Дитячі заходи у Тернополі

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 20 листопада 2019

Майстер-клас "Чарівниця Осінь"

Запрошуємо Вас намалювати картину Чарівниця Осінь під керівництвом талановитої художниці Наталії Фугель у студію "ІРИска" 13 листопада о 18 год!Тривалість - 2,5 год.Вартість - 300 грн.Усіма матеріалами забезпечуємоКава, чай, печиво чекатимуть вас! Візьміть із собою тільки добрий настрій і жменьку любові.Запис обов`язковий за нижчевказаними телефонами

Робототехніка Lego. 1 рівень
20.11.2019 16:00

Для кого цей курс? для дітей молодшого шкільного віку для дітей, що цікавляться моделюванням і конструюванням для дітей що прагнуть створювати роботів та навчитись запрограмовувати їх Хто веде? Ольга Підлатюк - викладач Школи інформатики та керівник гуртків Тернопільської міської станції юних техніків Педагогічний стаж роботи 13 років. Вартість - 1620 грн.

Завтра, 21 листопада 2019

Пробний урок: Створення комп'ютерних ігор
21.11.2019 18:00 $ безкоштовно

  Ваша дитина полюбляє комп'ютерні ігри? У неї безліч ідей для створення своєї гри та їй подобається проводити час за комп'ютером? Тоді приходьте на пробний урок: «Створення комп'ютерних ігор»! Ми покажемо, як створюються ігри!В програмі уроку: Розробка комп'ютерної гри Технології, які потрібно освоїти, щоб розробити свою гру Батькам: Яка користь IT-освіти для майбутньої професії дитини Програми Малої Комп'ютерної Академії  Пробний урок – це відмінна можливість:  Побачити Малу Комп’ютерну Академію зсередини Познайомитися з викладачами Отримати індивідуальну екскурсію по Академії 

П`ятниця, 22 листопада 2019

PYTHON LEVEL 1: Вступ до мови програмування PYTHON

Під час цього курсу навчимося:Базовому синтаксис мови програмування Python;Розберемося що таке компілятор та інтерпретатор;Ігри для роботи з клавіатурою (зчитування імені з клавіатури);Робота з пам`яттю (на прикладі ящиків та корзин);Робота зі строками (комп’ютерними та реальними, на яких писатимемо ручкою);Прості команди Python.Фінальний проект: програма, яка генерує мапу, що складається з однакових символів.

Субота, 23 листопада 2019

SCRATCH 1: Цікаві історії

Під час цього курсу навчимося:Вивчення основних термінів, зон та режимів Scratch;Основні блоки (рух, звук, вигляд, початок, повтор, малювання, затримка, поворот, текст, повідомлення);Базові можливості графічного редактору Scratch;Будемо вчитися переносити в Scratch ескізи свого сюжету, створені на папері;Зможе створити власну анімацію чи мультфільм. Результат курсу - власний сюжетний мультфільм на базі Scratch

Дитяча субота для дітей 7-11 років. «Лицар - Дракон»
23.11.2019 16:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 7-11 років на знайомство із серією книжок Кайла М’юборна та Донована Бікслі «Лицар - Дракон» (видавництво «Ранок») та виготовлення 3D моделі замку. Захід відбудеться 23 листопада. Початок – о 16:00.На нашій суботній зустрічі ми познайомимося з хлопчиком Мереком, який разом із своїми батьками береже страшну таємницю — вони дракони. Люди, які мешкають поруч, ставляться до драконів, м’яко кажучи, не дуже люб’язно, тому родина Мерека змушена жити в людській подобі. Про пригоди, виклики та лицарські турніри хлопчика-дракона ми почитаємо разом. А після кожен спробує побудувати свій власний замок.Вхід вільний.

Неділя, 24 листопада 2019

Понеділок, 25 листопада 2019

Вівторок, 26 листопада 2019

Спортивні розваги для дітей
26.11.2019 15:00
Універсальні майданчики міста

Зробіть осінні дні веселішими та активнішими з нами. Чекаємо дітей 6-12 років на універсальних майданчиках містаГрафік на листопад12 листопада15.00 год. Універсальний спортивний майданчик по вул. 15 Квітня, 3519 листопада15.00 год. Універсальний спортивний майданчик по вул. Злуки , 25.22 листопада15.00 год. Універсальний спортивний майданчик по вул. Протасавича, 10.До зустрічі!

Найбільший урок у світі
26.11.2019 08:00

Чи не було б прекрасно, якби діти та молодь у всьому світі знали про Цілі Сталого Розвитку і почали робити свій внесок у їх досягнення будь-яким способом?Саме тому AIESEC в Тернополі підтримує всесвітню ініціативу від ЮНІСЕФ «Найбільший урок у світі» (World’s Largest Lesson)?. Ми ставимо на меті розповісти про Цілі Сталого Розвитку та про конвенцію ООН про права дитини, щоб діти та молодь Тернопільщини могли дізнатись більше про свої права.Ти запитаєш: "Як я, можу долучитись до цієї ініціативи?"Все доволі просто. Реєструйся за посиланням і ми тебе сконтактуємо.Що ви отримаєте, якщо приймете участь у ініцативі:Досвід викладання та тренінги від професіоналів.Нові знайомства з найактивнішими молодими людьми з усієї області.Офіційний сертифікат міжнародного зразка про участь у міжнародній ініціативі та AIESEC в Тернополі.

Середа, 27 листопада 2019

П`ятниця, 29 листопада 2019

Субота, 30 листопада 2019

Відкритий урок "Анатомія Комп'ютера"

IT STEP Academy запрошує дітей 9-14 років та батьків на Відкритий урок 6 квітня об 11:00. Діти зможуть дізнатися, що насправді відбувається, коли Ви вмикаєте комп’ютер? Які з компонентів комп’ютера відповідають за картинку, звук, передачу даних, що є його «серцем» і «мозком»?...⠀В програмі:Що в середині комп’ютера? З чого він складається?Діагностика найбільш поширених несправностей.Техніка безпеки при заміні комплекутуючих комп’ютера.Огляд найпопулярніших операційних систем (Windows, Linux, MacOS).Знайомство з програмою і формами навчання в Академії.⠀Деталі за телефонами нижче.Для участі, просимо Вас зареєструватися. Це дозволить нам забезпечити всіх гостей комфортним місцем.