Презентація роману Олексія Волкова "Амністія для хакера" у місті Тернопіль

Презентація роману Олексія Волкова "Амністія для хакера" - фото
Дата події: 18 червня 2019
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
«Амністія для Хакера» тернополянина Олексія Волкова — роман, який встиг стати класикою вітчизняного детективу. Майстерно закручений сюжет та напружена дія тут поєднались із яскравими персонажами та глибоким психологізмом.

Дізнавшись про свою смертельну хворобу, головний герой вирішує мститися людині, яка колись зруйнувала йому життя. Але у відведений долею час він встигає перекваліфікуватись із комп’ютерного новачка на хакера, вийти на слід великих грошей, викрити злочинців, знайти справжнє кохання та врешті відновити справедливість. А несподівану розв’язку твору не вдасться відгадати навіть найкмітливішим поціновувачам жанру!
 
Вхід вільний.
Перегляди 26
Анжела Нечипоренко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: Бувають письменники від яких дух перехоплює і тримають у своєму творі дуже довго. Таким є Олексій Волков.
Презентація відбувалася у відомій на весь Тернопіль книгарні "Є". Про те, що О. Волков буде в місті я дізналася в останню мить, але дуже рада, що його побачила і познайомилася із самим автором книг, які дуже люблю.
Інтер'єр щодо самого заходу оформлений цікаво. Перш за все звертається увага на афішу, яка приклеєна на вході до магазину. Вели захід модератори: Юрій Матевощук та Юрій Вітяк.
Ціни у письменника на книги не дуже є такими високими, як інколи зустрінеш по книгарнях: 70 -120 грн.
Модератори були привітними до шанувальників творчості автора, задавали цікаві запитання та цікавилась всім, що стосується книги "Алхімія для хакера". Вона є дуже цікава та за сюжетом трохи важко було прослідкувати хто в чому винний, але вже по прочитанні все розумієш. Дуже хочеться нових, звичайно, книг. Персонал книгарні сприяв тому, щоб атмосфера була тепла та хотілось сюди знову повертатися.
Емоції мене переповнюють, оскільки давно хотіла побачити та поспілкуватись з даним автором.
Всім рекомендую інколи відволіктись та прийти на такі презентації до книгарні "Є". Тут дуже чудово❤😍
Переглянути всі відповіді ()