПЕА) (Вікторія Забор). Буде представлено теоретичні засади та окремі методичні кроки ПЕА – ядра екзистенційної психотерапії в контексті 3 Віденської школи (А.Ленгле). Метод апелює до психічної і ноетичної динаміки людини на тлі ситуативної дійсності і має на меті актуалізацію персонального буття і відновлення діалогічної відкритості з собою і зовнішнім світом. Роботу буде ілюстровано клінічними прикладами. 16.00 – 16.30 – Кава-брейк. 16.30 – 18.00 – Робота з мотивацією в екзистенційно-аналітичному підході. (Ярина Каплуненко) На сесії буде представлено розуміння мотивації у розрізі екзистенційного аналізу, роботу з цінностями та смислом. Метод віднайдення сенсу та метод укріплення волі. Години теорії сертифікуються в напрямку «Екзистенційний аналіз та логотерапія», Секція екзистенційного аналізу та логотерапії УСП

Комунікативний клуб "Лідери життя"

Клуб "Лідери життя" – це соціальний проект, який дозволяє всім охочим розкрити свій комунікативний потенціал! Ми створюємо майстерню, де всі бажаючі зможуть відточувати свої комунікативні навички англійською мовою! По закінченню курсу ви зможете: 1) Ефективно готуватись до публічних виступів 2) Ефективно будувати комунікативні стратегії 3) Виробити власний стиль 4) Взяти під контроль невербальне спілкування 5) Навчитись тримати фокус комунікації 6) Отримати навичку живого спілкування

Apiko Fall Intensive 2018
09.10.2018

Apiko Fall Intensive 2018 - осінній інтенсив організований компанією Apiko в межах спільноти TernopilJS. Протягом місячного інтенсиву буде розроблений наближений до реальності застосунок, відбудеться знайомство із сучасним react-стеком. Буде розглянуто архітектуру Flux, раутінг, автентифікацію, роботу з History API, роботу із сервером, css-in-js.Курс розрахований на тих, кому цікаво програмування, хто хоче рости і розвиватися. Вимоги до кандидатів:- знання алгоритмів та розуміння принципів ООП;- досвід програмування на будь-якій мові;- базові знання JavaScript, HTML/HTML5, CSS/CSS3.Наші курси є повністю безкоштовними. Офлайн курс проходитиме тільки в Тернополі, для закріплення матеріалів занять планується публікація відеозаписів, які будуть доступні для всіх.

Майстер-клас "Чому зустрічаються "не ТІ"?"

Буває, живе жінка. Розумна, симпатична, ручки золоті, та ще й добра. А з особистим життям повний провал: не щастить у коханні і все тут. Часто від представниць прекрасної статі доводиться чути: «Зустрічаю не тих чоловіків». Чому так відбувається? У багатьох жінок не виходить влаштувати особисте життя, тому що постійно трапляються так звані "не ті чоловіки". Він може бути ніжним і турботливим, але нудним або одруженим. У інших несумісні захоплення - на зразок спорту або полювання за спідницями. Треті гарні тільки в чомусь одному: ліжку або спілкуванні. Загалом, постійно доводиться чимось жертвувати і це робить тривалі стосунки неможливими - рано чи пізно розумієш, що віддала в жертву вже всю себе (при цьому сам він вважає себе просто досконалістю). І такі чоловіки трапляються знову і знову, а залишатися просто позбавленої особистого щастя і любові не хочеться. Справа тут не в тому, що відповідних чоловіків не існує, а в тому, що ви до них не підходите. У буквальному сенсі - обходите дев'ятою дорогою, тому що вибираєте зовсім інших, керуючись невірними критеріями. Як при покупці красивих туфель, в яких неможливо ходити."Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням. Вартість: 90 грн.(для власників клубної карточки "Жіноча криївочка") та 120 грн (для гостей клубу).

Форум "Клієнтоорієнтованість бізнесу"

Малий та середній бізнес – це та сфера діяльності, в якій постійна робота з кожним клієнтом є надважливим завданням. Клієнтоорієнтованість – двигун, який змушує розуміти свого клієнта, знати його потреби, відповідати вимогам. Взамін компанія отримує постійну аудиторію, яка вкладається в бізнес не лише грошима, а й емоційно, хорошу репутацію і, як результат, ріст бізнесу.

Семінар "Зарплата та інші виплати фізособам"

Компанія «Uniqid» запрошує на семінар Тимура Алієва на тему: "Зарплата та інші виплати фізособам: новий Звіт з ЄСВ (форми № Д4, № Д5).Нова редакція Інструкція по ЄСВ. Отримання інформації з реєстру застрахованих осіб. Новий порядок фінансування з Фонду соцстраху. ПДФО та військовий збір в свіжих роз'ясненнях ДФС. Нове в утриманні аліментів, «трудозарплатні» новації Закону про ТОВ. Інспектування оплати праці" ЄСВ: новий Звіт з ЄСВ, нова редакція Інструкції по ЄСВ Коли тепер Звіт з ЄСВ є наданим: не тягнемо до останнього дня! Штраф за несвоєчасну подачу!!! Новий реквізит в шапці таблиці 1 форми № Д4 «Облікова кількість штатних працівників»: проблема заповнення. Тепер немає реквізиту «Штатна чісельність працівників»: як же тепер ПФУ буде «стукати» в Держпраці? Відображення ЄСВ на доходи осіб з інвалідністю в таблиці 1 форми № Д4: нові довідкові рядки. Таблиця 5 форми № Д4: тепер до професійних назв робіт та посадами, перекладами, як же відображати внутрішніх сумісників? Якщо посада не відповідає Класифікатором професій: виправляємо ситуацію. Таблиця 6 форми № Д4: нове застрахована особа «66» - особи з інвалідністю в армії. «Мінзарплатное» донарахування: уточнення щодо застосування (орієнтація на Правила внутрішнього трудового розпорядку як ОБОВ'ЯЗКОВИЙ документ, помилки при затвердженні таких Правил), новий тип нарахування «14», штрафонебезпечних ситуації. ЄСВ і персоніфікація: багатогранність практичних ситуацій. Донарахування ЄСВ до мінзарплати і страховий стаж. Дані з форми № Д4 як привід навідатися інспекторам Держпраці. Нова форма № Д5 (приватні підприємці, незалежні професіонали і члени фермерського господарства) - вперше при ліквідації в поточному році. Форма № Д5: абсолютно нові таблиці, як розрахувати базу нарахування ЄСВ. Нові терміни подачі форми № Д5 з типом «ліквідаційна», нове терміни сплати ЄСВ після подання такої форми. Нова редакція Положення про реєстр застрахованих осіб: що слід врахувати роботодавцю і працівникові Реєстр застрахованих осіб: для чого він потрібен і звідки беруться відомості. Номер облікової картки - що це таке? Коригування персоніфікованих даних: помилку у себе знайшов сам ПФУ, помилку щодо себе знайшло застрахована особа. Як отримати інформацію з реєстру застрахованих осіб: тепер є можливість отримати інформацію в електронному вигляді, НОВІ форми інформації з реєстру, розширені права на отримання інформації роботодавцями і згоду на це працівника. Лікарняні і декретні: нові і очікувані підзаконні акти Новий порядок фінансування виплат з Фонду соцстраху: на які виплати він тепер поширюється Нова форма заявки-розрахунку: тепер і в електронному вигляді, термін розгляду заявки. Повідомлення про виплати грошових коштів застрахованим особам - новація від Фонду соцстраху. Терміни подачі повідомлення, неподання повідомлення - привід навідатися перевіряючим з Фонду. Нове положення про комісію (уповноваженого) із соцстраху на підприємстві: орієнтація на нову форму Протоколу засідання комісії. Лікарняні за договорами ГПД, для ФОП, незалежних професіоналів і членів фермерського господарства: практична неможливість реалізації наданого права. Прив'язка лікарняних та декретних до мінімалки: чи не дотягуємо і не обрізаємо ... Електронні лікарняні: що нас чекає з 1 січня 2019 року. ПДФО і військовий збір: свіжі роз'яснення від ДФС Натуральний коефіцієнт і військовий збір в формі № 1ДФ: мінлива позиція ДФС. Фіскальщіна від ДФС: оподаткування ПДФО і військовим збором подарунків, путівок і виплат підзвітним особам в світлі останніх роз'яснень. Аліменти: посилення відповідальності, звітність, індексація та оподаткування Закон № 2475: вплив на боржників аліментів. Що c мінімальним розміром аліментів? Новації в «аліментні» звітності роботодавців: тепер щомісяця! Нарахування аліментів: з яких виплат утримуємо, а з яких проблематично. Індексація фіксованих аліментів: чи не чекаємо суми виконавця. Оподаткування аліментів: новації ПКУ, чи обкладати суму індексації аліментів. Новий Закон про ТОВ: акценти трудових відносин та виплат Виконавчий орган товариства: директор або дирекція на чолі з генеральним директором. Чи може бути директор без зарплати? Члени наглядової ради: по ГПД (можливо і без оплати!) Або трудовим контрактом. Посадові особи ТОВ: хто такі, яка відповідальність і за що загрожує. Суть і форма дивідендів: тільки в грошовій формі? Порядок розрахунку дивідендів: тепер за квартал? Періодичність розподілу прибутку: раз на рік ?! Обмеження по виплаті дивідендів: мотивація учасників. Оплата праці як предмет контролю інспектора Держпраці Питання контролю оплати праці в новому Акті інспекційного відвідування. Локальні нормативні акти, що фіксують систему оплати праці. Закріплення умов оплати праці в угодах і колективних договорах. Класифікатор професій - основа для побудови системи оплати праці. Однакові посади - різні зарплати: чи можливо таке? Мінімальний посадовий оклад: про чого «танцюємо»? Гарантії забезпечення «мінімалки»: калейдоскоп «зарплатних» ситуацій. Суміщення професій (посад). Розширення зони обслуговування або збільшення обсягу робіт. Виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника. Робота у вихідні, святкові та неробочі дні. Понаднормова робота. Оплата праці у відрядженні. «Зарплатні» помилки: рахункові і незліченні. Що і як можна утримати з працівника? Затримка виплати зарплати: що слід врахувати роботодавцю. Штрафи за порушення, пов'язані з оплатою праці: фінансова, адміністративна та кримінальна відповідальність. Штрафи на роботодавця без відвідування Держпраці: результат перевірки ДФС касової дисципліни, часу подачі звітності та оформлення документів як привід притягнення до відповідальності за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Жіноча майстерня
13.10.2018 11:00
вул. Руська, 21

Психолог, психолог-консультант в методі позитивної психотерапії, Вісбаденська академія Позитивної Психотерапії майстер-курс,спеціаліст з використання проективних методик (метафоричних асоціативних карт), учасниця навчання на психотерапевта в напрямку символдрами , казкотерапевт, член асоціації ЕЕАТА, засновниця психологічної студії "Smille", ведуча жіночих тренінгів та семінарів.Galina Manilich-Zhegraj (м.Тернопіль) - метафоричний коуч, консультант з питань побудови щасливих стосунків між чоловіком і жінкою, сертифікована ведуча гри "Купідон", автор програми - "Від знайомства до заміжжя", "Гола ПРАВДА про чоловіків", власниця жіночого клубу "Жіноча криївочка", сертифікований НЛП практик, Спеціаліст по роботі з метафоричними асоціативними картами(МАК),учасниця навчання на психотерапевта в напрямку символдрами.Орг внесок 450 грн за 1 день (1 раз в місяць).

Майстер-клас Вікторії Єсауленко "Як розповісти про свою новину світу"

Вперше в Тернополі з своїм майстер класом Вікторія Єсауленко - автор книги "Жіночі секрети в PR технологіях", кращий маркетолог юридичного ринку 2017 року. Якщо ви щось зробили, але ніхто про це не дізнався – ви нічого не зробили. Якщо ніхто не знає, що ви робите – ніхто не знає, що ви існуєте. Якщо ніхто не знає, що ви існуєте – ви нікому не потрібні. Якщо ви нікому не потрібні – ви не існуєте!  Створення і правильне висвітлення вашої корисності світу, ваших інфоприводів – це прекрасний PR інструмент стати відомим і затребуваним вашою цільовою аудиторією. На майстер класі Ви дізнаєтеся: Що робити з інфоприводом, якщо він є, Де взяти інфопривід, якщо його немає, Що робити з інфоприводом, який виник небажано для вас, Як написати през реліз, Як безкоштовно розповісти про свою новину світу. Кому буде корисно: Керівникам і власникам бізнесу, Професіоналам з внутрішніх та зовнішніх комунікацій, PR, маркетингу, розвитку бізнесу, …і всім тим, хто готовий вчитися говорити про себе так, щоб почули. За результатами майстер-класу: Ви дізнаєтесь, коли, як і кому подавати новину. Як написати прес реліз. Де, як і з чого чи з кого робити новину, якщо її немає. Як зробити, щоб новину хтось прочитав та зреагував на неї так, як вам потрібно. Як зробити так, щоб новини не стало, хоча вона є. Вартість – 250 грн при реєстрації і оплаті до 20 вересня. 350 грн, 300 грн при купівлі 3-х і більше квитків. 400 грн в день заходу.

Адвокати + Dlina Volny

Адвокати (ex-Dzierzynski Bitz) - це естетичний сінт-рок, який одночасно натхненний гуртом LCD Soundsystem та спадщиною вітчизняного нью-вейву. Зовсім нещодавно Адвокати випустили свій дебютний альбом “23:45”, який був позитивно оцінений авторськими виданнями, а провокаційний кліп на пісню “Люди” був визнаний кращим на MTV у програмі “12 злісних глядачів”. Гурт вже встиг відіграти концерти в Берліні, Празі та Вроцлаві, а захід на київський фестиваль Belive дав можливість качати одну сцену з Jamiroquai.Dlina Volny — свіжий колд-вейв, проект-рефлексія на пострадянську реальність з вінтажними клавішами та пронизуючим до тремтіння вокалом.Тому запам’ятовуємо координати хорошої музики: 14 жовтня, Тернопіль, Коза бар. Хочемо уточнити, що це не адвокатська таємниця і про концерт можна розказати друзям. Головне, казати правду і нічого окрім правди.

Перша офлайн SMM-школа
15.10.2018 18:00
вул. Дружби (SMMSstudio)

Ми відкриваємо першу SMM-школу у Тернополі мета якої спрямована на освоєння або підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері SMM (просування компаній\персональних брендів у соціальних мережах). Знання, які можна застосовувати на практиці сьогодні!  Нові інструменти та методи, актуальні рекомендації та тільки дієві практики.  Заявку на навчання у SMM-школі може подати кожен, хто має на меті отримання професії SMM-manager або хоче професійно використовувати SMM для бізнесу.Час: Пн-Пт, з 18:00 - 21:00, Сб-Нд з 10:00-19:00 ( 2 заняття в тиждень по 3 год, зручний графік формуємо індивідуально з кожним учнем в зазначених межах). Кількість занять - 12.

Молодіжний форум

19 – 21 жовтня файне місто Тернопіль стане центром молодіжних ідей та проектів, адже саме тут збереться найпрогресивніші представники молоді України. Що таке Молодіжний форум? Молодіжний форум – це місце, де працівники центрів, волонтери та громадські активісти зможуть обмінятися досвідом, напрацювати цікаві ідеї та шукати можливості втілення своїх проектів у реальність. Завдяки роботі на форумі молоді люди можуть послухати цікаві лекції та потім опрацювати теоретичні знання у практичних завданнях. Чому важливий Молодіжний форум? Молодь завжди була найбільш цілеспрямованою частиною суспільства, саме тому ми вважаємо, що саме молодь зможе створити нові можливості для розвитку нашої держави. Мета Молодіжного центру – налагодить комунікацію між молодіжними центрами та громадськими організаціями з різних міст України та намагатися надалі співпрацювати з ними. Що чекати від Молодіжного Форуму Тернополя? Цікаві нові знайомства Корисні лекції Можливість проявити свої лідерські здібності Практичне застосування знань Обмін досвідом Обговорення важливих тем при невимушеній обстановці Веселе проведення часу

Семінар для тих, хто хоче продовжувати справу бандерівців

Семінар для тих, для кого Герої Української Національної Революції минулого є прикладом для наслідування; хто прагне внести свій вклад в розбудову України та захист інтересів української нації; для кого націоналізм це щось більше, ніж субкультурна тусовка і можливість пройтися маршем зі смолоскипом; хто готовий ставити нетривіальні питання про сучасний націоналізм і готовий шукати відповіді; хто має достатньо мужності, щоб не бути простим обивателем, а мислити і діяти інтересами нації; хто хоче продовжувати справу бандерівців у ХХІ столітті. Основні напрями програми: ідеологічно-світоглядові громадсько-політичні

Тренінг "Феномени Батьківства. Як покращити стосунки з дітьми?"
20.10.2018 13:00

Психологічна група про батьківство. Дотакова інформація в приватні повідомлення на сторінці за нижчевказаним посиланням.

Метафора. Практичне застосування у психології

Громадська організація «Психологічної допомоги і просвіти «Знайди себе» запрошує у навчально-терапевтичний проект «Метафора. Практичне застосування у психології». Даний курс складається з шести одноденних модулів, кожен з яких має власну тематику. Структура модуля – 25% теорії, 75% практики. По завершенні навчання надається сертифікат від ГО ПДП «Знайди себе» з вказаними годинами і тематикою пройдених модулів. Програма розрахована на психологів, вчителів, соціальних працівників та студентів, яким цікаво досліджувати себе, пізнавати нове та отримати у свою скарбничку нові техніки та методики для роботи. Мета програми: розширення та систематизація теоретичних знань щодо поняття метафори; освоєння навичок практичного застосування метафори у процесі самопізнання та психологічному консультуванні. Завдання програми: ознайомити учасників з різними видами метафор та особливостями їх застосування; розширити арсенал методик у роботі психологів; розвинути навички творчої імпровізації під час роботи з клієнтом; осягнути все різноманіття метафор та їх можливостей у роботі, буденному житті. Програма проекту: Тема 1: Терапевтична метафора. Поняття і застосування. поняття метафор, їх різновидів та особливостей сфери та способи використання метафор в роботі психолога алгоритм створення терапевтичних метафор Тема 2: Метафоричні асоціативні карти. види та призначення різних колод МАК базові техніки роботи з МАК Таро як інструмент у роботі психолога Тема 3: Казки і міфи способи роботи з казкою в терапії аналіз казки, міфу написання терапевтичної казки міфи як сценарії нашого життя Тема 4: Тілесна метафора. робота з образом власного тіла рухи та жести як спосіб висловитися метафори психосоматики Тема 5: Сексуальна метафора. використання метафоричного мовлення для зниження тривоги клієнта, підвищення комфорту при спілкуванні на тему сексу сексуальні сценарії в казках метафора в спілкуванні пари, що знаходиться в стосунках Тема 6: Сновидіння як метафора реальності. сни як важлива складова психічної реальності людини робота зі сновидіннями у процесі консультування метафори трактування сновидінь Ведуча програми Шейкіна Тетяна - психолог психоаналітичного напрямку, член Української спілки психотерапевтів, консультант в напрямку Позитивної психотерапії, арт-терапевт Східно-Європейської асоціації арт-терапії (ЕЕАТА, Софія), казкотерапевт, таролог, автор і ведуча психологічних ігор, співавтор та тренер освітнього проекту «Казкотерапія», голова громадської організації «Психологічної допомоги і просвіти «Знайди себе», керівник проекту «Таємниці нічних казок». Вартість одного модуля 500 грн. по передплаті, 600 грн. в день проведення. Щодо питань оплати і запису телефонуйте за нижчевказаним номером телефону.  

День кар'єри

День кар’єри - PROFIT DAY - призначений для тих, хто шукає можливості працевлаштування чи бажає визначитись із майбутньою роботою, окрім того на заході будуть цікаві тренінги та майстер-класи. (слідкуйте за анонсами)?Компанії тут мають нагоду знайти собі фахівців. Молоді люди – більше дізнатися про професії або навіть зробити спробу працевлаштування. Під час «PROFIT DAY» представники передових компаній влаштовують презентації, проводять семінари, тренінги, майстер-класи, та приймають резюме від кандидатів.✅Якщо ти працюєш за невелику зарплатню, але хочеш працювати в гідній компанії, розвиватись і заробляти більше.✅Якщо ти належиш до людей, які постійно прагнуть чогось навчатися та розвиватись.✅Якщо ти студент, чи школяр, який робить свої перші кроки до пошуку роботи то «PROFIT DAY» саме для тебе.Приходь та отримай можливість дізнатись, що потрібно вміти і знати, та які перспективи чекають тих, хто пов’яже себе із сучасними професіями?Вхід вільний, але реєстрація обов'язкова.

Основи казкотерапії

Східно-Європейська асоціація арт-терапії (EEATA, Софія, Болгарія) ГО ПДП «Знайди себе» оголошує набір у групу практично орієнтованого курсу «Основи казкотерапії».Програма передбачає 100 академічних годин, 70 з яких на практичні 1-денні тренінгові зустрічі,  30 на самостійну та інтервізійну роботу для опрацювання вивченого матеріалу. Завершальна сесія – захист індивідуальних проектів та вручення сертифікатів від Східно-Європейської асоціації арт-терапії (EEATA) та ГО ПДП «Знайди себе». Мета програми: оволодіння її учасниками знань щодо теоретичних основ казкотерапії та навичок застосування казкотерапевтичних технологій у психологічній практиці.Завдання: ознайомити з особливостями діагностичної та терапевтичної роботи з казками та метафорами; розвивати здатність до ефективної організації процесу вирішення різноманітних психологічних проблем дітей та дорослих з використанням казкотерапії; ознайомити з архетипічним змістом казок, розвивати аналітичні здібності учасників програми; на основі аналізу феноменологічно-екзистенційного змісту казки визначати особливості актуальних життєвих ситуацій та пошуку ресурсів для їх вирішення; отримати можливість для особистісного зростання через самоусвідомлення, пропрацювання власних проблем та активізацію творчих ресурсів самореалізації та самозцілення. Дати модулів:27.10.18 – 1 модуль25.11.18 – 2 модуль29.12.18 – 3 модуль20.01.19 – 4 модуль 03.03.19 – 5 модуль26.05.19 – 6 модуль 09.06.19 – 7 модульоргвнесок за перший модуль - 800 грн. до 30.09.181000 грн. до 15.10.18,1200 грн. - в день тренінгуОплата за всі модулі - 5 000 грн.

Навчальний курс "Метафоричні Асоціативні Карти"

Курс складається з шести тематичних модулів та сертифікації, які дозволять в повній мірі зрозуміти специфіку роботи з МАК. Цей курс для тебе, якщо ти: • прагнеш навчитися працювати з метафоричними асоціативними картами; • хочеш познайомитися більше ніж з 50 колодами МАК; • хочеш отримати більше ніж 80 технік роботи з метафоричними картам; • хочеш навчитися створювати авторські техніки на основі МАК; • хочеш розвиватися в колі однодумців; • прагнеш знайти партнерів для подальших спільних проектів; • прагнеш підняти свій професійний рівень; • прагнеш особистісного росту та розвитку; • хочеш стати членом Міжнародної психологічної асоціації проективних методик.Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Майстер-клас "SMM для бізнесу"

Продовжуємо вивчати найтрендовіший спосіб просування – соцмережі. Запрошуємо вчитися в одного з кращих експертів України – Сергія Щербакова. Автора книги «Партизанський маркетинг в соціальних мережах. Інструкція по експлуатації SMM-менеджера». На майстер класі поговоримо про: стратегію роботи в соцмережах, таргетовану реклама, огляд цілей реклами, чек-лист того, що потрібно виконати перед початком налаштування реклами, Pixel і події PIxel, аудиторії Facebook/Instagram та їх аналітика, покрокову роботу з рекламним кабінетом, фішки реклами в Facebook/Instagram, принципи тестування і про те чому вони такі важливі, 27 факторів ефективності реклами, роботу с модерацією і технічною підтримкою Facebook/Instagram, аналітика таргетованої реклами (вихідна, вхідна, конверсії і цільові дії), 1⃣кейси. А також спікер відповість на всі Ваші питання. Для кого захід: SMM-спеціалістів, підприємців, які професійно займаються просуванням свого бізнесу, маркетологів, PR-спеціалістів, блогерів та всіх, хто бажає розібратися з налаштуванням реклами в Facebook/Instagram. Вартість: 450 грн при реєстрації до 30 вересня, 500 грн. 450 грн при купівлі 3-х квитків, 650 грн в день заходу. Попередня реєстрація обов'язкова, додаткова інформація за вказаним номером телефону.

ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

ЗАПРОШУЄМО ВАС до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання: досвід, тенденції, перспективи», яка відбудеться 8–9 листопада 2018 р. на базі кафедри інформатики та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ Особливості світових та вітчизняних освітніх стратегій підготовки ІТ-фахівців. STEM-освіта: шляхи впровадження, актуальні питання та перспективи. Проблеми і перспективи дистанційного навчання у ЗВО. Електронне навчання: технології, методики, ризики. Інноваційні технології цифрової освіти у вищій та середній школі України та країн Євросоюзу. Для участі в конференції необхідно до 5.11.2018 року заповнити реєстраційну форму тези доповідей 3–5 сторінок (згідно з вимогами, що додаються); копію квитанції про оплату організаційного внеску. Матеріали конференції будуть опубліковані у електронному збірнику матеріалів конференції.Оргкомітет приймає тези 3–5 сторінок формату А4, редактор Microsoft Word, шрифт — Times NewRoman, міжрядковий інтервал — 1.5, усі поля сторінки — 20 мм. Текст публікації повинен бути відредагований: перший рядок — НАЗВА ТЕЗ (вирівнювання по центру, прописні літери, напівжирне накреслення, кегль 14); через рядок — прізвище, ім’я, по батькові автора, (вирівнювання по центру, кегль 14); наступний рядок — науковий ступінь, посада, вчене звання, місце роботи автора (без скорочень); якщо авторів кілька, відомості про кожного подаються окремими рядками; e-mail (вирівнювання по центру, кегль 12); через рядок — основний текст (вирівнювання по ширині, кегль 14, без перенесень, абзацний відступ — 1 см); через один рядок після основного тексту Список використаних джерел, оформлений згідно бібліографічних вимог (вирівнювання по ширині, кегль 14); сторінки не нумеруються; формули вирівнюються по центру, з можливістю подальшого їх редагування; рисунки подаються у форматах *.jpeg, *.jpg *.bmp, *.tif, *.gif; підписи рисунків — курсивним накресленням; якщо рисунок виконано засобами MS Word, його слід згрупувати; усі ілюстрації, схеми, фігури та таблиці мають бути розташовані відповідно до тексту, а не наприкінці статті; посилання на літературне джерело подається в тексті у квадратних дужках відповідно до номера в списку літератури. Електронну версію тез та копію квитанції про оплату оргвнеску необхідно надіслати на електронну адресу conf@fizmat.tnpu.edu.ua з поміткою «Конференція». Назва файлу ─ прізвище автора. Наприклад Андрійчук_Тези, Андрійчук_Квитанція.Організаційний внесок за участь у конференції — 120 грн.  Організаційний внесок потрібно перерахувати на картку ПриватБанк 4731212700943276 (одержувач — Вельгач Андрій Володимирович, призначення платежу — оргвнесок за участь у конференції).

Спорт, здоров’я

Відкрите бігове тренування
26.09.2018 19:00
Набережна тернопільського ставу

Маршрут: кільце навколо ставу. Відкрите бігове тренування для всіх охочих. Вікових, статевих, політичних (тьху-тьху:) чи будь яких інших обмежень немає. Збір о 18:55, стартуємо о 19.03. Погода і темрява ввечері не завада - кожен орієнтується на свою підготовку та бажання, ліхтарик з жовтня рекомендований. Біжимо в зручному для себе темпі, інколи так формуються групи, "хвостів" не губимо, тому не хвилюйтесь заблукати в краях заозерних.Деталі за нижчевказаним номером телефону.

Турнір з шашок та шахмат

Шашки — дуже цікава настільна гра. Цією грою захоплюються і дорослі, і діти. Вона розвиває мислення, уяву, логіку, а також вміння прорахувати свої дії на декілька кроків вперед. Адже цій, одній з найстаріших ігор, багато століть. Гра в шашки була відома ще задовго до нашої ери. За однією з версій, вона бере свій початок зі Стародавнього Єгипту, згодом перекочувала в Грецію, звідти в Італію, а потім, розповсюдилась по всій Європі. Цією грою захоплювалися і в Київській Русі. Літописи та билини говорять, що це була одна з улюблених розваг руських богатирів. З того часу минуло багато років, а гра в шашки не втрачає своєї популярності й дотепер. Ми хочемо щоб і в Тернополі люди не забували про цю гру і тому приходьте на змагання із шашок, де ви не тільки навчитесь грати цю пасивно-спортивну гру а щей можливість позмагатись, а якщо ж вас не цікавить ця гра, то в такому випадку ви зможете просто прийти і пограти в різні інтелектуальні ігри.Вік і стать не важлива, тому приходь із друзями, щоб корисно провести час))Для участі у змаганнях попередньо зареєструйся за посиланням.

CriticalMass TE.UA
28.09.2018 18:15
майдан "Театральний"

Подія відбувається в останню п'ятницю кожного місяця у сотнях міст Світу для привернення уваги до велосипедистів і пропаганди вільного та чистого переміщення задля сталого розвитку. вчимося долати небезпечні та складні ділянки дороги їздимо гуртом вулицями міста розмовляємо про майбутнє велоінфри.

Дитячі заходи

Веселі мінйони

Веселі мінйони гратимуться з дітками.

Мульт-Академія з "Рудою Мишею"

Зустріч з керівником студії «Руда Миша», знайомство з дитячою анімацією.

Бейбіланч
30.09.2018 13:00

Тематичні дитячі день кожну неділю, клоуни, ростові ляльки, розвиваючі програми для дітей від 1 року.

Набір у танцювальну студію при Академічному ансамблі танцю "Надзбручанка"

Уся команда Тернопільської обласної філармонії разом із головним балетмейстером Академічного ансамблю танцю «Надзбручанка» – Якимчук Ю.Р. – запрошує хлопчиків та дівчаток віком від 4 до 6 років у танцювальну студію! Професійні артисти та творча атмосфера допоможуть діткам розвинути свої танцювальні таланти і проявити їх на великій сцені!Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону. Організаційні збори відбудуться 25 вересня о 19:00.

Level Up! Youth Enterpreneurship Workshops

Підприємливість є однією з важливих навичок людини майбутнього. Крім специфічних знань вона ще передбачає добре розвинуті лідерські, ораторські та комунікативні здібності, креативність, ціннісне світосприйняття... Що означає бути підприємливим?  Це означає бачити світ навколо себе багатогранним і творити своє життя сміливо! Мислити і діяти підприємливо – це наче піднятися у своєму розвитку на сходинку вище, де оточення розкривається панорамно, дихати вільніше, а перспектива захоплює і надихає летіти у напрямку втілення мрій. Думати ініціативно, мислити критично, діяти відповідально! Level Up! Запрошуємо на цикл занять та воркшопів з розвитку підприємливості у креативній школі UNICUM!  Усі воркшопи проходитимуть під наставництвом носія англійської мови - волонтерки Корпусу Миру США в Тернополі! Заняття побудовано таким чином, щоб у вільній та творчій атмосфері допомогти тінейджерам проявити себе та подолати мовний бар'єр у спілкуванні англійською! В проекті приділимо увагу розвитку навичок, корисних для будь-якої ділової людини, - планувати час, організовувати процеси, комунікувати, працювати в команді.  Здобуте допоможе у втіленні будь-яких ідей, реалізації маленьких і великих, бізнесових та соціальних проектів, щоденних завдань та справи усього життя. Фасилітатором курсу є волонтерка Корпусу Миру США в Україні Шакіта Біллі. Команду тьюторів формує також Алла Рожко, підприємиця, кандидат економічних наук, засновниця Креативної школи Унікум. Для кого? Підлітки 11+ Формат та часові рамки курсу: практичноорієнтоване інтерактивне заняття 1 раз на тиждень, протягом жовтня-грудня 2018 (можливе продовження в 2019 році в межах місії волонтерки в Україні)

Фіксі Шоу у Тернополі

Хто не мріяв хоча б раз побувати у світі Фіксиків? Перетворитися на маленьких чоловічків і подивитися на всі прилади зсередини? Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксики, популярні в більше ніж 90 країнах світу, знову запрошують всіх поринути у світ технічних пригод!Мрія ДімДімича і всіх глядачів, нарешті, здійснилася! Сімка з Ноликом зменшили всіх глядачів і запросили їх в свій світ! Веселі загадки, запальні фіксіспіванки, танці та жарти.Але і в світі Фіксиків є зло... Наприклад — комп'ютерний Вірус Черв'як Другий. Він всіляко заважає нашим героям веселитися з глядачами і навіть задумує підступний план... Але Фіксики не здаються! І завжди перемагають зло! Приходьте та дізнайтеся про всі пригоди ДімДімича в світі Фіксиків на "Фіксі Шоу"!Пізнавальний сюжет легко запам'ятається дітям, а герої з голосами та обличчями мультперсонажів не тільки перенесуть всіх в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому.Чекаємо вас на найнезвичайнішу в історії дитячу виставу!Програма розрахована для дітей від 3-х до 10-ти років. Тривалість — 1 година. Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (у супроводі дорослого, без надання додаткового місця, дитина сидить на руках).

Шоу "Холодне Серце"

Дітям до 5-ти років включно вхід безкоштовний при умові, що дитина сидить на руках у дорослого.Квитки можна придбати в касі Драмтеатру, або за посиланнями.

Інше

Нагородження переможців конкурсу Тернослов

Нагородження за участю Дарії Корній, Надійки Гербіш та Ярини Каторож.

Політ на кулях над Тернопільським Океаном
27.09.2018 07:00
Набережна Тернопільського Ставу

Груповий старт повітряних куль з набережної Тернопільського Океану. Деталі телефоном. Вартість польоту 3000 грн з людини. Є ракнові та вечірні старти.

Кастинг моделей для Ternopil Fashion Day
28.09.2018
вул. Стецька, 7

Кастинг моделей для Ternopil Fashion Day. Ріст від 175 +. Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.

Art fashion day

Замовлення квитків за телефоном. Ведуча Ірина Борисюк.

День народження аквапарку Алігатор!

Аквапарку Алігатор - 6 років! Запрошуємо Вас відсвяткувати разом з нами!Святкова прогама для усіх відвідувачів:- аквавеселощі, конкурси та сюрпризи- розважальний квест “Острів скарбів”- шоу-програма від аніматорів- розіграш подарункових сертифікатів- святковий торт (30.09)А також з нагоди 6 річниці даруємо 5 сертифікатів на послуги комплексу:  абонементи на 1 сеанс масажу  абонемент в тренажерний зал  абонемент БЕЗЛІМІТ Не пропусти круту Піратську вечірку в комплексі Алігатор!

Марш за права тварин у Тернополі
30.09.2018 12:00
Театральний Майдан

Тернопіль зробить крок гуманності! Подія стартуватиме з Театрального майдану і покликана звернути увагу громадськості до захисту тварин від знущань і жостокості. Світ не зміниться одномоментно, тому вже зараз Тернопіль, Україна та усі ми маємо зробити свій крок гуманності. Всеукраїнський марш за права тварин є гуманістиною і зоозахисною, але не політичною акцією. Тому просимо учасників утриматися від партійної символіки і лозунгів.

Офіційне відкриття White Rabbit
01.10.2018 09:00
вул. Гоголя, 5 (Антикафе "White Rabbit")

Антикафе "White Rabbit" запрошує всіх на офіційне відкриття. Приходьте і приводьте з собою друзів! Кожен знайде собі захоплення до душі! Ми раді всім своїм гостям. Вас чекають сюрпризи, призи і море позитиву!Ви вже можете зіграти в 50 настільних ігор в Залі 1. Відвідати Зал 2 з приставками. Відпочити на м'яких кріслах і диванах з цікавою книгою або ж прийти на нічний сеанс переглядів фільмів. (До речі, залишайте в коментарях свої побажання, які фільми і серіали ви б хотіли подивитися в компанії своїх друзів!). На окремій ПС4 ви знайдете кілька ексклюзивів для соло гри: Horizon. Zero dawn, Bloodborne, God of War - безліч інших унікальних всесвітів вже чекають вас!Після відкриття вас чекає ще більше ігор, десятки цікавих заходів і щотижневі сюрпризи!

Офіційне відкриття "White Rabbit"
01.10.2018
вул. Гоголя, 5

Антикафе White Rabbit запрошує всіх на офіційне відкриття. Приходьте і приводьте з собою друзів! Кожен знайде собі захоплення до душі! Ми раді всім своїм гостям. Вас чекають сюрпризи, призи і море позитиву!

Міжнародна науково-практична конференція

Напрямки роботи конференції1.Аксіологічні чинники розвитку сучасної освіти в Україні.2.Психолого-педагогічні засади реформування середньої освіти.3.Психологічне забезпечення інклюзивної освіти в Україні.4.Професійно-особистісне становлення фахівця в контексті гуманітаризації вищої освіти.5.Становлення культури життєвого самовизначення сучасної молоді.6.Кроскультурні комунікації в освіті та академічна мобільність викладачів і студентів.До початку роботи конференції планується видання програми та збірника тез. Обов’язковий організаційний внесок становить – 150 грн. Участь у конференції засвідчується сертифікатом. Витрати, пов’язані з проїздом, проживанням та харчуванням, здійснюються за кошти учасників конференції або організації, яка їх відрядила.Для участі у конференції потрібно до 20 вересня 2018 року надіслати на адресу електронної пошти (psycholkonf2018@gmail.com) такі матеріали:• заявку на участь у конференції (зразок додається);• текст тез доповіді;• скан-копію квитанції про сплату організаційного внеску. Вимоги до оформлення тез: обсяг – 3-4 сторінки формату А4, документ Word (розширення doc), шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, усі поля – по 2 см, відступ абзацу – 1,25 см. Розміщення: у верхньому правому кутку вказується прізвище та ім’я автора, у наступному рядку – назву міста, далі – НАЗВА ТЕЗ з вирівнюванням по центру.За достовірність фактів, цитат, імен, назв та інших відомостей відповідальність несуть автори публікацій. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти тези, які не відповідають вказаним вимогам і тематиці конференції. Реквізити для оплати оргвнеску: грошовий переказ коштів (організаційний внесок) необхідно здійснити на картковий рахунок ПриватБанку № 4149499116862754, отримувач – Андрійчук Іванна Петрівна та надіслати скан-копією квитанції (у підписі файлу вказати прізвище автора). За більш детальною інформацією просимо звертатись за телефонами.З повагою оргкомітет конференції

Пропозиції

Чемпіонат тернопільської області з кіокушин-кан карате-до
29.09.2018 18:00
вул. Текстильна, 18

29 вересня 2018 р відкритий чемпіонат Тернопільської області з кіокушин-кан карате серед дітей, юнаків та юніорів в розділі "куміте". Організатор: Тернопільська обласна федерація кіокушин-кан карате-до, Сенсей Чубата Тетяна Богданівна

Кіно

Кіно у Козі: Анімація Хаяо Міядзакі

Затамуйте подих перед магічним видовищем на великому екрані! Коза покаже казковий та складний світ, культового японського режисера - Хаяо Міядзакі!Більшість творів Міядзакі піднімають глобальні теми, такі як ставлення людини до природи і технологічного прогресу, або підтримування мирного співіснування людей, наслідки відділення людини від природи, намагань силоміць підкорити її, та шляхи відновлення зв'язку людини з живим довкіллям.Приходьте та занурьтеся разом в анімаційний світ населений духами, магією, мудрістю, труднощами та мораллю.

Смолфут
27.09.2018 - 30.09.2018

Єті переконана, що невловимі істоти, відомі як "люди", дійсно існують. 

Веном
04.10.2018 - 08.10.2018

Фільм розповідає історію заклятого ворога Людини-Павука - Венома.

Дзідзьо, перший раз
25.10.2018 - 29.10.2018

Дзідзьо, в душі – великий артист і наївна дитина, все своє життя приховує один малесенький секрет, який переростає у величезну проблему. Цього разу ні найкраща мама, ні його крутий друг не зможуть йому допомогти. Бо таку делікатну справу Дзідзьо має вирішити в перший раз і дуже-е-е обережно.