Виставка картин Н. Собкович та Н. Бесараб "Чарівний світ ірисів" у місті Тернопіль

Виставка картин Н. Собкович та Н. Бесараб "Чарівний світ ірисів" - фото
Дата початку: 4 червня 2019
Дата кінця: 1 липня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Саме Іриси надихали відомих квітникарів, художників та поетів. Надихнули і двох відомих тернопільських художниць Наталію Собкович та Наталію Бесараб. Запрошуємо на виставку "Чарівний світ ірисів", відволіктися від буденності та поринути у чудовий світ мистецтва.
Перегляди 111
Оксана Будзанівська (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Не любити мистецтво просто не можливо, якщо воно привертає не тільки своїм гарним оформленням, а й ще коли художник вкладає душу у свою роботу.
Загальне враження: Дуже сподобалась ця виставка ірисів.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Розміщення: І знову Тернопільська ОУНБ відкриває двері для поціновувачів мистецтва. Треба зауважити що саме ця бібліотека має дуже зручне розташування біля Тернопільського телебачення і майже на Театральній площі, поруч театр. Виставка знаходиться на другому поверсі у читальному залі сектора періодики.
Великий, світлий зал, хороший, якісний ремонт, нові вікна, прекрасне освітлення. Виставка присвячена прекрасним квітам ірисам. Коли милуєшся на картини відомих тернополянок згадуєш слова відомого японського поета,: Побачу іриси -
й відразу хочеться
створити хокку.
Картини виконані у різних техніках живопису й акрил і масляні фарби та акварель. Наталя Бесараб дуже витончено зобразила двох відомих жінок з ірисами це Анна Герман та Барбара Брильська, до їх образів підібрала дуже ніжні кольори та світлі іриси, що гармонійно підкреслює їх природну неповторну красу, дуже витончена робота. На полотнах Наталії Собкович тільки іриси, самодостатні, граціозні, стійки квіти.
Сподобалося: Дуже сподобалась картина Наталії Собкович — Іриси на вікні, за вікном ранок, картина заспокоює, чарує,
вишукані кольори квітів, прекрасна техніка виконання. Виставка принесе справжню естетичну насолоду. Виставка працює щодня з 10 до 19 години, вхід вільний. Рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Упродовж місяця милували очі тернополян та гостей міста картини тернопільських мисткинь Наталії Собкович та Наталії Бесараб. Ще на початку червня у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці, що на бульварі Т. Шевченка, 15, відбулося відкриття виставки «Чарівний світ ірисів».
Саме ці незвичні за будовою та водночас витончені квіти, відрізняючись яскравою індивідуальність посеред інших рослин, неодноразово надихали художників та поетів на творчість. Варто згадати хоча б Клода Моне з його «Бузковими ірисами» чи Вінсента Ван Гога.
Квіти ірисів мають дуже складну форму і нагадують різноманітних метеликів, то з вузькими, то з широкими крильцями яскравого забарвлення. А відтінки навіть диких ірисів бувають просто незбагненних кольорів: сині, голубі, фіолетові, бузкові, жовті, червоні, білі, різнокольорові.
Саме таку красу можна було побачити на виставці. Картини, виконані у різних техніках, органічно поєдналися в одну гармонійну композицію.
Легкість і свіжість картин Наталії Собкович та загадкова романтичність робіт Наталії Бесараб не залишили байдужими жодного користувача бібліотеки.
Світлі яскраві життєрадісні картини Наталії Собкович відобразили граціозність та водночас легкість. А творіння Наталії Бесараб показали природню красу жінки та квітів.
Квіткові мотиви в інтер'єрі бібліотеки виглядали досить гармонійно, створювали святковий настрій і позитивну ауру.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:У Тернопільській ТОУНБ відвідала виставку картин, пресвячену чарівному світу ірисів. Краса цих квітів неймовірно чаруюча, і художники талановито перенесли цю красу на полотно. На одній з картин була намальована відома актриса Барбара Брильська, художник "В точку" підібрав квітку і колір яка підкреслює її красу.
Переглянути всі відповіді ()