Вистава "Олена не прийшла додому" у місті Тернопіль

Вистава "Олена не прийшла додому" - фото
Дата події: 19 жовтня 2019
Дата події: 17 листопада 2019
Початок: 19:00 год.
Тривалість: 02:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Коли одного разу життя у своїй круговерті буденності змусить вас просто зникнути – роззирніться навколо – щастя, воно зовсім поруч. Заради нього вам захочеться слухати, годинами розмовляти, довіряти, прощати, насолоджуватися, віддавати, берегти, кохати, дивувати, цінувати, поважати, пробачати, обіймати, цілувати, любити до останнього подиху…
 
Квитки можна придбати у касі театру.
 


Перегляди 112
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Відвідав дану виставу, в компанії Олени😂 тож було апріорі не скучно і цікаво. Прочитавши попередній опис, вирішив що сходити справді варто і може бути цікаво.
Сподобалось: люблю балкони чомусь, цього разу теж сидів на 1му ярусі.
Інтер'єр та екстер'єр Тернопільського драмтеатру описувати немає жодного сенсу, все давно описане. Ціна 80 грн, місця випались хороші.
Час традиційний, 19та година, був на найпершій виставі і зал був досить таки заповнений, хоча і вільних місць вистачало. Хоча це і неділя, можливо деякі люди приходять після попередньої рекомендації своїх, уже побувавших, знайомих.
Не буду тою нехорошою людиною яка опише весь сюжет, скажу лише що вистава про сьогодення, про сучасні реалії, смішних моментів впринципі вистачало.
Не сподобалось: ну оскільки в одну виставу вмістили дві окремі історії, в декого з глядачів склалось враження незавершеності історії " першого зникнення", також можливо танцювально-музичних пауз було трішки забагато.
Загальне враження: думаю, кожна третя дівчина була Оленою , з тих хто відвідав виставу😂😂 хоча спеціально не перевіряв.
Вистава хороша, хоча я бував і на кращих.
Оскільки мій стаж театральних вичтав не такий великий, то цілком нормально чприймаю вистави про сучасні реалії, все залежить від самих акторів, тернопільські досить хороші, починаю їх навіть впізнавати.
Виставу відвідати рекомендую, впізнаєте і себе в " дійових особах".
Переглянути всі відповіді ()