Година прекрасного "Чарівний світ ірисів" у місті Тернопіль

Година прекрасного "Чарівний світ ірисів" - фото
Дата події: 30 травня 2019
Початок: 12:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Іриси… Про те, чому вони  є фаворитами ландшафтного дизайну і надихають на творчість,  розповість вам селекціонер, квітникар з великої букви, творець понад 120 сортів ірисів Ігор Хорош. Засновник, незмінний голова суддівської колегії Української спілки ірису. Член Української, Американської, Італійської та Середньоєвропейської ірисових спілок. Суддя міжнародного класу. Почесний член Французького товариства ірисів та цибулинних рослин.

Під час заходу ви отримаєте інформацію про більш ніж 1000 сортів ірисів, дізнаєтесь про секрети селекційної роботи, ознайомитеся з кращими зразками ірисів із колекції Ігоря Хороша, а також зможете переглянути виставку картин відомої художниці Наталії Басараб.
Перегляди 55
Natali White (Гурман)
Сподобалось
В бібліотеці була краса, вся бібліотека в ірисах. Було дуже велике різноманіття ірисів.

Ігор Ярославович вивів 120 сортів ірисів, неодноразово отримував престижні нагороди.
Розповів провирощування, догляд за ірисами. У 1999 році Ігор почав вивчення ірисів.
У 2004 році була зареєстрована квітка під назвою "Дильфін і рувалка", у 2015 році ця квітка отримала диплом та медаль. На одній з фотографій є зображення цієї квітки.
А також була мистецтвознавець, художниця Наталія Собкович, вона принесла з собою свої чудові картини на яких зображені іриси.
Також були картини Наталії Басараб.
Переглянути всі відповіді ()
Yulia Chuiko (Критик)
Сподобалось
Мала нагоду відвідати унікальну виставку чарівних ірисів.
Захід відбувся у стінах обласної бібліотеки.
Модератором заходу став Ігор Хорош - талановитий флорист, квітникар, поціновувач прекрасного і власник салону квітів «Ігор».
Також була запрошена відома художниця Наталія Басараб. Тепер бібліотечні стіни прикрашають її витончені полотна з ірисами😍 (цю виставку може відвідати кожен).
Я не лише налюбувалась ірисками, а й запам‘ятала безліч цікавої інформації про різновиди, сорти і тонкощі вирощування квітів.
В колекції Ігора Хороша є навіть іриси названі на честь відомих постатей таких, як Барбара Брильська та Анна Герман.
Атмосфера зустрічі була невимушена, легка і чаруюча.
Іриси надихають на творчість💙
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Це було справжнє вишукане дійство мікс флористики, селекції, та мистецтва. Саме Іриси надихали відомих квіткарів, художників та поетів. Надихнули й нашого сьогоднішнього гостя тернопільського селекціонера, власника відомого квіткового салону "Ігор" - Ігоря Хороша.
Тернопільська ОУНБ просто засяяла від різнобарв'я цих вишуканих квітів. Присутні на заході почули багато фактів по селекції цих квітів, назви сортів, які присвячені різним відомим особистостям – Барбарі Брильській, Анні Герман, Ліні Костенко, Анні королеві Франції та ін.
Також ми могли ознайомитися з чудовими картинами Наталки Бесараб та Наталії Собкович.
Було дуже цікаво, пізнавально та захоплююче. Дякуємо пану Ігорю за чудову зустріч, годину прекрасного, за подаровані квіти; просто не можна не захоплюватися цими витонченим, неповторними, граціозним витвором природи та людини Ірисом!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: "Ваша величність", Дельфін і русалка", "Лісова пісня" ," Місячна соната"
, "Одна калина" все це не назви творів це назви прекрасних ірисів, які тішили нас своєю витонченістю на даному заході. Гостем даного заходу був Ігор Хорош,селекціоніст,який розповідав про різні секрети по догляду цієї чарівної квітки,чому він обирав саме такі назви цим квітам та як один сорт відрізняється від іншого.
Також були представлені і намальовані картини Наталії Бесараб та Наталії Собкович, які відобразили чарівні іриси у своїх картинах
Захід був дуже цікавий
Переглянути всі відповіді ()