Ігри у Тернополі

Дати:
Розділи:

Вівторок, 28 січня 2020

Змагання з шахів серед викладачів і працівників ТНЕУ

28 січня 2020 року відбудеться особистно-командна першість ТНЕУ з шахів серед професорсько-викладацького колективу та працівників університету. Початок змагань – 12.00 год. Місце проведення – читальний зал бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ.Заявки на участь просимо подавати головному судді змагань Роману Михайловичу Міщанчуку за нижчевказаним номером.Організатор спортивного заходу – Професійна спілка працівників ТНЕУ і кафедра спорту та фізичного виховання ТНЕУ.

Середа, 29 січня 2020

7 гра 8 сезону MindGame

Як казав Енштейн "Логіка веде тебе з пункту А в пункт Б, а уява - куди завгодно"А от цікавість веде тебе на MindGame Тому 29 січня збираємо команду однодумців друзів/колег і зустрічаємось на 7 грі 8 сезону MindGame! Зверніть увагу, реєстрація на новому сайті за нижчевказаним посиланням.Тисніть "зареєструватися на найближчу гру" і обирайте місто Тернопіль До зустрічі

Четвер, 30 січня 2020

Квест "Пам'ятай своїх Героїв"
30.01.2020 15:00
Театральний майдан

"Пам'ятай своїх Героїв" -квест приурочений бою під Крутами.Мало яка інша подія в історії України є настільки ж відомою, як бій під Крутами. Він посідає чільне місце в національній історичній пам’яті.Вони загинули,щоб ми жили! "Права Молодь" Тернополя організовує квест приурочений цій визначній події.Для кого?Для молоді перших курсів університетів, а також для студентів коледжів і старшокласників шкіл.Що потрібно для участі?Скласти команду з 4-5 людей.