List Beer Pong турнір у місті Тернопіль

List Beer Pong турнір - фото
Дата події: 11 червня 2019
Організатор:
Місце проведення:
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Всім особам, що не досягли віку 18 років продовжувати читати не рекомендується.

Хочемо запропонувати тобі зіграти найпопулярнішу Alco Party Game! Вже здогадався про що йде мова? Ще досі не знаєш? Мова йде про Beer Pong! 11 червня ми розпалимо в тобі азарт та зробимо твій вечір по справжньому веселим! Збирай команду (ти + твій друг) та приходь в ресторан "Мамонт" на "List Beer Pong"! 

Гра буде проходити в форматі турніру і переможець, окрім лаврів першості, отримає класний приз. Участь у одній грі - 100 грн, за умови програшу.

Ведучий - Тарас Миколайович
Партнер заходу - Фабрика Емоцій OGOGO та "Well Beer"

Кількість командних місць обмежена. Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.
Телефон: +38 (097) 750-51-73
Перегляди 109
Андрій Бориско (Друг LIST'а)
Сподобалось
На останніх годинах вирішив таки заскочити на даний захід та явно не пожалкував.
Раніше в подібних конкурсах участі не брав, хоча і чув про них, якщо не помиляюся, у Кнайпі. Тут же ж був таки цілий перший чемпіонат від Well Beer у Мамонті.
BEER PONG був запланований о 18:00. На мою думку, це трохи незручний час, адже декілька друзів, які хотіли би взяти участь якраз таки і працюють до 18:00. Варто би перенести початок на 18:30, так взяти участь буде можливість у більшого кола людей. До речі, частина команд також прийшла лише згодом, а не до початку змагань. Саме ж дійство, проходило близько 2 годин, а максимальний час однієї "битви" - 20 хвилин (фінальна ж мала відбуватися до перемоги).
Записатися на участь можна було як вже за тиждень до змагань, придумавши назву команди, так і під час самого турніру у зв'язку з неповною таблицею учасників (мало би бути 16 команд для турнірної таблиці для максимум 4-х серій). Та я певен, що наступного разу повинні таки бути черги вже, адже сам захід досить таки класний та фановий. Команди складалися з двох учасників-напарників, та можна було і брати участь одному, що ми з другом і зробили, щоб заповнити побільше турнірну таблицю. Хоча треба і добре розраховувати свої сили, адже в кожному раунді є можливість випити до 1л пива, за 4-ж максимум можна було осилити 3,7л - тож одному це може бути не під силу. Вартість участі - 100 грн. - до першої поразки, якщо ж залишалися місця в турнірній таблиці, можа було почати похід спочатку.
В Мамонті все було досить добре підготовлено: окремий закритий зал, три турнірні столики з розміткою а також обмежувальними лініями на підлозі, проектор, де транслювалася реклама та турніри з Бір-понгу. Також, поруч зі столами були стакани з водою для очищення кульок, адже ті частенько таки потрапляли на підлоку, а також засіб для знезараження рук - тож з чистотою тут все було добре. Від організаторів були 3 судді, ведучий та ді-джей з музичною підтримкою, який також брав участь у грі, та якому, на жаль, я поступився в першому ж раунді.
Суть гри була у потраплянні кулькою від пінг-понгу у один з 10-ти стаканів із пивом на частині столу противників. В цьому разі вони випивали той стакан. І так по черзі. Хто перший залишився без нічого - той і програв. Були ще нюанси в правилах, що при потраплянні двічі підряд в один стакан, влучна команда обирала додаткових 3 стакани, щоб суперники випили, а при потрійному потраплянні (було і таке) - пити приходилось всі 8. Один з дещо негативних і непередбачуваних моментів - було те, що деколи можна було скинути стакан супротивника за край стола при сильному кидку кульки, адже вони були не зовсім стійкими на краю. Це не було передбачено у правилах, тож спочатку турніру кидок зараховували як влучне потрапляння, потім бачив як один раз "перекидали", а під кінець у фіналі зустрів, що за це дали штраф у вигляді -2 стаканів, тому хто скинув, а жертві повертали стакан на місце. Тобто, не було певної визначеності. Варто продумати в правилах цей момент на майбутнє, або ж зробити на столах бортики, щоб такого не траплялося.
Переможці отримали звання чемпіонів. Оскільки це були одні з організаторів, тож головний приз передали другому місцю. Також, все "не вибите пиво", повертали учасникам в кінці турніру. Та це вже занадто, адже куди подіти два літри пива, нехай і смачного, та після того як ти вже і так добряче випив.
Загалом, було класно, море фану, напруження та інтриги. Досить непогане таке поєднання певного виду спорту і відпочинку.
Переглянути всі відповіді ()
Мальвіна Мурр (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Це щось новеньке у нашому місті. Алко ігри це завжди весело, але тут ще й азарт бере. Була на даному заході в якості судді, тому свою партію зіграла вже після завершення.
Подія проходида в Мамонті. В дальньому залі поставили столи, 3 штуки, тобто одночасно могли змагатись 6 команд, по 2 на кожному. На кожному краю стола було розташовані 10 стаканів із пивом, пиво можна було вибрати темне, або світле від welbeer. Правила прості: кидаєте по черзі до першого промаху, п'єте якщо вам в стакан влучили. Ще кілька нюансів, як і в реальному спорті, не можна заступати за лінію перед столом, та перетинати рукою під час кидка центр столу.
Спостерігати за усіма було надзвичайно весело, в команд прокидався дух лідерства, всі хотіли перемогти. Насправді попадати в стакани не так вже й легко, хоча зі сторони так і не скажеш. Короче, це весело, але обережно легко можна напитися!
Переможець виграв сертифікат від ОGOGO на пів тисячі гривень, ну і звичайно добряче випив пива))
Загальне враження: Класна задумка, крута реалізація, мені дуже сподобалась атмосфера. Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Подвірний (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:Багато писати не буду, за мене все написали. Одним словом рекомендую. Багато пива і хороший настрій гарантовано. Головне не перебрати... :)
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Цікавий і поки не дуже поширений захід , для нашого міста.
Локація: Проводився в дружній ресторації «Мамонт».
Почався в рівно зазначений час. Ми запізнились на 10 хв, то вже правила дочитували на листочках, які давали кожному учаснику.
Вів турнір, як і практично всі конкурси від list - Тарас Миколайович. Як завжди вів цікаво, позитивно і ненапряжливо.
Все проводилось в окремому залі, подалі від лишніх очей. Було 3 турнірних столика, на яких проводились двобої. На них була розмітка згідно правил для рук, а під столиками розмітка для ніг. За дотриманням правил на бойовому чергуванні були представники від ліста - Тетяна, Інна і Саша. На кожному столику були серветки, рідкий засіб для дизенфекції рук і стаканчики з водою, де потрібно було змочувати шарік , після його падіння за межі столу.
Гра:
На кожну гру давалась до 20 хв, але по практиці получалось що до 20 хв вже визначався переможець. Суть гри заключалась в тому, аби попасти шаріком в стаканчики противника. Якщо попадаєш 2 рази в один і той самий, то забиралось 4 стаканчика, якщо 3 рази- то 8 стаканчиків. Після цього ти обирав які стаканчики мають зі столу забратись. Противник мав усе пиво з стаканчиків, куди влучив м*ячик випити. Можна було брати участь як 1му учаснику, так і двом. Кидали і пили пиво , в такому випадку учасники по черзі. Гра мала турнірну складову, тобто , була 1/8 , потім 1/4, пів фінал і фінал. Кожен учасник, який брав участь мав 1 літру пива на свому рахунку і якщо вам попали у всі стаканчики, то ви його і випиваєте за гру. Якщо ж ви виграли, то залишки не вибитих вам стаканчиків переводились в віртуальний рахунок пива, яке ви після гри могли забрати з собою або розпити в закладі. на 1/8 гравці, які програми, мали шанс на реванш, проте він вартував 100 грн. У фіналі зійшлась команда від партнера турніру- Фабрики Емоцій OGOGO
і команда Smile. Кумедний момент, хоч команда Smile і зайняла 2-ге місце, проте отримала подарунок переможця, бо представники OGOGO не можуть самі собі подарок давати)
Сподобалось: Алко, Азарт і фан.
Не сподобалось: ну було кілька дрібних моментів, деякі правила походу гри трохи поправлялись , але для першого разу це взагалі немало ніякої аж такого негативу.
Загальне враження: Хороший захід, який час від часу потрібно проводити.
Переглянути всі відповіді ()