Музичний квіз від Mind Game Ternopil у місті Тернопіль

Музичний квіз від Mind Game Ternopil - фото
Дата події: 24 липня 2019
Організатор:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ти займаєшся музикою, меломан, чи просто хочеш перевірити свої знання? Тоді приходь на перший в Тернополі Музичний квіз від Mind Game Ternopil.
Збирай команду друзів, колег та однодумців і реєструйтесь за посиланням нижче.
Чекаємо саме тебе. Mind Game – твоя гра! 
Телефон: +38 (098) 923-98-99 (Оксана)
Перегляди 46
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Такі шо я імєю сказать.раніше не ходив на нерейтингові ігри бо вважав їх нецікавими, об'єднаними однією темою. До них можна і підготуватися . І цього разу ішов дещо налаштований що нічого не шарю в музиці. Ми багато сміялись і думали " та ми нуляячі, займемо десь так останнє місце". В результаті чуть розстроїлись шо не 4рті😂😂 але гра нерейтингова, результат неважливий і я помилився- дуже навіть варто ходити на такі ігри.
Сподобалось: місце розташування невелике але прикольне. Но більше 15 команд не вмістило б , нас було 13. Це заклад " Балкон" що на Дружбі коло Сільпо і педуніверситету.
По грі- мало року. Думали що геть нема, але таки питання про дівчину Курта Кобейна і улюблений дезодорант тодішньої його дівчини. Але не грало. Хіти 90х, деякі українські виконавці чи пісні. Добре хоч " ти мені не даєш" заканало😂
Трохи інколи дивні питання, і гурти. Як не знаєш то не вгадаєш ніяк
Не сподобалось: от сильна ж збірна зібралась з 5ти команд, і ходили знов апелювати, шалунішки такі. Так наче випросили ту перемогу. Але кому вона ітак треба, нерейтингова гра ж😂😂
Загальне враження: не цікавився і не переживав за результат, грав на розслабоні- щось та й вгадав чи знав. Інкоди можна і так грати. Але лише інколи😂 Каркаде вкотре 4те..ми вже обстьобуємо цю ситуацію з 4-6ми місцями. Лише раз цього сезону були в призах. Але і це показує рівень команди, є куди рости але ітак " зараховано"😎 Проте боротимемось і надалі, ще 3 гри і ми хочемо в фінал.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
РОЗТАШУВАННЯ: Цього разу гра МУЗИЧНИЙ КВІЗ ВІД MIND GAME присвячена музиці відбувалася на Дружбі у барі " Балкон".
Місця тут набагато менше ніж у "Максимі", але й команд-меломанів було всього 13. Ми сиділи не далеко від екрана і чути та бачити нам було добре.
Перший тур з питаннями так чи ні, як ніколи вгадали всі питання були легкі й про дезодорант дівчини Кобейна і про Бетховена і крижану воду, довжину касетних стрічок та інше.
Наступний тур карикатури дуетів 2 в одному і вгадати потрібно було пісню, це щось було таке. Енріке Іглесіаса та Фреді Меркурі та Монсеррат Кабальє пісню Барселона вгадали. Могилевську та Скрябіна щось не дуже. І назву пісні Мадонни переплутали.
Не дуже зрозуміли тур з картинками на яких зашифровані пісні. Першу " Ти ж мене підманула" вгадали, вгадали Казку "Свята", а про гуси, гулі, голуби я такої взагалі не чула :).
Сподобався тур сюрприз з іменами у пісні. Особливо вразила пісня Горілаз — Клін Іствуд.
Цікаві питання про штрих-код, набір платівок, пісню про яєшню, міланську консерваторію та Джузеппе Верді, відомого музиканта Ейнштейна. І вуаля після п'яти турів ми на 3 місці. Трошки розслабились і у рішучому останньому турі переплутали дует Емінема і Дідо з Крісом Норманом і Сьюзі Кватро.
А пісню onli you з піснею love me і ми на 6 місці. Ааааааа Але ми чудова команда, MIND GAME - супер гра і розумним бути модно!!! Дякуємо організаторам МУЗИЧНИЙ КВІЗ ВІД MIND GAME та чудовому закладу "Балкон" за прекрасний вечір!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Такі "закручені " питання і як завжди такі прості відповіді))))) Насміялись,наспівались цього вечора ми вдосталь)))) Атвосфера яка панувала в нашій команді -БОМБА)))))Дякую list.in.ua за можливість відвідувати дану подію)
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Люблю тематичні ігри за те, що до них можна підготуватись. І не важливо, що вони нерейтингові, адже граємо ми в першу чергу задля задоволення, а не для результату. Часто тематичними чи авторськими іграми дуже доречно заповнюють паузи між рейтинговими.
Цього разу була дуже цікава музична гра. Питання були нелегкі, якщо не знаєш про певний факт у музиці, то здогадатися важко, тут і музична освіта не допоможе. Але жіноча інтуїція, як завжди, нас не підвела, і ми виявилися на одній хвилі з авторами, бо перед грою цікавилися тими ж питаннями. Різноманітні цікаві факти про класичних композиторів та сучасних музикантів, відомі та давно забуті гурти, їхня творчість, казуси з життя, та все-все-все, що пов'язане з музикою.
Правда, не зовсім зайшов нам конкурс з картинками, де були зашифровані куплети з пісень, відомих і не дуже))) а також музичний тур, де потрібно було вгадати виконівців оригіналів пісень. Тому після того, як в першій половині гри ми були в трійці лідерів, завершили змагання ми лише шості. Та це не вплинуло ні на настрій, ні на азарт нашої дівчачої команди.
Гра проходила у новій для нас локації. Заклад відкритого типу "Балкон" - саме те, що потрібно у літній період (при хорошій погоді, звісно). Місця було достатньо, оскільки на нерейтингові ігри збирається, зазвичай, менше команд. Був лише один екран та проектор, але по-моєму було добре видно всім. Дуже порадував звук (на відміну від "Максима"). Зовсім не порадував туалет, який якось нелогічно розташований прямо посеред закладу. Офіціанти не вельми розторопні, доводилось спочатку довго чекати замовлення, а потім робити його повторно. Видно, що у цьому закладі не звикли до такої кількості відвідувачів.
Та незважаючи на ці дрібниці, гра була надзвичайно цікавою! Дякую list.in.ua, нашій чудовій команді та суперникам!!! Розумним бути модно!!!
Переглянути всі відповіді ()