Книжкова виставка Загублений світ Артура Конан Дойля у місті Тернопіль

Книжкова виставка Загублений світ Артура Конан Дойля - фото
Дата початку: 30 травня 2019
Дата кінця: 6 червня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Сер Артур Ігнатіус Конан Дойл - британський письменник. Найвідомішими є його детективні твори про Шерлока Холмса, науково-фантастичні - про професора Челленджера, а також історичні романи. Крім того, він писав п'єси та вірші
Перегляди 49
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Всім негайно у Тернопільську ОУНБ. Тут відкрита виставка творів Артура Конан Дойля "Записки про Шерлока Холмса". Книжечки всі новенькі і всі, що дуже тішить перекладом українською!!! тут є і оповідання " Спілка рудих", і "Шість Наполеонів, і моя улюблена повість "Собака Баскервілі". Зайдіть і пориньте у загадковий світ детективу, пригод та містики. Я обрала собі почитати фантастичний роман "Загублений світ".
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:У Тернопільській ОУНБ на абонементі представлена книжкова виставка письменника, відомого насамперед своїми детективними творами про Шерлока Холмса - Артура Конан Дойла. Для любителів детективу варто відвідати і обрати для себе книгу. Представлені такі твори як, "Скандал у Богемії", "Спілка Рудих", "Його прощальний уклін", "Собака Баскервілів" , "Етюд у багряних тонах", "Долина страху", "Людина з Бейкер- Стріт" та ін.
Переглянути всі відповіді ()