QuizКОТЕка. Гра 4 у місті Тернопіль

QuizКОТЕка. Гра 4 - фото
Дата події: 20 червня 2019
Місце проведення:
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
20 червня проводимо четверту гру #QuizКОТЕка в Тернополі.
QuizКОТЕка – це командна інтелектуальна гра, де на вас очікує 80 запитань, об'єднаних за певною тематикою у 8 різноманітних раундів. За три години у нас ви дізнаєтесь багато цікавого та будете згадувати "ну це ж цей, як його...". Буде весело та пізнавально, приходьте!
Під час гри ви можете смакувати страви та різноманітні напої, а ось використовувати гаджети під час нашої гри заборонено ;-)
Склад команди - до 6 чоловік.
Внесок за гру - 300 грн. з команди.
Реєстрація на гру за посиланням нижче.
З основними правилами гри можна ознайомитись за посиланням нижче.
Перегляди 59
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Ще один квіз- інтелектуальна гра, уже 4та гра , наскільки я розумію, 1го сезону. Проводиться в мясному закладі " Гульден", що на вулиці Живова неподалік автовокзалу.
Участь- 300 грн з команди, як і сказано в описі, до 6 людей в команді.
Сподобалось: тут гра триває довше ніж майндгейм чи той же Клеверест.8 турів по 10 запитань, кожен тур об'єднаний певною темою. Один з турів без теми і її треба відгадати.
Є музичний тур і тур з картинками. Цього разу потрібно було назву фільму відгадати по картинках. Пісні були об'єднані темою " друзі"
Що сподобалось, питання швиденько зачитуються ще раз і дається ще півхвилин на дописування.
І скажу вам, тяжчі запитання. Нема " вгадай актора санта барбари", треба думати над кожним, інколи підказка в самому запитанні. І складені досить цікаво, деякі з них взяти ну я не знаю як було, проте вони класні.
Не сподобалось: подавали апеляції на деякі відповіді, ведучі ідуть неохотно, виноситься до авторів гри, ті погоджують не кожну апелацію. Звісно, то право ведучого, але " батько Тесея" і "Егей" то одна і та сама людина, ну ім'я вилетіло з голови але ж міф то той самий.
Обслуговування в "Гульдені" трохи повільне. Місця для 14 команд вистачило але було враження переповненості залів.
Також нема одразу розсадженості по місцях, кеп мусить підійти до оргів, заплатити за команду, взяти бланки та назву команди, і лише тоді вибрати столик.
Загальне враження: сподіваюсь ця гра розвиватиметься, знайде в майбутньому краще місце проведення, планую завітати ще.
Переглянути всі відповіді ()