Пікнік біля модринок 4/100 у місті Тернопіль

Пікнік біля модринок 4/100 - фото
Дата події: 23 червня 2019
Місце проведення: Парк Шевченка (Трав'яний пляж)
Початок: 11:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Привіт!
Як ти ставишся до забудови парків житловими будинками та комерційними об'єктами?
За останні 8 років, за даними місцевих еко-активістів, територія тернопільських парків зменшилась на 20 га... (
В ніч!!! з 11 на 12 квітня незаконно вирубано дерева в парку Шевченка і на цій території в планах збудувати комерційний "рекреаційно-відпочинковий" комплекс
Після результатів ел. опитування громадян, члени виконавчого комітету проголосували за відмову інвестору, що планував проводити роботи у парку.
"Ми сьогодні говоримо про припинення будь-яких робіт в парку Шевченка. - сказав Сергій Надал. - Якщо людям це буде потрібно, хай це ініціюють по-новому."
Враховуючи заяву мера та маючи уже кейс з еко-готелем в парку Національного відродження, де дії влади були аналогічні, розуміємо, що плани на забудову не скасували, а лише "призупинили"
Тому боротьба триває!
Територія від "Динамо" до заводу "Опілля" для багатьох тернополян улюблене і , мабуть, єдине місце відпочинку біля озера, де ще немає бару/ресторану/будинку і куди є вільний та безкоштовний доступ.
Аби привернути увагу до проблеми забудови парків та цієї ділянки зокрема, показати, що територія активно використовується, плануємо провести ще один Пікнік біля модринок.
Подія буде наповнена різними активностями, тому слідкуй за оновленнями :)!
Твоя присутність важлива для парку!
Перегляди 48

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук