Навчання та розвиток у Тернополі

Дати:
Розділи:

Четвер, 03 вересня 2020

Старт курсу "Ознайомлення з основами комп`ютерних наук"
03.09.2020 16:00 $ 4000 грн

Кожен в цій країні повинен навчитися програмувати, тому що це вчить мислити. Звичайно, Стів Джобс мав на увазі іншу країну, але чому це не може працювати у нас?Для кого: для дітей від 10 роківТривалість заняття: 1 годинаКількість занять: 40. Заняття проходять 2 рази на тиждень.Графік занять: вівторок та четвер з 10:00 до 11:00Метою курсу є ознайомлення із основами комп’ютерної графіки та сучасними мовами програмування. Дає базовий рівень розуміння алгоритмів.Програма: Adobe Premiere, PhotoShop, After Effects, Blender, 3D Max, CorelDraw, micro:bit, blogger, Kodu Game Lab, Blocly, Python, HTML

Понеділок, 07 вересня 2020

Графічний дизайн. PRO
07.09.2020 19:00 $ 7200 грн

Для кого цей курс? - хто вже має досвід у створенні різних графічних матеріалів, але відчуває нестачу професійних знань- хто хоче використовувати свій художній талант з комерційної точки зору - хто працює в суміжній галузі - маркетингу або реклами – і бажає розширити свої знання- хто бажає створити свій проект для портфоліо та отримати всі необхідні основи професії Вартість - 5400 грн. Деталі та реєстрація за нижчевказаним посиланням. 

Субота, 12 вересня 2020

Розробка web-додатків
12.09.2020 $ 6720 грн

Курс "Розробка Web-додатків" призначений для здобуття теоретичних знань та практичних навичок розробки клієнтської та серверної частин веб додатків, та робота з базами даних.Для кого цей курс?для всіх охочих розвиватись в ІТ сфері для тих, хто вже працює в ІТ та хоче отримувати нові затребувані навичкидля фрілансерів, які хочуть отримувати більше скілів, щоб виконувати більший обсяг роботи та отримувати більше грошей.рекомендована базова підготовка: англійська мова на рівні intermediate, володіння ООП на рівні базових навичок, досвідчений користувач ПК.   Вартість: 6720 грн Деталі та реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Курс "Android"
12.09.2020 19:00 $ 5760 грн

Для кого цей курс? для всіх охочих розвиватись в ІТ сфері для тих, хто вже працює в ІТ та хоче отримувати нові затребувані навички для фрілансерів, які хочуть отримати більше скілів хто праге зрозуміти повний цикл розробки мобільного додатка і створити власну програму під Android Програма курсу Загальні відомості про мову програмування Java. Перший проект. Структура проекту. Види Layout. Конструкція switch-case. Цикли while та do-while. Класи Toast і SnackBar. Стрічки в Java. Клас String. Зберігання даних. Preferences. Класи в Java. Поля та методи класів. Специфікатори доступу public та private. Конструктор класу. Оператор new. База даних SQLite. Колекції в Java. Робота з колекціями. SQLite. Методи update i delete. Загальні відомості про операційну систему Android. Перший проект. Структура проекту. SQLite. Методи query i rowQuery. Вартість - 5760 грн.

Понеділок, 21 вересня 2020

Об`єктно-орієнтоване web-програмування
21.09.2020 19:00 $ 8320 грн

Для кого цей курс?для бажаючих розвиватись в сфері ІТдля тих, хто знайомий з ІТ, але хоче вдосконалити практичні вміннядля тих, хто хоче створити власний діючий інтернет-магазин на базі MVC   Програма: 1 Вступ до PHP. Змінні2 Масиви. Використання та обробка масивів.3 Практична робота. Функції для роботи з масивами включень в PHP4 СКБД MySQL5 Повторення основ БД. Тест для повторення. Проектування баз даних для веб-додатків.6 Створення бази даних для веб-додатків. Робота з бд mysql (створення таблиць) 7 Поняття ключа, типи звязків 8 Процедурне програмування. Функції 9 Конструкції 10 Створення, редагування категорій11 Стилення сторінок магазину12 ООП. Вступ. MVC

Середа, 23 вересня 2020

Тренінг І - Терапія Шокової Травми та ПТСР (власний досвід)

Для кого? Фахівці, що працюють з іншими людьми та стикаються зі станами психологічного шоку та інтенсивного стресу у своїй професії - психотерапевти, соціальні працівники, психологи, лікарі, вчителі, ветерани, поліцейські, працівники МНС. Ті, хто готові трансформувати свій травматичний досвід і стати “пораненими цілителями”. А також усім, хто шукає більше знання про себе та працює над особистісним розвитком. Особливість даного ТренінгуНаш підхід орієнтований на ресурси та посттравматичний ріст - ми працюємо із травмою таким чином, щоб підвищити якість життя та отримати доступ до глибоких ресурсів психіки та тіла без ретравматизації.   Деталі та реєстрація за нижчевказаним посиланням.