Анабель 3 у місті Тернопіль

Анабель 3 - фото
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Щоб стримати Анабель від поширення хаосу, демонологи Ед і Лоррейн Воррени ховають одержиму ляльку. Тепер вона лежить під освяченим склом у замкненій кімнаті артефактів у будинку Ворренів. Однак безпросвітна ніч жаху чекає на мешканців будинку, коли Анабель пробуджує злих духів кімнати. Їхньою новою мішенню стає десятирічна дочка Ворренів Джуді і її друзі…
Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням.
Перегляди 101
Інна Кирилюк (Перехожий)
Сподобалось
Вчора мала нагоду потрапити на прем'єру даного фільму. Я з нетерпінням очікувала на дану частину протягом року.
В черговий раз досить цікаво було описано випадок звільнення духів у будинку Вореннів, але на цей раз головними героями були не вони, а їхня десятирічна дочка Джуді і її друзі.
Сподобалось: Весь фільм насичений цікавими переходами, моторошними ситуаціями і сюжет, на мою думку, досить грамотно побудований. У попередній частині головною загрозою для героїв була лише Анабель, але у цій частині вивільняється значно більша частина духів, кожен з яких вибирає свою жертву.
Не сподобалось: Як і від будь-якого хорошого фільму жахів я очікувала поганого завершення. Тому що ну як може закінчитися фільм такогг жанру хепі ендом? Якраз таки у фільмі "Анабель 3" багато романтичних сцен і деколи навіть весь зал сміявся на певних епізодах.
Загальне враження: Якщо ви так як і я фанати фільмів про Вореннів, то обов'язково подивіться цей фільм. В кінці вас очікує неприємна новина.
Переглянути всі відповіді ()