Одного разу в Голлівуді у місті Тернопіль

Одного разу в Голлівуді - фото
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Головний герой - телевізійний актор, який після одного вдалого серіалу займається пошуками можливості пробитися в кінобізнес. Паралельно з ним тим же займається його помічник і дублер. Історія розгортається на тлі подій, пов'язаних з сектою Чарльза Менсона.
 
Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням.
Перегляди 102
Петро Беріт (Гурман)
Не сподобалось
Сподобалось:Виспався :)
Не сподобалось:Побачивши список акторів незадумуючись вирішив сходити на фільм. Одразу згадався фільм Вовк з Уолл-стріт де Леонардо Ді Капріо вже працював з Марго Роббі де вона грала роль його дружини. І тут вони знову в одному фільмі!
Дуже розчарований! Це самий нудний фільм який я бачив останніми роками! Крім того йде 3 години! Встиг випити 2 пива, з'їсти середню порцію поп-корну і навіть трохи кимарнути :)
Загальне враження:Не вартує ні часу, ні грошей.
Переглянути всі відповіді ()
Інна Кипибіда-Рачковська (Ревізор)
Не сподобалось
Не сподобалось: зовсім не цікавий фільм.
Загальне враження: сюжет ніякий, мого терпіння не хватило додивитись кінострічку до кінця. Не рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Марта Валігура (Ревізор)
Сподобалось
Про фільм: Одного разу в Голлівуді - новий фільм Квентіна Тарантіно. Вже знаючи це, можна зробити маленький висновок про сюжет.
Фільм варто переглядати лише знаючи справжню історію персонажів: життя Шерон Тейт та її друзів закінчилося через членів бандитської "сім'ї" Чарльза Менсона. Наступного дня вбивства продовжились і було вбито жителів сусіднього будинку, іншу родину. Через деякий час слідство вийшло на Чарльза і засудили його до довічного покарання. Чарльз Менсон є найбільш відомим американським злочинцем і у в'язниці отримував більше листів від прихильників, ніж будь-який інший вбивця.
У фільмі власне згадується Чарльз, який керує бандою та його підопічні, які мають вбивати людей. Проте, сюжет обертається навколо інших особистостей. Головні герої - Рік Долтон, молодий актор, та його дублер Кліф Бут. А також Шерон Тейт, молода акторка, долю якої розповідають поза основним сюжетом.
Проте, фільм Квентіна Тарантіно не описує історію такою, яка вона є: в кінцевому результаті події змінюються. І глядач вже бачить кінець фільму таким, яким його хоче бачити Тарантіно. І в цьому закінченні власне і є весь фільм, а всі події до цього моменту просто розкривають історію і підводять глядача до кінцівки.
Акторський склад: Роль Ріка Долтона виконував Леонардо Ді Капріо. Роль Кліффа Бут виконав Бред Пітт. Роль Шерон Тейт зіграла Марго Роббі. У фільмі також з'являлися: Аль Пачіно, Дакота Феннінг, Люк Перрі, Брюс Дерн та інші.
Улюблений момент: Найбільше сподобався момент коли Рік Долтон кричав сам на себе в гримерці. Все таки, Леонардо Ді Капріо дуже хороший актор, який ідеально зіграв свою роль в цьому фільмі.
Інший улюблений момент пов'язаний з кінцівкою фільму. (Обережно, спойлер) Коли Рік Далтон взяв вогнемет і почав смалити одну з хіпі. В цій бійці загалом показано за що глядачі так люблять Квентіна Тарантіно.
Улюблений персонаж: Улюбленого персонажа у фільмі не знайшла. Проте, мені дуже сподобався Кліфф та його жарти :)
Орієнтація: Фільм будується на історії американського вбивці, тому, логічно, що глядачі інших країн не зрозуміють й половини фільму. Лише маючи якісь мінімальні знання про ситуацію, фільм може сподобатись й зацікавити
Також, у фільмі описуються події 69 року: колорит його вулиць і будинків дуже гарно передано, костюми головних героїв і машини того часу теж справляють враження. Фільм сподобається людям, які люблять ті часи і вестерн.
Адаптація: Оскільки фільм про американського вбивцю, адаптація як така неможлива. Єдине що використали перекладачі - суто українські фразеологізми.
Загальне враження: Перед переглядом цього фільму усім не американцям варто почитати оригінальну історію. Тому що насправді фільм дуже класний, а люди, які нічого не знають про сюжет не зрозуміють до чого там взагалі Шерон Тейт, чому вбивство в самому кінці і до чого взагалі усі події фільму.
Це дев'ятий фільм Квентіна Тарантіно і один з його найбільш легких фільмів. Тому рекомендую до перегляду усім розуміючим людям!

Марта Валігура, цілком підтримую Вашу думку!)))
майже 4 місяці тому

Анастасія Городицька, приємно :) дякую
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Sashko Neo (Критик)
Не сподобалось
Загальне враження: можливо й було б цікаво взнати вбив він жінку чи ні, та й загалом як розвиватиметься сюжет, але всі сцени фільму затягнуті до неможливості, якщо й буде цікавий такий фільм то лише одиницям, більшість пішли на кіно через зірковий склад і впевнений пожаліли про це. Розтягувати на три години сюжет призначений на одну...показувати в яких фільмах та рекламах знімався один з головних героїв стрічки...знає хтось про сюжет чи незнає, не уявляю як він може комусь сподобатись, коли звичайну бесіду між двома людьми тут розтягують на 20хв, а вона тут ой не одна така... Дуже пожалів як і всі мої друзі, про те, що обрали дану кінострічку для перегляду, нам хватило чуть більше години, щоб покинути зал, а це була лише 1/3 фільму)
Переглянути всі відповіді ()
Анастасія Городицька (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:а мені сподобалося! Фільм поданий так, як і всі в репертуарі Тарантіно, якщо такий жанр людям не подобається, то не розумію для чого вони на нього йшли, бо всі мої сподівання щодо його розв'язки абсолютно виправдані!
Дуже крутий підбір акторів та їх гра теж була мені в насолоду. Інше питання, що цю стрічку можна назвати фільмом одного перегляду, вдруге вже буде не цікаво.

Загальне враження:позитивні! Йшла з веселим настроєм після розв'язки))) а тим, хто йшов після половини перегляду, бажаю тренувати терпіння)
Переглянути всі відповіді ()